Bijemy rekordy...

Strefa krwawej wolności. Można dostać pasem po głowie, można też się zrelaksować i porozmawiać o realu.
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Bijemy rekordy...

Post autor: Sted Asketil »

Sprawdzimy jak dlugo damy rade wytrzymac nie piszac nic na forum? Prosze sie dalej nie odzywac by nie zepsuc zabawy.

Start: 01/06/2019

Nagroda bedzie miejsce na cmentarzu dla ostatnich wytrwalych - w centralnym miejscu nekropoli bedzie stal kopiec poswiecony krolestwu. Na szczycie orzel z przetraconym karkiem - oczywiscie bez korony...

Wstepny projekt juz mamy - przystepuje do budowy strony.

ps. Jako ze to juz finisz, w zabawie nie beda braly osoby ktore zbladza i zarejestruja sie 1/06/2019r. i pozniej.

Zycze wytrwalosci...
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Bijemy rekordy...

Post autor: RIIF »

Jaki cel ma takie biadolenie?
Są określone rzeczy do zrobienia. Nikt się nie kwapi, w tym i Wy... ale biadolić lepiej? To smuteczek.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Bijemy rekordy...

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Ja to powiem tak: jeśli chodzi o pogodę w okolicach Głogowa to dziś pięknie, bardzo ciepło, ale mój zjarany kark i ręce-Polska--nie dały długo mi wytrzymać na mieście.

Co do Dreamlandu to raz jeszcze powtarzam--niech góra zacznie od siebie. Czyt. co mi da się pocić nad pomysłami jak ekipa wzajemnej adoracji i tak przekreśli, okopie krytyką i zdzieli w potylice głosami przeciw. Jednym słowem lepiej dalej się opalać.

Czy warto na tym bazować? Nie, tylko kierunek, a raczej punkt bazowy powinna narzucić władza bo wróżką nie jestem, choćbym się skupciał. No i elementarnych szacunek do rozmówcy i poważne podejście do tematu.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Bijemy rekordy...

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

No i przykro mi tak łatwo zakopać się nie dam.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Bijemy rekordy...

Post autor: Sted Asketil »

Robert II Fryderyk pisze: 1 cze 2019, 20:48 Jaki cel ma takie biadolenie?
Są określone rzeczy do zrobienia. Nikt się nie kwapi, w tym i Wy... ale biadolić lepiej? To smuteczek.
Jarek Wawrzyniak pisze: 1 cze 2019, 21:07 Co do Dreamlandu to raz jeszcze powtarzam--niech góra zacznie od siebie. Czyt. co mi da się pocić nad pomysłami jak ekipa wzajemnej adoracji i tak przekreśli, okopie krytyką i zdzieli w potylice głosami przeciw. Jednym słowem lepiej dalej się opalać.

Skoro tylko takie dzialanie potrafi wydobyc jakies zalosne jeki z Ekorre i Parlamentu...

Tak Panowie, jezeli nie macie nic ciekawego do powiedzenia, to lepiej juz nie psujcie zabawy i milczcie dalej. Performans w toku...
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2989
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Bijemy rekordy...

Post autor: Maciej II »

Ja proponuję zawody w stękaniu - tutaj jest dopiero miejsce do popisu!
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Bijemy rekordy...

Post autor: RIIF »

Jeden z moich politycznych idoli powiedział parę lat temu, gdy hejtowano jego inicjatywę, "Lepiej porwać się na na coś niemożliwego i przegrać, niż tkwić w marazmie. Najgorsza jest nijakość." Tymi słowami od dawna się kieruję. Może jednak warto spróbować?
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Bijemy rekordy...

Post autor: Aleksander »

Jarek Wawrzyniak pisze: 1 cze 2019, 21:07Co do Dreamlandu to raz jeszcze powtarzam--niech góra zacznie od siebie. Czyt. co mi da się pocić nad pomysłami jak ekipa wzajemnej adoracji i tak przekreśli, okopie krytyką i zdzieli w potylice głosami przeciw. Jednym słowem lepiej dalej się opalać.

A próbowałeś coś kiedyś przedstawić i spotkałeś się z taką reakcją? Czy po prostu utyskujesz w imię utyskiwania?
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Bijemy rekordy...

Post autor: Sted Asketil »

Nie chce mi sie juz poraz kolejny strzepic jezyka - widze ze na to zanosi sie kolejny raz.
Jak bedziecie mieli ochote i odwage na cos wiecej to dajcie znac.

Bede tu do "samego konca, mojego lub jej..."

Milej niedzieli.

Sted
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Bijemy rekordy...

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

الوـس pisze: 2 cze 2019, 11:17
Jarek Wawrzyniak pisze: 1 cze 2019, 21:07Co do Dreamlandu to raz jeszcze powtarzam--niech góra zacznie od siebie. Czyt. co mi da się pocić nad pomysłami jak ekipa wzajemnej adoracji i tak przekreśli, okopie krytyką i zdzieli w potylice głosami przeciw. Jednym słowem lepiej dalej się opalać.

A próbowałeś coś kiedyś przedstawić i spotkałeś się z taką reakcją? Czy po prostu utyskujesz w imię utyskiwania?
To może przypomnę poprawki o prokuraturze. Mogły spotkać się z odrzuceniem nie dziw czemu wszystkie. Tylko dlaczego? Proste- dla zasady.

Więc czy liczysz na to że poświęcę swój wolny czas by szykować coś by z góry wiedzieć że będzie odrzucone? Chyba kogoś pogięło. Wole poświęcić czas dla sportu. Jak zacznie się normalna dyskusja, kompromis i równowaga pomiędzy koalicja i rządem a opozycją wtedy poświęcę czas KD, co więcej z przyjemnością. Różnica między nami jest tylko taka że jestem chętny na dyskusję, wy nie i kompromis a wy nie. Gdy zgłaszałem poprawki oraz uwagi nawet na nie nie odpowiedziałeś.

Więc uwaga z utykiwaniem, mówiąc delikatnie, nie na miejscu.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2989
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Bijemy rekordy...

Post autor: Maciej II »

W jakim kraju jeśli nie w KD, istnieje kompromis i równowaga pomiędzy koalicją i rządem a opozycją, może to Pan na ten kompromis nie chce pójść, hmm?
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Bijemy rekordy...

Post autor: Aleksander »

Jarek Wawrzyniak pisze: 2 cze 2019, 13:31To może przypomnę poprawki o prokuraturze. Mogły spotkać się z odrzuceniem nie dziw czemu wszystkie. Tylko dlaczego? Proste- dla zasady.
Zostały odrzucone nie przeze mnie osobiście, a przez Parlament. Oprócz mnie PRZECIW zagłosował Alfred, Fryderyk Orański-Nassau i Helmut Pohl. Z tego tylko jedna osoba jest członkiem rządu. Nie wiem jak oni, ale ja zagłosowałem przeciw dlatego, że te poprawki były po prostu nieprzemyślane. Już sam fakt, że w poprawce Parlament jawi się jako organ kadencyjny świadczy, że ta poprawka została zgłoszona w oderwaniu od systemu politycznego jaki przyjęliśmy, zaś jej przyjęcie uczyniłoby tę ustawę niewykonalną.

W ogóle sugestie jakoby wszyscy byli przeciwko tobie traktuję jako przejaw narcyzmu. Naprawdę, jesteś jedną z wielu osób, które spotykam w swoim życiu i jedną z tych, której poświęcam mniej uwagi. To strasznie zuchwałe sugerować, że zawracam sobie głowę i marnuję swój wolny czas na bycie w kontrze do ciebie.

Dam ci, jako stary pierdziel, radę. To nie jest tak, że jesteś geniuszem, którego wszyscy dookoła chcą zniszczyć. Większość ludzi ma cię, kolokwialnie mówiąc, w kapeluszu. Im szybciej tym zrozumiesz tym lepsza będzie jakość twojego dalszego życia.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Bijemy rekordy...

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Χέλμουτ Πολ pisze: 2 cze 2019, 13:46 W jakim kraju jeśli nie w KD, istnieje kompromis i równowaga pomiędzy koalicją i rządem a opozycją, może to Pan na ten kompromis nie chce pójść, hmm?
Kompromis istniał choćby w WP. Wie Pan co to jest kompromis, czy piszę Pan by pisać?

P. S. Jeśli chcecie opierać się wyłącznie na innych v-państwach to życzę powodzenia.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Bijemy rekordy...

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Do Führer von premier:
Debata była i wtedy trzeba było o ustawie dyskutować.

Co do mnie: nie uważam się za alfe i omegę tylko po to zgłaszam poprawki czy uwagi by nie mówiono że nic nie robię czy nie chcę robić. Nie skreślam czyiś pomysłów bo szanuję jego pracę. Nie mówię że wszyscy mają głosować ZA ale jeśli już jestem PRZECIW to powinno się to uzasadnić i podjąć dialog by ewentualnie zmienić na lepsze. Czyż nie na tym polega kompromis i debata?

O tym że praktycznie każdy ma to gdzieś co mówię, innaczej w dupie, to wiem stąd będę tylko głosem w Parlamencie a wy róbcie jak uważacie, luzik.

Jak dla mnie bomba.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Bijemy rekordy...

Post autor: Aleksander »

Jarek Wawrzyniak pisze: 2 cze 2019, 14:37Debata była i wtedy trzeba było o ustawie dyskutować.
Debatowaliśmy. Wymieniłem argumenty z JKW Alfredem. Bo widzisz, żeby debatować to trzeba mieć jeszcze z kimś. Skoro ktoś pisze coś o kadencyjności Parlamentu Królewskiego to oznacza, że sam nie wie jak funkcjonuje instytucja, w której ławach zasiada. To niepoważne.
Jarek Wawrzyniak pisze: 2 cze 2019, 14:37O tym że praktycznie każdy ma to gdzieś co mówię, innaczej w dupie, to wiem stąd będę tylko głosem w Parlamencie a wy róbcie jak uważacie, luzik.
Chcesz być brany na poważnie, to poważnie się zachowuj. Póki co zachowujesz się jak dziecko i tak jak dziecko jesteś traktowany. Przed tobą jeszcze co najmniej pięć lat przebijania się przez rozmaite „Lalki”, Kamizelki” i „Lordy Jimy”, ileś tam pasów na łeb od ojca, byś w ogóle zaczął rozróżniać, co jest treścią, a co pierdnięciem. A tymczasem wymierzam karnego klapsa na dziąsło.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Bijemy rekordy...

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Nie ma problemu. Wykonuje swoje obowiązki Lorda reszta mnie nie obchodzi. Jak zauważyłeś debatowałeś z Alfredem więc debatuj dalej. Ale nie pisz że coś dotyczy wszystkich jak współpraca.

Zachowywanie się jak dziecko? Hasło do przebicia się ale konkretów brak.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Bijemy rekordy...

Post autor: Andrzej »

Ja myślę, że wszystko zabili millenialsi z Hipsterdorfu.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Bijemy rekordy...

Post autor: Aleksander »

Jarek Wawrzyniak pisze: 2 cze 2019, 16:36Zachowywanie się jak dziecko? Hasło do przebicia się ale konkretów brak.
Napisałem konkretnie. Twoje poprawki świadczyły o tym, że nie masz pojęcia na temat działania i ustroju Parlamentu Królewskiego, którego jesteś członkiem. A teraz zamiast posypać głowę popiołem i postanowić poprawę, to wierzgasz.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Antoni Moskwicz
Posty: 372
Rejestracja: 2 kwie 2019, 08:08
NIM: 812386
Lokalizacja: Førerstad, Prefektura Małej Furii
Kontakt:

Re: Bijemy rekordy...

Post autor: Antoni Moskwicz »

Hmm... Ja czekam dalej na rejestrację przedsiębiorstwa, przy okazji może serwer naprawię, by jego strona działała już właściwie.
baron Antoni Moskwicz van der Pohl rodu Argentfører
Prefekt Małej Furii

por. Sił Powietrznych Armii Królewskiej, Korpus Wojskowej Służby Dyplomatycznej

Obrazek
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Bijemy rekordy...

Post autor: RIIF »

Daisuke Kamitsuruyoshi pisze: 7 cze 2019, 11:23 Hmm... Ja czekam dalej na rejestrację przedsiębiorstwa [...]
Szanowny Panie aby oczekiwanie się już nie przedłużało aktywowałem przedsiębiorstwo.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Zablokowany

Wróć do „Kawiarnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości