Dreamland na bluzach

Strefa krwawej wolności. Można dostać pasem po głowie, można też się zrelaksować i porozmawiać o realu.
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Dreamland na bluzach

Post autor: matmax »

Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
APRS
król-senior
Posty: 842
Rejestracja: 19 sie 2010, 19:20
Numer GG: 2587993
NIM: 607400
Lokalizacja: aktualnie: Sangajokk
Kontakt:

Re: Dreamland na bluzach

Post autor: APRS »

Brakuje tylko piwonii i byłaby jak znalazł ;)

(-) Artur Piotr, RS.
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Dreamland na bluzach

Post autor: matmax »

Z cyklu "Dreamland w realu": zwiedzam sobie wirtualnie Mińsk, a tu:

Obrazek
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
Pavel Svoboda
król-senior
Posty: 1139
Rejestracja: 13 wrz 2010, 15:02
Numer GG: 1935862
NIM: 509280
Kontakt:

Re: Dreamland na bluzach

Post autor: Pavel Svoboda »

Kiedyś za oknem autobusu pod Kairem mignął mi jakiś Dreamland. Myślę, że to mógł być ten: http://www.dreamlandegypt.com/en/default.aspx. Ewentualnie, dostrzegłem wtedy bramę przyległego do Dreamlandu parku rozrywki o nazwie DreamPark. Tu znajduje się ciekawa galeria zdjęć z dziwacznych i przygnębiających kairskich parków rozrywki, w tym DreamParku.

W niczym to jednak oczywiście nie dorównuje sławie i ponurości japońskiego Dreamlandu
(-) Pavel Svoboda, r.s.
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Dreamland na bluzach

Post autor: matmax »

Jeszcze raz w wątku:

Obrazek
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Zablokowany

Wróć do „Kawiarnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość