Radio Maryja

Strefa krwawej wolności. Można dostać pasem po głowie, można też się zrelaksować i porozmawiać o realu.
Edek
Posty: 268
Rejestracja: 6 gru 2010, 15:57
Numer GG: 5885354
NIM: 775682
Lokalizacja: Morburg
Kontakt:

Radio Maryja

Post autor: Edek »

Hej. siedzę właśnie w kanciapie technologów na praktykach.. brak zasięgu w telefonie komurkowym.. tylko łączność kablowa.. tak mnie naszło.. włączam radio.. nic.. same szumy, aż tu nagle czysty dźwięk modlitwy na paśmie RM.

Inna sytuacja.. stoimy wczoraj pod mostem kolejowym.. ulewa.... pociągi jadą.. (most oparty na wałach ziemi).. wszędzie stal.. brak zasięgu.. włączam radio.. odbiera tylko RM..

Jedzie się wertepami.. ostatnia wieś.. ba.. kompletne pustkowie.. stara polna droga.. włączamy radio.. i która stacja najlepiej odbiera?

Jestem na ognisku... w telefonie brak muzyki, a czegoś by się posłuchało.. jedyna stacja, która czysto gra? RM...

Niech mi ktoś ten fenomen wytłumaczy.. bo zaczynam myśleć, że to Sam Bóg w tym palce macza :)
(-) hr. Etherard de Godwin
Robert I, RS.
król-senior
Posty: 605
Rejestracja: 22 cze 2010, 10:09
Numer GG: 3258225
NIM: 833216
Herb: r02
Lokalizacja: Ekorre, Książęce Miasto Buuren
Kontakt:

Re: Radio Maryja

Post autor: Robert I, RS. »

Wiara czyni cuda! :D
(-) Robert I, RS.
dr net. nauk prawnych
Bartosz Lenczowski
Posty: 122
Rejestracja: 13 wrz 2010, 21:24
Numer GG: 2489317
NIM:
Lokalizacja: Vuolatar
Kontakt:

Re: Radio Maryja

Post autor: Bartosz Lenczowski »

Robert I pisze:Wiara czyni cuda! :D
Wpływy również! :)
(-) Bartosz Lenczowski

Obrazek
Edward I Artur

Re: Radio Maryja

Post autor: Edward I Artur »

Edek pisze:Niech mi ktoś ten fenomen wytłumaczy.. bo zaczynam myśleć, że to Sam Bóg w tym palce macza :)
Gdyby Radio Zet miało nadajniki na każdej wieży kościelnej, czyli w Polskich warunkach co jakieś 300 m - to też by można je było złapać nawet za pomocą uniesienia w górę widelca :)

--
E.A.
Franciszek Józef II
Posty: 25
Rejestracja: 24 sie 2010, 22:21
Numer GG: 5436188
NIM:
Lokalizacja: Wien
Kontakt:

Re: Radio Maryja

Post autor: Franciszek Józef II »

Gdyby Radio Zet miało nadajniki na każdej wieży kościelnej
Oby nie, bo Radio Zet nie jest zdecydowanie najwyższą formą radia. Zresztą tak jak i Radio Maryja :-). Choć w sumie - ja i tak słucham głównie Kossuth Radió.
Franz Josef von Habsburg
Bartosz Lenczowski
Posty: 122
Rejestracja: 13 wrz 2010, 21:24
Numer GG: 2489317
NIM:
Lokalizacja: Vuolatar
Kontakt:

Re: Radio Maryja

Post autor: Bartosz Lenczowski »

Franciszek Józef II pisze:
Gdyby Radio Zet miało nadajniki na każdej wieży kościelnej
Oby nie, bo Radio Zet nie jest zdecydowanie najwyższą formą radia. Zresztą tak jak i Radio Maryja :-). Choć w sumie - ja i tak słucham głównie Kossuth Radió.
Są gusta i guściki Ekscelencjo! :) ja przyznam się, źe radia ogòlnie to słucham sporadycznie. Nawet iPod raczej wykorzystywany jest przeze mnie na sluchanie podcastow niż muzyki :P
(-) Bartosz Lenczowski

Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Kawiarnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość