Głosuj na siebie!

Strefa krwawej wolności. Można dostać pasem po głowie, można też się zrelaksować i porozmawiać o realu.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Głosuj na siebie!

Post autor: Aleksander »

Gaston de Senancour pisze:
(1) Mat Max von Salvepol DAROSAREIER-STATTOERR
(2) Daniel von Witt - DE SENANCOUR
(3) Auksencjusz Butodziej-Witt
(4) Prezerwatyw Tradycja Radziecki DAROSAREIER-STATTOERR
(5) Christian von Kluck
(6) Oskar ben Grozny-Witt - DE SENANCOUR
(7) Aluś de la Ciprofloksja DAROSAREIER-STATTOERR
(8) Torkan Ingawaar DAROSAREIER-STATTOERR
(9) Arons Jesse Oliver DAROSAREIER-STATTOERR
(10) Conrad Darosareier-Stattoerr
(11) Siergiusz Asketil - DAROSAREIER-STATTOERR
(12) Arsacjusz Arped
(13) Gaston de Senancour - DE SENANCOUR
Żenua.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: Głosuj na siebie!

Post autor: Gaston de Senancour »

A na kogo miałem głosować?

Uwaga na marginesie. To głosowanie na Marszałka Parlamentu Królewskiego, nie wybór Miss Łańcuta. Tu idzie o funkcję szambiarza, który ma regularnie odsysać gówno z burdelu. Nie chodzi więc o przywilej i dostęp do konfitur, lecz o czysto techniczną sprawność w procedowaniu kolejnych wniosków. Miałem już okazję sprawdzić się w tej roli. W mojej ocenie wybór Darosareiera-Stattoera - kimkolwik ów jest - nie gwarantuje odpowiedniej jakości pracy Parlamentu. W ogóle niczego nie gwarantuje, poza niską satysfakcją z utrącenia kandydatury znienawidzonego prawaka. W chwili oddania głosu wynik głosowania był przesądzony, więc z czystym sumieniem pozwoliłem sobie nie wstrzymywać się od głosu, co jest gestem tyleż poczciwym, co naiwnym.
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Głosuj na siebie!

Post autor: Aleksander »

Gaston de Senancour pisze:
A na kogo miałem głosować?

Można głosować na siebie. Tyle, że to nieeleganckie. Oczywiście, można być nieeleganckim. Można być nawet chamem z bramy. Ale na miła Mancalaga. Nie udawajmy wtedy, że tym chamem nie jesteśmy.
Gaston de Senancour pisze:
W mojej ocenie wybór Darosareiera-Stattoera - kimkolwik ów jest - nie gwarantuje odpowiedniej jakości pracy Parlamentu.

Mówisz teraz coś takiego: Nie wiem kim jest drugi kandydat, ale z pewnością się nie sprawdzi.
Gaston de Senancour pisze:
W ogóle niczego nie gwarantuje, poza niską satysfakcją z utrącenia kandydatury znienawidzonego prawaka.
Masz o sobie za wysokie mniemanie. To, czy akurat zrobi ci się smutno, bo nie zostaniesz marszałkiem nie będzie dla mnie źródłem jakichkolwiek emocji. A tym bardziej satysfakcji.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Głosuj na siebie!

Post autor: matmax »

Gaston de Senancour pisze:
W ogóle niczego nie gwarantuje, poza niską satysfakcją z utrącenia kandydatury znienawidzonego prawaka.
A nie. U mnie to po prostu stwierdzenie, że podejrzewam, że Konrad w tej funkcji dobrze się spisze. Tak samo nie miałbym nic przeciwko Gastonowi jako marszalek, ale kogoś trzeba wybrać.

Ale też nie przesadzalbym z żenuą - uzasadnienie jest zrozumiałe, chociaż buta w tym poście wybija mocno.
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: Głosuj na siebie!

Post autor: Gaston de Senancour »

To jest tak imponująco głupie, że aż rozczulające. Ale z tym wskazaniem prawdziwych intencji głosujących za p. Conradem to chyba trafiłem w dziesiątkę?

Mimo wszystko odpowiem. Nie, nie zrobiło mi się przykro. Mi się nigdy nie robi przykro. Będę kibicował nowemu Marszałkowi, bo jako lord nie chcę przestojów w Parlamencie. Gdy jednak okaże się, że pozbawiony doświadczenia kandydat wykaże się... brakiem doświadczenia, chętnie wrócę do tematu i rozpalę grill, na którym zjawi sie sam szatan.
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Głosuj na siebie!

Post autor: Aleksander »

Gaston de Senancour pisze:
To jest tak imponująco głupie, że aż rozczulające. Ale z tym wskazaniem prawdziwych intencji głosujących za p. Conradem to chyba trafiłem w dziesiątkę?

Nie. Po prostu nie nadajesz się na marszałka z tych samych względów, dla których ja nie nadaję się na prezesa. Tyle, że wszyscy pozostali kandydaci na to stanowisko się wykruszyli. Jak Konrad okaże się niekompetentny, to będę popierał ciebie.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Hewret Monderski
Posty: 257
Rejestracja: 8 lut 2013, 20:50
NIM:
Lokalizacja: Hanssia (Monderia)
Kontakt:

Re: Głosuj na siebie!

Post autor: Hewret Monderski »

Alus pisze:
Żenua.
Nieetyczne, ale również niezakazane.
Obrazek
Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: Głosuj na siebie!

Post autor: Gaston de Senancour »

Hewret Faradobus pisze:Nieetyczne, ale również niezakazane.
Niezakazane, etyczne i wręcz wskazane.
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Głosuj na siebie!

Post autor: Polyna »

Gaston de Senancour pisze:W ogóle niczego nie gwarantuje, poza niską satysfakcją z utrącenia kandydatury znienawidzonego prawaka.
I tak całe to głosowanie idzie po liniach ideologicznych. Każdy prawak zagłosował na de Senancoura, wszyscy przedstawiciele lib-lewu zagłosowali na Darosaiera-Stattoera.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Głosuj na siebie!

Post autor: Aleksander »

Jestem ludowcem kurwa.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: Głosuj na siebie!

Post autor: Gaston de Senancour »

To prawda. Pęknięcie idzie wzdłuż uskoku partyjnego.

Roziązanie jest proste. Zachęcam zagubionych członków Parlamentu do zmiany treści oddanych głosów i przeniesienia ich na moją osobę.
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Głosuj na siebie!

Post autor: Polyna »

Alus pisze:Jestem ludowcem kurwa.
Ordoliberalizm ci się odwidział?
Gaston de Senancour pisze:Zachęcam zagubionych członków Parlamentu do zmiany treści oddanych głosów i przeniesienia ich na moją osobę.
Lub odwrotnie.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Głosuj na siebie!

Post autor: Aleksander »

Nie no, oficjalnie się zapisałem w realu do PSL. Don't ask me why.
(-) Alexander, r.s.
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Głosuj na siebie!

Post autor: Polyna »

Alus pisze:Nie no, oficjalnie się zapisałem w realu do PSL. Don't ask me why.
Szanuję, to jedyna w Polsce partia autentycznie klasowa.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Głosuj na siebie!

Post autor: Daniel von Witt »

Alus pisze:
Można głosować na siebie. Tyle, że to nieeleganckie. Oczywiście, można być nieeleganckim. Można być nawet chamem z bramy. Ale na miła Mancalaga. Nie udawajmy wtedy, że tym chamem nie jesteśmy.
I kto to mówi? Wielki elegant, który krótką wypowiedź musi podkreślić wulgaryzmem z "r" w środku, aby miało to jakąś wartość lub dźwięk? Opryskliwy cham z bramy, który w Parlamencie nie potrafił się swego czasu zachować, i czy to w bramie, czy w ławie lordów, czy jako Marszałek zachowywał się niemalże identycznie - jak tani klaun, który uważa, że jest zabawny.
Gaston de Senancour pisze:
Niezakazane, etyczne i wręcz wskazane.
Zgadzam się. Głosowanie na kontrkandydata, który raczej stoi do kogoś w opozycji, byłoby głupią uprzejmością, zaś wstrzymywanie się od głosu - obojętnością na to, kto ma zostać Marszałkiem. Pewność siebie, swych poglądów i budzenie zaufania w ludziach popierających daną osobę nakazuje wręcz głosowanie na siebie.

Czy w wyborach Premiera, które odbywają się u nas od kwietnia 2016 roku padł jakikolwiek głos "etyczny" ze strony samego kandydata? No nie wydaje mi się, i dobrze, że taki nie padł. Byłoby to idiotyczne, gdyby PTR głosował na mnie, a ja na niego, i nawet nie dlatego, że bilans wyszedłby i tak na zero, ale dlatego, że wierzy się w słuszność swoich poglądów i poglądów swojego elektoratu. Głosowanie na siebie jest więc moralnym obowiązkiem wobec zaplecza i wyborców. Parlamentu Królewskiego też to się tyczy.

Conrad jest słabszym kandydatem na Marszałka. Wynoszenie słabeusza na ważny urząd to strzał w kolano.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Głosuj na siebie!

Post autor: Aleksander »

Daniel von Witt pisze:
Alus pisze:
Można głosować na siebie. Tyle, że to nieeleganckie. Oczywiście, można być nieeleganckim. Można być nawet chamem z bramy. Ale na miła Mancalaga. Nie udawajmy wtedy, że tym chamem nie jesteśmy.
I kto to mówi? Wielki elegant, który krótką wypowiedź musi podkreślić wulgaryzmem z "r" w środku, aby miało to jakąś wartość lub dźwięk? Opryskliwy cham z bramy, który w Parlamencie nie potrafił się swego czasu zachować, i czy to w bramie, czy w ławie lordów, czy jako Marszałek zachowywał się niemalże identycznie - jak tani klaun, który uważa, że jest zabawny.

Nie misiu kolorowy. Ja się nie snobuję na figurki z porcelany i nierozumianego inteligenta. Jestem chamem z bramy. W pełni to akceptuję i nie ukrywam tego. Nie chodzi zatem o to, że ktoś zaprawia swoje wypowiedzi kurwą. Chodzi o elementarną uczciwość wobec innych a przed wszystkim wobec samego siebie.
(-) Alexander, r.s.
Zenobia Plakat
Posty: 7
Rejestracja: 14 cze 2017, 12:49
NIM:

Re: Głosuj na siebie!

Post autor: Zenobia Plakat »

Też bym głosowała na siebie, gdybym nie była Gastonem. :D
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: Głosuj na siebie!

Post autor: Gaston de Senancour »

(10) Conrad Darosareier-Stattoerr DAROSAREIER-STATTOERR
No i mamy jasność w temacie.

Czy szanowny prezes zakwiczy również w tym przypadku?
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Posty: 1037
Rejestracja: 5 gru 2016, 15:04
Numer GG: 42085982
NIM: 423923
Herb: o03
Lokalizacja: Unia Saudadzka, Koppenberg
Kontakt:

Re: Głosuj na siebie!

Post autor: Oskar ben Grozny Witt »

Teraz zapewne Aluś będzie się tłumaczył coś w tym stylu "BO SENANCOUR ZAGŁOSOWAŁ NA SIEBIE, TO ON TEŻ TO ZROBIŁ!!!11".

Naprawdę głosując na danego kandydata i oskarżając innego, trzeba wiedzieć czy nie zrobi tego samego, co oskarżany...

(—) Oskar wicehrabia ben Grozny Witt
(—) 오스카르 자작 벤 그로즈느 위트
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Głosuj na siebie!

Post autor: Aleksander »

Gaston de Senancour pisze:
(10) Conrad Darosareier-Stattoerr DAROSAREIER-STATTOERR
No i mamy jasność w temacie.

Czy szanowny prezes zakwiczy również w tym przypadku?
Chrum chrum kurwa.
(-) Alexander, r.s.
Zablokowany

Wróć do „Kawiarnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości