!! PILNE !!

Strefa krwawej wolności. Można dostać pasem po głowie, można też się zrelaksować i porozmawiać o realu.
Fabiola de Willibald
Posty: 227
Rejestracja: 27 wrz 2010, 12:01
Numer GG: 5426719
NIM: 374443
Lokalizacja: Elsynor
Kontakt:

!! PILNE !!

Post autor: Fabiola de Willibald »

No... prawie :)

Kochani!
Ostatnio w KD panuje niezbyt fajna cisza, a po ulicach naszej stolicy hula tylko wiatr. Rzucam więc myśl, którą należy rozwinąć.

ZJAZD!
Realny, cudowny, okraszony burgerem i piwem i być może subtelnym poczuciem humoru Albona (będziesz?):>

Rzucam nie tylko tematem, ale też datą. Niezbyt odległą, żebyśmy się całkiem nie rozsypali do tego czasu. 10-11 maja. Jeśli macie plany, przełóżcie je. I kupujcie bilety do Krakowa :>

I co Wy na to?



Fabiola
Awatar użytkownika
Dino von Djokić-Krieg
Posty: 156
Rejestracja: 27 kwie 2013, 12:58
NIM: 482866
Lokalizacja: Morland, Satrina
Kontakt:

Re: !! PILNE !!

Post autor: Dino von Djokić-Krieg »

haha
no tak burger - a przy nim plotkowanie na temat osób przybyłych na zjazd:P

Pomysł zjazdu super:)
Pewnie się zjawię :)
(-) Dino wicehrabia von Djokić-Krieg
Krystyna
Posty: 27
Rejestracja: 24 sie 2013, 16:51
NIM: 832946
Lokalizacja: Luindor
Kontakt:

Re: !! PILNE !!

Post autor: Krystyna »

Szanowna Pani Fabiolo (przepraszam jeśli źle odmieniłam), ale czy to musi być akurat Kraków? :)
Dumna obywatelka Unii
Fabiola de Willibald
Posty: 227
Rejestracja: 27 wrz 2010, 12:01
Numer GG: 5426719
NIM: 374443
Lokalizacja: Elsynor
Kontakt:

Re: !! PILNE !!

Post autor: Fabiola de Willibald »

Musi być, niestety :) Sporo Dreamlandczyków jest z Krakowa, a poza tym wszystkie drogi prowadzą do Krakowa właśnie :)

Pozdrawiam,
Fabiola

(P.S. Odmienia się "Fabiolu")
Awatar użytkownika
Pavel Svoboda
król-senior
Posty: 1139
Rejestracja: 13 wrz 2010, 15:02
Numer GG: 1935862
NIM: 509280
Kontakt:

Re: !! PILNE !!

Post autor: Pavel Svoboda »

Po świętach bardzo proszę mi o burgerach i jakimkolwiek innym żarciu nie wspominać, bo gdybym zjadł jeszcze choćby kęs, zacząłbym wytwarzać tak silne pole grawitacyjne, że burgery mogłyby mnie orbitować :(
(-) Pavel Svoboda, r.s.
Fabiola de Willibald
Posty: 227
Rejestracja: 27 wrz 2010, 12:01
Numer GG: 5426719
NIM: 374443
Lokalizacja: Elsynor
Kontakt:

Re: !! PILNE !!

Post autor: Fabiola de Willibald »

Pavle, to stwierdzenie to na razie tylko hipoteza :> Należałoby ją przetestować! Zjawisz się na tym eksperymencie? :>


Pozdrawiam,
Fabiola
Fabiola de Willibald
Posty: 227
Rejestracja: 27 wrz 2010, 12:01
Numer GG: 5426719
NIM: 374443
Lokalizacja: Elsynor
Kontakt:

Re: !! PILNE !!

Post autor: Fabiola de Willibald »

Ponieważ z kim bym nie rozmawiała to nie wie kiedy jest ustalona data zjazdu... Powtarzam informację :)

10-11 maja

Jest to weekend, sobota i niedziela. Termin tym razem niezbyt odległy, żebyśmy mieli szansę się zorganizować. No i specjalnie sobota i niedziela, żebyśmy mieli okazję do tej niedzieli dosiedzieć :) Kilka osób (6-8, lista jest jeszcze płynna) zgłosiło już do mnie gotowość przybycia.

Kto jeszcze? Łapka w górę!

Albon, wypomnę Ci jeszcze tylko, że obiecałeś tym razem przyprowadzić małżonkę. Trzymam Cię więc za słowo :)

Pozdrawiam,
Fabiola
Fabiola de Willibald
Posty: 227
Rejestracja: 27 wrz 2010, 12:01
Numer GG: 5426719
NIM: 374443
Lokalizacja: Elsynor
Kontakt:

Re: !! PILNE !!

Post autor: Fabiola de Willibald »

W ramach mojego dwusetnego posta na forum....

Rozmawiałam z kolejną chętną osobą i pojawiła się konieczność wyznaczenia miejsca spotkania i godziny. Zatem oficjalnie już zjazd się rozpoczyna:

10 maja
o godzinie 19:00
pod Barbakanem :)


Chętnych zapraszam do zgłaszania się na priv do wymiany danych kontaktowych. Za każdym razem mamy problem, żeby się odnaleźć, więc jest to niestety niezbędne :)


Pozdrawiam,
Fabiola
Fabiola de Willibald
Posty: 227
Rejestracja: 27 wrz 2010, 12:01
Numer GG: 5426719
NIM: 374443
Lokalizacja: Elsynor
Kontakt:

Re: !! PILNE !!

Post autor: Fabiola de Willibald »

Kochani, już 11 osób zdeklarowało chęć przybycia. Wśród nich są zarówno aktywni mieszkańcy i obywatele KD, jak i również duchy przeszłości. Warto więc się pojawić, żeby posłuchać na żywo historii KD, poznać ludzi, których ślady możemy jeszcze na stronach Królestwa odnaleźć :>

Zaproszenie obejmuje także naszych zagranicznych gości :)

Usiłujemy jeszcze teraz ogarnąć nocleg, dlatego bardzo proszę o jakąś deklarację do mnie (mailowo lub prywatna wiadomość na forum, gg również wchodzi w grę), że piszecie się na zjazd i nocleg :)


Pozdrawiam,
Fabiola
Roger Serton
Posty: 9
Rejestracja: 29 kwie 2014, 04:13
NIM:
Kontakt:

Re: !! PILNE !!

Post autor: Roger Serton »

Dobrymi chęciami to piekło jest wybrukowane. :)

Jestem ciekaw dlaczego tacy skorzy nie są do dzielenia się sobą na forum. Od razu 11 osób się znalazło jak jest okazja do pochlania i pogadania o tym, co było. Fenomenalne. :)
Fabiola de Willibald
Posty: 227
Rejestracja: 27 wrz 2010, 12:01
Numer GG: 5426719
NIM: 374443
Lokalizacja: Elsynor
Kontakt:

Re: !! PILNE !!

Post autor: Fabiola de Willibald »

Miejsce i termin już są wyznaczone (żeby nie powielać, proszę patrzeć na wcześniejsze posty). Zapraszamy zatem na zjazd. Na pewno będzie nas widać, bo JKM zabezpieczył już naszą dreamlandzką flagę :)

Przypominam też, że warto już się deklarować, bo musimy zadbać o nocleg dla przyjezdnych. Dawajcie więc znać czy przybędziecie :)

Pozdrawiam,
Fabiola
Fabiola de Willibald
Posty: 227
Rejestracja: 27 wrz 2010, 12:01
Numer GG: 5426719
NIM: 374443
Lokalizacja: Elsynor
Kontakt:

Re: !! PILNE !!

Post autor: Fabiola de Willibald »

Kolejne wieści ze zjazdowego frontu :>

Swoje przybycie zadeklarowali już: JKM Marcin I Mikołaj, Dino von Djokić-Krieg, Jacques de Brolle, Gabriel Grandin oraz Jubei d'Archien Krieg.
A jak dobrze pójdzie to na zjeździe będzie można też spotkać Marcusa Estreichera, Edwarda Kriega, Karolinę von Lichtenstein czy takie duchy przeszłości jak Alchien d'Archien i Morfeusz Tyler :)

To jeszcze nie wszyscy, ale przecież muszą być jakieś niespodzianki :>

Dla tych, którzy nie mogą zjawić się o 19:00 pod Barbakanem - będziemy później siedzieć w Jazz Faust Cafe przy ulicy Szewskiej :)


Pozdrawiam,
Fabiola
Krystyna
Posty: 27
Rejestracja: 24 sie 2013, 16:51
NIM: 832946
Lokalizacja: Luindor
Kontakt:

Re: !! PILNE !!

Post autor: Krystyna »

A ja jeszcze chciała bym się dowiedzieć, czy zjazd ten jest jednodniowy, czy raczej jakoś dłużej? Bo tak przyjechać na parę godzin i potem zostać samą smuci mnie niezmiernie :(
Dumna obywatelka Unii
Fabiola de Willibald
Posty: 227
Rejestracja: 27 wrz 2010, 12:01
Numer GG: 5426719
NIM: 374443
Lokalizacja: Elsynor
Kontakt:

Re: !! PILNE !!

Post autor: Fabiola de Willibald »

Nasze zjazdy kończą się zazwyczaj późno w nocy :) Dla wszystkich przyjezdnych zaplanowany jest też nocleg w jednym miejscu (nic więc nie stoi na przeszkodzie, żeby zoriganizować after-party :>). A poza tym zazwyczaj impreza przeciąga się jeszcze na dzień następny i jeszcze się spotykamy, żeby połazić po mieście. Co prawda ja tym razem odpadam, bo dosyć szybko muszę wracać do Rzeszowa, ale podejrzewam, że w trakcie zjazdu się wyklaruje jakaś wizja jeszcze na dzień następny :):) Zapraszam zatem serdecznie, bo kobiet u nas zdecydowanie niedostatek i trzeba jakoś zrównoważyć siły :):)

Jednakże żeby zorganizować nocleg dzisiaj potrzebuję już deklaracji kto się zjawi, żeby zdążyć z rezerwacją :) Zapraszam więc do kontaktu na priv :)

Pozdrawiam,
Fabiola
Awatar użytkownika
Otton van der Berg
Posty: 1104
Rejestracja: 22 gru 2012, 14:02
NIM: 108161
Lokalizacja: Alahambra/Unia Saudadzka
Kontakt:

Re: !! PILNE !!

Post autor: Otton van der Berg »

Piękna inicjatywa, szkoda ze mam remont i 600 km do Krakowa ale liczę na jakąś fotorelację :D

Wysłane z Tapatalk
(-)Wicehrabia Otton van der Berg OOIII ONZII
Obrazek
ObrazekObrazek>>>
Lenno Alhambra
Krystyna
Posty: 27
Rejestracja: 24 sie 2013, 16:51
NIM: 832946
Lokalizacja: Luindor
Kontakt:

Re: !! PILNE !!

Post autor: Krystyna »

Witam,

Ja niestety dostałam pilny wyjazd do stolicy i tym samym moje szanse pojawienia się z wami spadły do zera. Szkoda, ale może przy kolejnej okazji uda się.
Nie mniej życzę wszystkim udanej zabawy no i czekam na obszerną relację z kompromitującymi zdjęciami :)

Pozdrawiam
Dumna obywatelka Unii
Awatar użytkownika
Albon
Posty: 480
Rejestracja: 12 lis 2011, 16:19
NIM: 570699
Kontakt:

Re: !! PILNE !!

Post autor: Albon »

Witam

A ja pierwszy raz od 6 lat sobote i niedziele do pracy ...no cóz pech :( trudno mam nadzieje ze uda sie super spotkanie ale tez ze nastepne beda tez liczne i udane :)

Pozdrawiam Albon
Audiatur Et Altera Pars

Z TRZECIEJ CHAŁUPY
Fabiola de Willibald
Posty: 227
Rejestracja: 27 wrz 2010, 12:01
Numer GG: 5426719
NIM: 374443
Lokalizacja: Elsynor
Kontakt:

Re: !! PILNE !!

Post autor: Fabiola de Willibald »

Ostatnie spotkania wskazują na to, że mamy półroczną systematyczność zjazdową :) Zatem pamiętajcie, żeby wszystkie wrześniowe weekendy zostawić sobie wolne :P tak na wszelki wypadek!

Pozdrawiam,
Fabiola
Krystyna
Posty: 27
Rejestracja: 24 sie 2013, 16:51
NIM: 832946
Lokalizacja: Luindor
Kontakt:

Re: !! PILNE !!

Post autor: Krystyna »

Czuj!

Mamy już prawie wtorek, czy jakieś smaczki na temat zjazdu uda mi się wyciągnąć? :)
Dumna obywatelka Unii
Awatar użytkownika
Marcin Mikołaj
król-senior
Posty: 1302
Rejestracja: 29 gru 2011, 14:52
Numer GG: 6042777
NIM: 906544
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre; Zjednoczone Księstwo - Książęce Miasto Buuren
Kontakt:

Re: !! PILNE !!

Post autor: Marcin Mikołaj »

Witam serdecznie,

Zdjęć oczywiście nie będzie :) Tym razem jednak z naszej winy, u schyłku spotkania razem z JHW Fabiolą stwierdziliśmy, że nikt mimo zaplecza technicznego nie zrobił zdjęć :)

Spotkanie odbyło się już tradycyjnie w dwóch lokalach - chyba nie potrafimy wysiedzieć w jednym miejscu. Pierwsza część odbyła się we wspomnianym klubie, choć w zasadzie jeszcze wcześniej we trójkę z Fabiolą i Dinem oczekiwaliśmy z flagą pod barbakanem na zabłąkane dusze :) Następnie przenieśliśmy się na drugą stronę rynku.

Z "duchów" zaszczycili nas swoją obecnością Alchien ax. de Archien, kpt. Gabriel wicehrabia Grandin oraz Marcus markiz Estreicher (ponownie). Spotkanie odbyło się jak zawsze w miłej atmosferze :) Rozmowy trwały w głównej mierze w grupach osób, które dawno się nie widziały, miały parę spraw do omówienia. Pierwsze lody i trudne początki przełamała słodka niespodzianka Fabioli - ciasto, a nawet dwa :) Oczywiście padło pytanie o reformę, o której rozmawiałem przede wszystkim z kpt. Grandinem.

Opuściłem spotkanie około godziny 0:30, niestety już dłużej, z uwagi na wcześniejsze problemy po zatruciu nie mogłem pozostać. Kolejny raz zaliczam spotkanie do udanych.

Chyba to tyle :)

(-) Marcin Mikołaj, R.
Zablokowany

Wróć do „Kawiarnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość