Dreamlandzkie Złote Myśli

Strefa krwawej wolności. Można dostać pasem po głowie, można też się zrelaksować i porozmawiać o realu.
Awatar użytkownika
Jesse
Posty: 164
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:14
NIM: 104100
Kontakt:

Dreamlandzkie Złote Myśli

Post autor: Jesse »

Kochani,

jest nas wielu i wiele piszemy. A wśród tego co piszemy, można znaleźć prawdziwe perełki ;) Gdy zauważysz coś irracjonalnego, niewyobrażalnie śmiesznego czy niedorzecznego. Skopiuj to i biegnij tutaj - wklej i nie daj, o wpadce, zapomnieć autorowi. Wyciągnij z kontekstu, nadaj nowe brzmienie wielkim oratorom i rozbaw publikę :D

Trochę zasad:
1. Cytat zapisz kursywą.
2. Nie zapomnij o podaniu linka do źródła.
3. I nie przesadzaj, nie spamuj.
4. Cytowani niech się nie obrażają!

Do dzieła!
(-) Arons Jesse Oliver
Minister Kultury
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Dreamlandzkie Złote Myśli

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Ciężko wybrać, ale myślę, że nawet wśród Karbiaków i Angusów-Leszek był moim ulubieńcem pod względem dostarczania tematów do śmiechu.

Nie mam serca tego wycinać.

Drogi Panie Torkanie Ingawaar,

moje pisanie długich tekstów kursywą, świadczy o moim poziomie inteligencji, który jest wysoki. Taka wiedza kulturalno - humanistyczna, wręcz polityczna jest potrzebna do sprawowania takiej funkcji na poziomie federalnym.
Poziom języka ludzi z Komunistycznej Partii Dreamlandu świadczy o tym, że komuniści są po prostu ludźmi prostymi, którzy myślą, że będą rządzić za pomocą dyktatury proletariatu.

Ja człowiek elokwentny, chciałem nawet być z liberałami, ale po dłuższym zastanowieniu żeby być jak wyżej to trzeba się poświęcić. Klub Polityczny św. Augusta to partia, która wie czego chce.

Podsumuwując, język świadczy o człowieku.

~Leszek van der Fryssau, 6 listopada 2016
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Zablokowany

Wróć do „Kawiarnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości