Hitlerowskie techniki, hieny cmentarne, etc.

Strefa krwawej wolności. Można dostać pasem po głowie, można też się zrelaksować i porozmawiać o realu.
Adamus Flis

Hitlerowskie techniki, hieny cmentarne, etc.

Post autor: Adamus Flis »

Aztec już bardziej. Acz ich zawsze darzyłem wielką sympatią i wojny bym im na głowy nie sprowadzał. To już lepiej tę post-Arktykę przy Skytji, tam już nikt chyba nie siedzi.
Sępy, hieny cmentarne czerwonoryjowate!!!

Radziecka, żebyś kurwo zdechł wnet i na oczach twej jebanej rodziny zatańczę na twej trumnie, Ty przeżywiony skurwysynie przebity zardzewiałym drutem podczas liposukcji!

Och przepraszam...zapomniałem, że o zmarłych się źle nie mówi. :P
Awatar użytkownika
Tannegard
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 360
Rejestracja: 20 lis 2012, 20:32
NIM: 279138
Lokalizacja: Elfidias, Alexiopolis
Kontakt:

Re: Zawierucha w Kugarii

Post autor: Tannegard »

Panowie i Panie(?), czy takie zachowania musimy znosić? Czy na tym polega wolność w rozumieniu dreamlandzkim? Zero szacunku dla kogokolwiek, zero poszanowania jakichkolwiek zasad współżycia społecznego? Tak ma wyglądać ów ferment, iskrzenie się życia w Dreamlandzie?
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Zawierucha w Kugarii

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Andy Sky pisze:Panowie i Panie(?), czy takie zachowania musimy znosić? Czy na tym polega wolność w rozumieniu dreamlandzkim? Zero szacunku dla kogokolwiek, zero poszanowania jakichkolwiek zasad współżycia społecznego? Tak ma wyglądać ów ferment, iskrzenie się życia w Dreamlandzie?
Niestety nie ja zdecydowałem o przywróceniu takich osób jak Adamus do życia. Jego miejsce na tym forum jest w jednym, konkretnym miejscu.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Adamus Flis

Re: Zawierucha w Kugarii

Post autor: Adamus Flis »

Panowie i Panie(?), czy takie zachowania musimy znosić? Czy na tym polega wolność w rozumieniu dreamlandzkim? Zero szacunku dla kogokolwiek, zero poszanowania jakichkolwiek zasad współżycia społecznego? Tak ma wyglądać ów ferment, iskrzenie się życia w Dreamlandzie?
Kolejny kolektywista... Zbieraj znaczki, bo nie zdążysz uzbierać wszystkich, a nie do polityki się zabierasz. Pakuj walizę i wypieprzaj do Sarmacji, Andy Skywalkerze.
Niestety nie ja zdecydowałem o przywróceniu takich osób jak Adamus do życia. Jego miejsce na tym forum jest w jednym, konkretnym miejscu.
Taki gówniarz jak Pan będzie decydował o moim miejscu?? Mam wykonać telefon do opłacających Ci internet?
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Zawierucha w Kugarii

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Adamus Flis pisze:
Panowie i Panie(?), czy takie zachowania musimy znosić? Czy na tym polega wolność w rozumieniu dreamlandzkim? Zero szacunku dla kogokolwiek, zero poszanowania jakichkolwiek zasad współżycia społecznego? Tak ma wyglądać ów ferment, iskrzenie się życia w Dreamlandzie?
Kolejny kolektywista... Zbieraj znaczki, bo nie zdążysz uzbierać wszystkich, a nie do polityki się zabierasz. Pakuj walizę i wypieprzaj do Sarmacji, Andy Skywalkerze.
Niestety nie ja zdecydowałem o przywróceniu takich osób jak Adamus do życia. Jego miejsce na tym forum jest w jednym, konkretnym miejscu.
Taki gówniarz jak Pan będzie decydował o moim miejscu?? Mam wykonać telefon do opłacających Ci internet?
Otóż nie pasuje do pana inne słowo-jest pan toksycznym ścierwem, które nie potrafi przeprowadzić jednej dyskusji bez ciągłego obrażania innych członków dyskusji. Z takimi osobami się nie dyskutuje, a izoluje ze społeczeństwa - tak się właśnie traktuje umysłowo chorych, szkodliwych dla ogółu społeczeństwa. I to nawet nie jest ogół w rozumieniu kolektywistycznym - nikt nie lubi, gdy się go ciągle obraża, a wola JKM, żeby przywrócić cię do życia w mojej opinii była całkowitym błędem.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Adamus Flis

Re: Zawierucha w Kugarii

Post autor: Adamus Flis »

Otóż nie pasuje do pana inne słowo-jest pan toksycznym ścierwem, które nie potrafi przeprowadzić jednej dyskusji bez ciągłego obrażania innych członków dyskusji. Z takimi osobami się nie dyskutuje, a izoluje ze społeczeństwa - tak się właśnie traktuje umysłowo chorych, szkodliwych dla ogółu społeczeństwa. I to nawet nie jest ogół w rozumieniu kolektywistycznym - nikt nie lubi, gdy się go ciągle obraża, a wola JKM, żeby przywrócić cię do życia w mojej opinii była całkowitym błędem.
To jest ciekawe, że faszysta występuje w obronie komucha Radzieckiego. :P Będzie podpisany jakiś pakt pomiędzy partią komunistyczną, a faszystowską, która przeradza się w nazistowską? :D :D

Poddaje hasło wyborcze pod rozwagę: FLISY DO GAZU! :P
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Zawierucha w Kugarii

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Adamus Flis pisze:To jest ciekawe, że faszysta występuje w obronie komucha Radzieckiego. :P
Nie bronię PTR. Bronię faktu, że każdy przychodzi tutaj dobrze się bawić, mogąc rozwijać się w spokoju tam gdzie tego chce i dochodząc do ludzi sensowną argumentacją, a nie prymitywną agresją i obrzucaniem każdego łajnem.
Jeśli Królestwo Dreamlandu ma wyglądać tak, że przychodzę tu po to, żeby słuchać jak jedna persona rzuca kurwami w kogoś, w rodzinę tej osoby, której nie zna i życzył ludziom śmierci realnej to mogę sobie pójśc i poszukać innych rozrywek. Ale wydaje mi się, że to ma być Królestwo Marzeń, a moim marzeniem nie jest cofnięcie się niżej niż epoka kamienia łupanego pod względem inteligencji i kultury osobistej... Może jeszcze zaczniesz obrażać Rogera d'Artois? Ale nie, on zmarł to nie można życzyć mu śmierci. Ale wszystkim innym można. Przecież to tylko żarty.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Adamus Flis

Re: Zawierucha w Kugarii

Post autor: Adamus Flis »

Szanowny von Klucku,

Nie od dziś wiadomo, że pewnym wyznawcom ideologii ze śmiercią do twarzy. :D

Hitler też miał marzenia i postanowił przejść się po nie po trupach. :D
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Zawierucha w Kugarii

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Adamus Flis pisze:Szanowny von Klucku,

Nie od dziś wiadomo, że pewnym wyznawcom ideologii ze śmiercią do twarzy. :D

Hitler też miał marzenia i postanowił przejść się po nie po trupach. :D
A ja Hitlerem gardzę jak i innymi wyznawcami nazizmu. To, że popieram niektóre elementy faszyzmu nie znaczy, że może mnie pan stawiać na równi ze zbrodniarzami nazizmu.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Adamus Flis

Re: Zawierucha w Kugarii

Post autor: Adamus Flis »

Szanowny Panie, ale Pan może sobie Hitlerem pogardzać, nie chcieć o nim słyszeć, ale po jego techniki może Pan razem ze swoimi kolesiami śmiało sięgać, tak?

Pozwoli Pan, że ja swoje miejsce będę wybierał sam i jak zadecyduje, aby mnie posadzono w pierdlu, bo tak mi będzie wygodnie, to się tam zaprowadzę przy użyciu rączek poszczególnych delikwentów, a Pan mówił, że Pan nie odpowiada za "danie mi życia" tu, w tej krainie marzeń, jak sam Pan ją nazwał, i mogę śmiało założyć, iż będzie Pan zdolny do odebrania mi życia przy użyciu łap, które mogą tego dokonać. Dlatego niech się Pan trzyma tych delikwentów, bo oni naprawdę dużo mogą. :)
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Zawierucha w Kugarii

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Adamus Flis pisze:Szanowny Panie, ale Pan może sobie Hitlerem pogardzać, nie chcieć o nim słyszeć, ale po jego techniki może Pan razem ze swoimi kolesiami śmiało sięgać, tak?

Pozwoli Pan, że ja swoje miejsce będę wybierał sam i jak zadecyduje, aby mnie posadzono w pierdlu, bo tak mi będzie wygodnie, to się tam zaprowadzę przy użyciu rączek poszczególnych delikwentów, a Pan mówił, że Pan nie odpowiada za "danie mi życia" tu, w tej krainie marzeń, jak sam Pan ją nazwał, i mogę śmiało założyć, iż będzie Pan zdolny do odebrania mi życia przy użyciu łap, które mogą tego dokonać. Dlatego niech się Pan trzyma tych delikwentów, bo oni naprawdę dużo mogą. :)
Gdy ktoś nie podlega resocjalizacji, sięga się po inne środki.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Juarez
Posty: 113
Rejestracja: 22 paź 2015, 20:55
NIM:
Lokalizacja: Hanssia (Monderia)
Kontakt:

Re: Zawierucha w Kugarii

Post autor: Juarez »

Christian von Kluck pisze:Gdy ktoś nie podlega resocjalizacji, sięga się po inne środki.
Czystki bywają podniecające. Szczególnie jeśli dany osobnik sam się podkłada pod topór. Herr Flis? :*
/-/ Jahn Dagobard ik Thórn-Mákovski
III Hertsog ik Monderie
Zablokowany

Wróć do „Kawiarnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości