Ból dupy - definicja pojęcia

Strefa krwawej wolności. Można dostać pasem po głowie, można też się zrelaksować i porozmawiać o realu.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Ból dupy - definicja pojęcia

Post autor: Andrzej »

Ból dupy noun - http://olatheskunk.pl/tuolelenkka/prawo/011.html.

Also gratuluję wszystkim odznaczonym, w tym sobie! Zrobiliśmy to! Bhawo my!
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Ból dupy - definicja pojęcia

Post autor: Aleksander »

Nie wiem o co chodzi, ale dziękuję, że jestem na pierwszej pozycji. To bardzo ważne.

PS. (7)egia to stara kurwa.
PPS. Dziękuję mamie i tacie.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Bombina
Posty: 171
Rejestracja: 8 mar 2012, 00:07
NIM: 352373
Kontakt:

Re: Ból dupy - definicja pojęcia

Post autor: Bombina »

الوـس pisze: 7 cze 2020, 19:48 Nie wiem o co chodzi, ale dziękuję, że jestem na pierwszej pozycji. To bardzo ważne.
Ja jestem rozczarowany moim wynikiem. Skoro już dają jakieś debilne odznaczenia to jednak jako istota boska życzyłbym sobie pierwszej lokaty.
sir Wojciech desłetudo Bombina Maxima
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2989
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Ból dupy - definicja pojęcia

Post autor: Maciej II »

Jak zwykle się nie załapałem, wciąż zapomina się o moich niewątpliwych zasługach w generowaniu bulu dupy, a pragnę tutaj zauważyć, że są to zasługi prawdziwie olimpijskie w porównaniu z co poniektórymi płotkami, które zostały tutaj odznaczone .
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Ból dupy - definicja pojęcia

Post autor: Andrzej »

Być może tak poważne państwo jak Tuolelenkka nie chciało wywołać kryzysu dyplomatycznego XDD albo zwyczajnie towarzysz Król musi się jeszcze nieco bardziej postarać - kto wie, być może dostanie tow. Król osobną kategorię DE BLON albo s’Pierre Doxe xD
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
OlaChojnacka
Posty: 99
Rejestracja: 8 gru 2013, 21:10
NIM: 714447
Kontakt:

Re: Ból dupy - definicja pojęcia

Post autor: OlaChojnacka »

Miś pisze: 7 cze 2020, 19:16 Also gratuluję wszystkim odznaczonym, w tym sobie! Zrobiliśmy to! Bhawo my!
الوـس pisze: 7 cze 2020, 19:48 Nie wiem o co chodzi, ale dziękuję, że jestem na pierwszej pozycji. To bardzo ważne.
TAKICH zasług nie sposób było nie zauważyć!
CHWAŁA NOSICIELOM ORDERU BILI!

EDIT: dla ciekawskich - kolejność nie ma żadnego znaczenia!
(-) mgr net Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka

Kwestorka w Baridasie, Cesarzowa Tuolelenkki, Dziedziczka Tirecji, Arcyksiężna Egerloon, Diuczessa Jajeczka, Baronowa Sint Arco, Hrabina Litawy, Szlachetna Dama w Ardemii, Lady Admiralicji.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Ból dupy - definicja pojęcia

Post autor: Aleksander »

Zasadniczo to karna blacha należy się Jezusowi, że wkleił tutaj ten link. Gdyby tego nie zrobił, to akt ten pozostałby tam, gdzie wszystkie pozostałe wykwity rhadmoryzmu stosowanego. Niezauważony.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
OlaChojnacka
Posty: 99
Rejestracja: 8 gru 2013, 21:10
NIM: 714447
Kontakt:

Re: Ból dupy - definicja pojęcia

Post autor: OlaChojnacka »

الوـس pisze: 8 cze 2020, 18:24 Zasadniczo to karna blacha należy się Jezusowi, że wkleił tutaj ten link. Gdyby tego nie zrobił, to akt ten pozostałby tam, gdzie wszystkie pozostałe wykwity rhadmoryzmu stosowanego. Niezauważony.
Jakkolwiek oczywiście z drugą częścia wypowiedzi zgodzić się nie pdobna, to ta pierwsza część jest całkowicie prawdziwa.
Uszłoby mi to na sucho, gdyby nie te wścibskie Ipanienki!
(-) mgr net Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka

Kwestorka w Baridasie, Cesarzowa Tuolelenkki, Dziedziczka Tirecji, Arcyksiężna Egerloon, Diuczessa Jajeczka, Baronowa Sint Arco, Hrabina Litawy, Szlachetna Dama w Ardemii, Lady Admiralicji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kawiarnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość