Mała aktualizacja strony głównej

Strefa krwawej wolności. Można dostać pasem po głowie, można też się zrelaksować i porozmawiać o realu.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Mała aktualizacja strony głównej

Post autor: Aleksander »

Szanowni,

brakuje mi odpowiedniego działu, więc z racji dość luźnego charakteru dyskusji w tym dziale pozwolę sobie zauważyć, iż dokonałem dwóch małych aktualizacji strony głównej. Usunąłem nieaktualny obrazek i zastąpiłem standardowym odwołaniem do tutoriala. Jak mam nadzieję, w najbliższych czas zastąpi go zapowiedź mojej koronacji.

Dzięki nieocenionemu wsparciu naszego wandejskiego sojusznika udało się także zaktualizować listę agregowanych agencji prasowych. Niestety, ale domena kings-man.pl została przejęta przez nieznanego mi pasjonata motoryzacji, a co za tym idzie, zaczęły się agregować artykuły o częściach samochodowych. Szczęśliwie zostało to naprawione.

Nie ukrywam też, że wyczekuję dnia, w którym będzie można obecną stronę zastąpić czymś bardziej odpowiadającym naszym potrzebom. Uchylę rąbka tajemnicy i powiem, że pierwsze kroki zostały już w tym kierunku podjęte. Ja sam zaś, na miarę dostępnego czasu i wiedzy technicznej, odkrywam niezbadane meandry tego, co narosło przez tych 13 lat wokół naszej strony głównej.

Dodam jeszcze, że odzyskany został dostęp do fanpage Królestwa Dreamlandu na FB. Zagadnienie to będzie przedmiotem dalszych prac Korony.

W razie pytań, propozycji, postulatów, dezyderatów i innych skarg lub wniosków, zachęcam do składania ich w niniejszym wątku.
(-) Alexander, r.s.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kawiarnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości