[BADANIE] Półtora miesiąca pracy rządu

Państwowa uczelnia i ośrodek naukowy o dwudziestoletniej tradycji.

Jak oceniasz pracę rządu?

Czas głosowania minął 31 gru 2020, 12:15

Jestem członkiem rządu, w poprzednim badaniu oceniłem działania rządu Alfreda jako dobre (4), obecnie uważam jest za bardzo dobre (5).
1
14%
Jestem członkiem rządu, w poprzednim badaniu oceniłem działania rządu Alfreda jako dobre (4), obecnie uważam jest za dobre (4).
0
Brak głosów
Jestem członkiem rządu, w poprzednim badaniu oceniłem działania rządu Alfreda jako dobre (4), obecnie uważam jest za dostateczne (3).
0
Brak głosów
Jestem członkiem rządu, w poprzednim badaniu oceniłem działania rządu Alfreda jako dobre (4), obecnie uważam jest za niedostateczne (2).
0
Brak głosów
Jestem członkiem rządu, w poprzednim badaniu oceniłem działania rządu Alfreda jako dobre (4), obecnie uważam jest za złe, potrzebna jest zmiana (1).
0
Brak głosów
Jestem członkiem rządu, w poprzednim badaniu oceniłem działania rządu Alfreda jako dostateczne (3), obecnie uważam jest za bardzo dobre (5).
0
Brak głosów
Jestem członkiem rządu, w poprzednim badaniu oceniłem działania rządu Alfreda jako dostateczne (3), obecnie uważam jest za dobre (4).
0
Brak głosów
Jestem członkiem rządu, w poprzednim badaniu oceniłem działania rządu Alfreda jako dostateczne (3), obecnie uważam jest za dostateczne (3).
0
Brak głosów
Jestem członkiem rządu, w poprzednim badaniu oceniłem działania rządu Alfreda jako dostateczne (3), obecnie uważam jest za niedostateczne (2).
0
Brak głosów
Jestem członkiem rządu, w poprzednim badaniu oceniłem działania rządu Alfreda jako dostateczne (3), obecnie uważam jest za złe, potrzebna jest zmiana (1).
0
Brak głosów
Nie jestem członkiem rządu, w poprzednim badaniu oceniłem działania rządu Alfreda jako bardzo dobre (5), obecnie uważam je za bardzo dobre (5).
0
Brak głosów
Nie jestem członkiem rządu, w poprzednim badaniu oceniłem działania rządu Alfreda jako bardzo dobre (5), obecnie uważam je za dobre (4).
0
Brak głosów
Nie jestem członkiem rządu, w poprzednim badaniu oceniłem działania rządu Alfreda jako bardzo dobre (5), obecnie uważam je za dostateczne (3).
1
14%
Nie jestem członkiem rządu, w poprzednim badaniu oceniłem działania rządu Alfreda jako bardzo dobre (5), obecnie uważam je za niedostateczne (2).
0
Brak głosów
Nie jestem członkiem rządu, w poprzednim badaniu oceniłem działania rządu Alfreda jako bardzo dobre (5), obecnie uważam je za złe, potrzebna jest zmiana (1).
0
Brak głosów
Nie jestem członkiem rządu, w poprzednim badaniu oceniłem działania rządu Alfreda jako dostateczne (3), obecnie uważam je za bardzo dobre (5).
0
Brak głosów
Nie jestem członkiem rządu, w poprzednim badaniu oceniłem działania rządu Alfreda jako dostateczne (3), obecnie uważam je za dobre (4).
0
Brak głosów
Nie jestem członkiem rządu, w poprzednim badaniu oceniłem działania rządu Alfreda jako dostateczne (3), obecnie uważam je za dostateczne (3).
1
14%
Nie jestem członkiem rządu, w poprzednim badaniu oceniłem działania rządu Alfreda jako dostateczne (3), obecnie uważam je za niedostateczne (2).
0
Brak głosów
Nie jestem członkiem rządu, w poprzednim badaniu oceniłem działania rządu Alfreda jako dostateczne (3), obecnie uważam je za złe, potrzebna jest zmiana (1).
0
Brak głosów
Nie jestem członkiem rządu, w poprzednim badaniu oceniłem działania rządu Alfreda jako niedostateczne (2), obecnie uważam je za bardzo dobre (5).
0
Brak głosów
Nie jestem członkiem rządu, w poprzednim badaniu oceniłem działania rządu Alfreda jako niedostateczne (2), obecnie uważam je za dobre (4).
0
Brak głosów
Nie jestem członkiem rządu, w poprzednim badaniu oceniłem działania rządu Alfreda jako niedostateczne (2), obecnie uważam je za dostateczne (3).
0
Brak głosów
Nie jestem członkiem rządu, w poprzednim badaniu oceniłem działania rządu Alfreda jako niedostateczne (2), obecnie uważam je za niedostateczne (2).
0
Brak głosów
Nie jestem członkiem rządu, w poprzednim badaniu oceniłem działania rządu Alfreda jako niedostateczne (2), obecnie uważam je za złe, potrzebna jest zmiana (1).
2
29%
Nie głosowałem w poprzednim badaniu, obecnie oceniam działania rządu Alfreda jako bardzo dobre (5).
0
Brak głosów
Nie głosowałem w poprzednim badaniu, obecnie oceniam działania rządu Alfreda jako dobre (4).
0
Brak głosów
Nie głosowałem w poprzednim badaniu, obecnie oceniam działania rządu Alfreda jako dostateczne (3).
0
Brak głosów
Nie głosowałem w poprzednim badaniu, obecnie oceniam działania rządu Alfreda jako niedostateczne (2).
0
Brak głosów
Nie głosowałem w poprzednim badaniu, obecnie oceniam działania rządu Alfreda jako złe, potrzebna jest zmiana (1).
2
29%
 
Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2989
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

[BADANIE] Półtora miesiąca pracy rządu

Post autor: Maciej II »

Znaleźliśmy się na półmetku pracy rządu, przedstawiam kolejne uproszczone badanie, mające dookreślić panujące w Dreamlandzie nastroje społeczne.

Czas rozwiązania- 5 dni.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uniwersytet Królewski w Dreamopolis”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość