Muzeum Kakuckie

Strefa krwawej wolności. Można dostać pasem po głowie, można też się zrelaksować i porozmawiać o realu.
Awatar użytkownika
Lucy
Posty: 31
Rejestracja: 2 kwie 2019, 11:44
NIM: 625156
Kontakt:

Re: Muzeum Kakuckie

Post autor: Lucy »

Coraz ciekawsze te eksponaty, świetnie że zachowało się aż tyle starych stron i obrazków. Autorzy byliby pewnie zaskoczeni :)
Łucja d'Ekorre
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Muzeum Kakuckie

Post autor: Sted Asketil »

Robert II Fryderyk pisze: 12 kwie 2019, 18:05 Objąłbym Muzeum Patronatem jakimś królewskim. Przełkniecie? :)
Nie wiem co mam odpowiedziec... Prosze nie miec zludzen dotyczacych kwestii politycznych - aktualnie w tej materii nic sie nie zmienilo. W tym zakresie (i pewnie w kilku innych) moge wspolpracowac z kazdym - rowniez z moimi oponentami.

Samo muzeum jest prywatna inicjatywa, ktora kiedys (pewnie i ja w koncu bede mial dosc KD) przekaze Krolestwu. Innego przeznaczenia nie przewiduje.

No i najwazniejsze - jezeli to ma byc pozniej wykorzystane jako forma nacisku i ma pozniej zostac odebrane, to moze lepiej darujmy sobie juz teraz takie podchody. Potulnym barankiem nie bede ;) Chyba jasniej nie moglem przedstawic swojego punktu widzenia - decyzje prosze podjac samemu.

Jednym slowem: przelkne, ale...
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Muzeum Kakuckie

Post autor: Sted Asketil »

Jeszcze jedna mala odslona w archiwum - strona nie dziala w pelni. To troche zmudna praca...
Czas isc spac. Smacznego :)
Zablokowany

Wróć do „Kawiarnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość