COŚ O MOJEJ NIEOBECNOŚCI

Strefa krwawej wolności. Można dostać pasem po głowie, można też się zrelaksować i porozmawiać o realu.
Awatar użytkownika
Świętożyźń Moczopęd
Posty: 20
Rejestracja: 16 sty 2017, 20:54
NIM: 200032
Kontakt:

COŚ O MOJEJ NIEOBECNOŚCI

Post autor: Świętożyźń Moczopęd »

Witam wszystkich którzy są ciekawi coś się stało że byłem nie obecny , słyszałem że się pytaliscie o mnie więc już wyjaśniam moje ,,zniknięcie " a więc . Po głębszym zapoznaniu się z polityką oraz prawem królestwa wywnioskowałem kilka spraw zaczołem je sprawdzać najpierw sprawdziłem więzienie i upewnilem się że mój ziomek Tomasz Chada już nie siedzi i nie siedział w tym więzieniu po tej wiadomości ucieszyłem się niezmiernie i przeszedłem do spraw używek zrobiłem 3 mieszanki substancji , trzymały one po kilka dni można powiedzieć że mało a więc z tych trzech mieszanin substancji uzależniających i odurzających zrobiłem jedna porządna mieszaninę z wszystkich znanych świądu srodków w zebraniu ich pomógł mi Paweł Zanik przyniósł mi on niezbędna najlepsza na świecie substancje zwana rosyjskim krokodylem , po Zarzycki tej jednej wielkiej mieszanki spowodowała ona wielkiego kraba mózgu który miał przerzuty na jądra po czym spowodowały one że mój penis urusl do rozmiarów o których murzyńscy ludzie by mogli tylko pomarzyć po tym wszystkim krab mózgu spowodował uszkodzenia połączeń neuronowych oraz mięśni owy krab w połączeniu z krokodylem spowodował iż wszystkie członki mojego ciała zaczęły odpadach oprócz penisa bo był za duży i za gruby , umarłem nie odbył się pogrzeb bo nikt o tym nie wiedział , nie wiedział nikt ze zrobiłem to . Nagle się obudziłem patrzę mam ręce nogi i żyłę cos się stało ale nie wiedziałem co . Wstałem myślałem że jestem w domu na swojej dzielnicy ale nie obudziłem się w własnym domu który został przeniesiony w dzicz do jakiejś dżungli dziwiłem się co się stało jednak gdy zauważyłem ta Małpę wiedziałem że to ona ona mnie uzdrowila i wiedziałem że wiem w co wierzę i zachęcam do przyjścia do Bractwa Wielkiej Małpy ona pomaga i jest . Po tym wszystkim napisałem do mojego przyjaciela Oskara co przeżyłem i co widziałem on mi powiedział że były plotki na mój temat i że się pytaliscie co się stało dlatego postanowiłem napisać oto ta historię i wyjaśnić niewyjaśnione . I na koniec dodam jeśli jesteście tak głupi jak ja i jesteście w Bractwie Wielkiej Małpy i wierzycie w nią to róbcie to śmiało ona wam pomoże . Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za przeczytanie histori mojego zniknięcia .
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: COŚ O MOJEJ NIEOBECNOŚCI

Post autor: Daniel von Witt »

Kraby, małpy i krokodyle - przenoszę wątek do Kawiarni.

(-) Daniel ax. von Witt
Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Posty: 1037
Rejestracja: 5 gru 2016, 15:04
Numer GG: 42085982
NIM: 423923
Herb: o03
Lokalizacja: Unia Saudadzka, Koppenberg
Kontakt:

Re: COŚ O MOJEJ NIEOBECNOŚCI

Post autor: Oskar ben Grozny Witt »

David widzisz? Mamy pierwszy wyargumentowany przypadek uzdrowienia człowieka przez Wielką Małpę!
CHWAŁA WIELKIEJ MAŁPIE, CHWAŁA JEJ BANANOM!

(—) Oskar wicehrabia ben Grozny Witt
(—) 오스카르 자작 벤 그로즈느 위트
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: COŚ O MOJEJ NIEOBECNOŚCI

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Szczerze-nie interesowało mnie to specjalnie. Było wiele osobistości, które zniknęły bez słowa.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: COŚ O MOJEJ NIEOBECNOŚCI

Post autor: Aleksander »

Fascynuje mnie to splątanie.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
David de Korsei
Posty: 102
Rejestracja: 22 gru 2016, 21:51
NIM: 316309
Kontakt:

Re: COŚ O MOJEJ NIEOBECNOŚCI

Post autor: David de Korsei »

Nie czytałem wszystkiego. Jednak temat przypomina mi film science fiction.
(-) David de Korsei

Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Kawiarnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości