Drobne pytanie odnośnie do linkowania wątków

Strefa krwawej wolności. Można dostać pasem po głowie, można też się zrelaksować i porozmawiać o realu.
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Drobne pytanie odnośnie do linkowania wątków

Post autor: Karolina Aleksandra »

Pytanie, kierowane w sumie do wszystkich. Parokrotnie zdarzyła mi się sytuacja, w której linkowałam wątek z forum Królestwa Dreamlandu różnym osobom na różnych komunikatorach, i adresaci mieli problem z wejściem w dany wątek z podlinkowanego odnośnika. Wyświetlał im się komunikat, że dany wątek jest niedostępny, ale gdy już wchodzili w ten sam wątek np. ze strony głównej, już było w porządku.

Zdarzyło się to komukolwiek innemu? Czy to tylko Dwór Królewski ma takiego pecha?

(—) Karolina Aleksandra
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Drobne pytanie odnośnie do linkowania wątków

Post autor: Aleksander »

Nie.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Drobne pytanie odnośnie do linkowania wątków

Post autor: RomanoPorfavor »

Nie zdarzyło się.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Posty: 1037
Rejestracja: 5 gru 2016, 15:04
Numer GG: 42085982
NIM: 423923
Herb: o03
Lokalizacja: Unia Saudadzka, Koppenberg
Kontakt:

Re: Drobne pytanie odnośnie do linkowania wątków

Post autor: Oskar ben Grozny Witt »

Owszem istnieje taki problem. Ciągle go spotykam, gdy ktoś mi również linkuje jakiś temat z forum.

Być może trzeba kopiować link do tematu prosto z linku, na który się wchodzi:

Obrazek

(—) Oskar wicehrabia ben Grozny Witt
(—) 오스카르 자작 벤 그로즈느 위트
Awatar użytkownika
McMelkor
Posty: 229
Rejestracja: 18 sie 2010, 23:19
NIM:
Kontakt:

Re: Drobne pytanie odnośnie do linkowania wątków

Post autor: McMelkor »

Karolina Aleksandra pisze:
Pytanie, kierowane w sumie do wszystkich. Parokrotnie zdarzyła mi się sytuacja, w której linkowałam wątek z forum Królestwa Dreamlandu różnym osobom na różnych komunikatorach, i adresaci mieli problem z wejściem w dany wątek z podlinkowanego odnośnika. Wyświetlał im się komunikat, że dany wątek jest niedostępny, ale gdy już wchodzili w ten sam wątek np. ze strony głównej, już było w porządku.

Zdarzyło się to komukolwiek innemu? Czy to tylko Dwór Królewski ma takiego pecha?

(—) Karolina Aleksandra
U mnie był to problem notoryczny - "wybrany wątek nie istnieje" i tak w kółko. Ostatnio widzę ten komunikat rzadziej (być może w inny sposób korzystam z forum od czasu powrotu, np. nie wylogowywuję się), postaram się zaobserwować w jakich sytuacjach.
᚛ᚄᚔᚋᚑᚅ ᚋᚐᚉ ᚋᚓᚂᚉᚑᚏ᚜
http://elderland.dreamland.net.pl/serwis/
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Drobne pytanie odnośnie do linkowania wątków

Post autor: Karolina Aleksandra »

Błąd dalej występuje, głównie podczas linkowania wątku osobie niezalogowanej. Czy ktoś miał okazję wyłapać jakąś szczególną okazję, podczas której się pojawiał ten błąd? Albo — jeszcze lepiej — wie, z czego on może wynikać?

(—) KA
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Drobne pytanie odnośnie do linkowania wątków

Post autor: Polyna »

Karolina Aleksandra pisze:
Błąd dalej występuje, głównie podczas linkowania wątku osobie niezalogowanej. Czy ktoś miał okazję wyłapać jakąś szczególną okazję, podczas której się pojawiał ten błąd? Albo — jeszcze lepiej — wie, z czego on może wynikać?
Pokaż, jak wyglądały linki które wklejałaś.
Zablokowany

Wróć do „Kawiarnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości