DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

Pojedynek

Klasyczny off-topic.
KJazłowiecki
Kontakt:

Pojedynek

Post autor: KJazłowiecki » 8 wrz 2013, 21:35

Ja, dr net. Krzysztof Luindorus markiz Jazłowiecki, z powodu znieważenia Jej Ekscelencji Karoliny diuczessy-baronessy von Lichtenstein, goszczącej w Królestwie Dreamlandu, przez Pana Mario Sandavero, poza Królestwem znanego jako Książę Cyberii Mario Riina Nati, wyzywam go na honorowy pojedynek, którego datę wyznaczam na 14 września.

Przeciwnik może wybrać broń. Na sekundanta wyznaczam Steda diuka Asketila.

Poza tym żądam, aby Książę Cyberii publicznie przeprosił Jej Ekscelencję za zdarzenie, które miało miejsce ósmego września ok. godziny 21:00 na kanale IRC Królestwa.
dr net. Krzysztof diuk Jazłowiecki y de Ebruz, OCO

Hoenhaim
Numer GG: 3034307
Kontakt:

Re: Pojedynek

Post autor: Hoenhaim » 9 wrz 2013, 09:40

Z całym szacunkiem pragnę poinformować, iż doszło do niesamowitej wręcz pomyłki.
Ja sam nie potrafię jasno powiedzieć w których godzinach siedziałem wczoraj na IRC Dreamlandu, niemniej cokolwiek się tam zdarzyło nie było moim działaniem. Ani teoretycznym, ani praktycznym. Nie od wczoraj tam wisi na głównej bramie po zalogowaniu się na irc, iż mój nick "Książę_Cyberii" został zarejestrowany przez inną osobę nieuprawnioną, odkryłem to dopiero przedwczoraj, po czasie nieobecności na ircu możliwe ze przekraczającym 7 dni i wtedy oficjalnie zarejestrowałem swój nowy nick "Książę_Cyberii_MRN". Co do wyjaśnienia i dowodów mojej niewinności to ja wczoraj do JO Diuczessy Karoliny nie napisałem ani słowa, ani świadomie czy też podświadomie. Od chwili gdy wszedłem wczoraj mój nick był od razu zarejestrowany. Także byliśmy świadkami logowania się "Księcia_Cyberii" na IRCA pod moją obecność, na co świadkiem jest Jego Ekscelencja Sted diuk Asketil który widział logowania tej osoby oraz mój.
Jedyne za co mogę przeprosić, to brak natychmiastowej rejestracji nicka, gdyż nie miałbym żadnych złych intencji tj. znieważać Jo diuczessy Karoliny von Lichtenstein, gdyż kontakty osobiste zawsze mieliśmy dobre.

KJazłowiecki
Kontakt:

Post autor: KJazłowiecki » 15 wrz 2013, 19:58

Zapis z wczorajszego pojedynku (wersja robocza, przed I wydaniem):

https://docs.google.com/file/d/0B0dDOlD ... pSYVo3enM/
dr net. Krzysztof diuk Jazłowiecki y de Ebruz, OCO

Awatar użytkownika
Jute-Lise Stormark
Kontakt:

Post autor: Jute-Lise Stormark » 22 gru 2015, 18:11

A zatem dobrze trafiłam. W takim miejscu nie sposób się nudzić ;) A gdzie się podziali bohaterowie tego zacnego dzieła, ci wszyscy rycerze bez skazy?

Jute-Lise Stormark

Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
Herb:
Kontakt:

Post autor: Karolina Aleksandra » 23 gru 2015, 19:49

Przyznam, że odświeżenie tego dzieła wywołało we mnie falę wzruszenia. Na święta — idealnie.

Jeśli chodzi o bohaterów dzieła, to autor — niestety — nie był widziany już jakiś czas, Książę Cyberii również zapadł się pod wirtualną ziemię, tak samo jak i drugi cichy bohater tego pojedynku. Pan van der Pharazon-Witt wyemigrował do cieplejszych krajów Nordaty, jego obecnych losów nie znam, niestety. A książę Sted Asketil, markiz Siergiusz Asketil i kakucki barman stale przesiadują na dreamlandzkim IRCu :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kawiarnia „Pod Czerwonym Orłem””