Przeprosiny po długim czasie

Strefa krwawej wolności. Można dostać pasem po głowie, można też się zrelaksować i porozmawiać o realu.
August von H-Sparasan
Posty: 105
Rejestracja: 30 sie 2019, 12:29
NIM: 757428
Lokalizacja: Alhambra, Unia Saudadzka
Kontakt:

Przeprosiny po długim czasie

Post autor: August von H-Sparasan »

Dobry wieczór, a w zasadzie późny wieczór.

Większość Szanownych zapewne pamięta mnie z wydarzeń sprzed przeszło roku jako człowieka niegodziwego i zarazem idiotycznego. I szczerze przyznam wam rację. Publicznie teraz w tej chwili przepraszam za swoje słowa i czyny.

Jednak przede wszystkim chciałem wyjaśnić powody mojego działania. Wtedy, przed feralnymi wydarzeniami w Scholandii skontaktował się ze mną człowiek, którego poczynania w Sarmacji obserwowałem już wcześniej. Konsul Andronik, który wydawał się uprzejmy, inteligentny. I tego drugiego nie można mu odmówić, tak jak mi naiwności. Faktycznie uwierzyłem mu, że da mi tytuł szlachecki, za pewne działania na rzecz jego sprawy. Dlatego właśnie to zrobiłem. Z chciwości i głupoty. Oczywiście później towarzysz konsul nie wywiązał się ze swojej obietnicy i okazało się, że oprócz inteligencji jest też pozbawiony kręgosłupa moralnego, zastąpionego sprytu. Nie zwalam jednak na niego winy, bo to ja mu zaufałem. I od tego momentu wszystko zaczęło się powoli psuć. Tyle. Nie próbuję się bronić, a podzielić się swoim poglądem na te wydarzenia.
August de la Sparasan
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Przeprosiny po długim czasie

Post autor: Aleksander »

Korona dostrzega szczerość słów i okazanej skruchy. Doceniając tę przemianę serca postanowiliśmy o udzieleniu królewskiego przebaczenia.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Przeprosiny po długim czasie

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Witam Szanownego Augusta

Pana osoba daje mi zadanie i dociekanie dziennikarskie Pana osoby, co, jak, dlaczego itd. Myślę że przyjdzie czas by porozmawiać, o ile rzecz jasna będzie taka zgoda z Pana strony. Jednak obecnie moje studio dziennikarskie przeniosłem do Suderlandu, nie mniej zadaniem moim jest przeprowadzać wywiady z obywatelami różnych Państw. Po nowym roku odezwę się.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Alfred
król-senior
Posty: 2535
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:12
Numer GG: 47634183
NIM: 196135
Kontakt:

Re: Przeprosiny po długim czasie

Post autor: Alfred »

Dreamlandzki gniew płonie intensywnie, ale niezbyt długo. Cieszą mnie udzielone przez pana Augusta przeprosiny, zaś aktowi łaski królewskiej wypada tylko przyklasnąć. Panie Auguście, zamierza Pan znaleźć tu sobie na nowo miejsce?
(—) Alfred de Ebruz, r. s.
salus rei publicae suprema lex esto!
August von H-Sparasan
Posty: 105
Rejestracja: 30 sie 2019, 12:29
NIM: 757428
Lokalizacja: Alhambra, Unia Saudadzka
Kontakt:

Re: Przeprosiny po długim czasie

Post autor: August von H-Sparasan »

Alfred pisze: 14 gru 2020, 20:42
Panie Auguście, zamierza Pan znaleźć tu sobie na nowo miejsce?
Owszem, taki właśnie mam zamiar, jeśli oczywiście czas i współobywatele pozwolą.
August de la Sparasan
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1648
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Przeprosiny po długim czasie

Post autor: Torkan Ingawaar »

Nie było mnie w Dreamlandzie w trakcie Pana aktywności, więc o jej mało szczęśliwym finale wiem jedynie z drugiej ręki. Niemniej cieszę się, że postanowił Pan do nas wrócić bogatszy o nowe doświadczenia i refleksje na temat popełnionych w przeszłości błędów. Jeśli zdecyduje się Pan na odzyskanie obywatelstwa, w pełni ten krok poprę.
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Przeprosiny po długim czasie

Post autor: Karolina Aleksandra »

August von H-Sparasan pisze: 14 gru 2020, 19:57 Konsul Andronik, który wydawał się uprzejmy, inteligentny. I tego drugiego nie można mu odmówić, tak jak mi naiwności. Faktycznie uwierzyłem mu, że da mi tytuł szlachecki, za pewne działania na rzecz jego sprawy. Dlatego właśnie to zrobiłem. Z chciwości i głupoty. Oczywiście później towarzysz konsul nie wywiązał się ze swojej obietnicy i okazało się, że oprócz inteligencji jest też pozbawiony kręgosłupa moralnego, zastąpionego sprytu.
Chciałby może Pan rozwinąć tę historię? Brzmi niezwykle intrygująco.

Karolina Aleksandra
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kawiarnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości