Wniosek o nadanie obywatelstwa

Główne miejsce działania państwowej administracji. Tutaj można załatwiać wszystkie sprawy urzędowe.
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Wniosek o nadanie obywatelstwa

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Szanowny Premierze Andrzeju wicehrabio Szmajchel,

Ja, Fryderyk markiz Orański-Nassau, wnoszę o nadanie, czy też raczej przywrócenie mi obywatelstwa Królestwa Dreamlandu. Jestem osobą wierzę doskonale znaną znakomitej większości obecnych obywateli, a najlepszym dowodem mojej przydatności jest myślę wieloletni wkład w tutejszą wspólnotę, który skutkuje dzierżonym przeze mnie tytułem czy częścią Królestwa pozostającą w obrębie mojej osobistej domeny, tj. Hrabstwo Flores. Wierzę, że broni się to samo.

Z wyrazami szacunku,
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Wniosek o nadanie obywatelstwa

Post autor: Andrzej »

Jeszczeprzeszcze, dn. 28.01.2021 r.
Obwieszczenie o przyjęciu wniosku pod dyskusję
Szanowni Państwo,

zgodnie z art. 5. nawiasem 1. ustawy o obywatelstwie dreamlandzkim przyjmuję wniosek pod dyskusję, która potrwa 24 godziny od chwili publikacji niniejszego obwieszczenia.

Jednocześnie pouczam Obywatelki i Obywateli o prawie do zgłaszania zastrzeżeń wobec wniosku zgodnie z art. 5. nawiasem 3. ww. ustawy.
Andrzej Szmejchel
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Wniosek o nadanie obywatelstwa

Post autor: Andrzej »

Szanowny Panie Ministrze,

korzystając z obywatelskiego prawa do zgłaszania zastrzeżeń wobec wniosku o nadanie obywatelstwa, zgodnie z art. 5. nawiasem 3. ustawy o obywatelstwie dreamlandzkim, niniejszym oświadczam, iż nie zgłaszam zastrzeżeń oraz popieram wniosek Fryderyka Orańskiego-Nassaua o nadanie obywatelstwa Królestwa Dreamlandu.
ob. Szmejchel
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Wniosek o nadanie obywatelstwa

Post autor: Andrzej »

Jeszczeprzeszcze, dn. 30.01.2021
Na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 3 czerwca 2020 r. o obywatelstwie dreamlandzkim, zwracam się z uprzejmą prośbą do JKM @Aleksander o nadanie obywatelstwa dreamlandzkiego panu Fryderykowi Orańskiemu-Nassauowi. Poniżej przedstawiam projekt postanowienia.
Ekorre, dnia ... stycznia 2021 r.
MY, ALEKSANDER,
król Dreamlandu i Scholandii,

pan ziemi morlandzkiej, surmalajskiej i weblandzkiej, senior Furlandii i Luindoru, zwierzchnik Skytji,
senior Delty i Proftazji, Bergii i Elfidy, Arden i Inselii, Dolii i Faerie, Darei i Scholii,
źródło sprawiedliwości, zwierzchnik sił zbrojnych, Wielki Mistrz Heroldii Królestwa Dreamlandu, etc.,

działając na wniosek Naszego Rządu, na podstawie art. 8 ustawy z dnia 3 czerwca 2020 r.
o obywatelstwie dreamlandzkim,
nadajemy obywatelstwo dreamlandzkie panu Fryderykowi Orańskiemu-Nassauowi i zobowiązujemy go do złożenia przysięgi obywatelskiej według następującej roty:
Ja, Fryderyk Orański-Nassau, przysięgam: dochować wierności Królestwu Dreamlandu, jego Konstytucji i prawom; bronić ich przed wszelkimi zagrożeniami, z zewnątrz i wewnątrz; uczestniczyć w rozstrzyganiu spraw publicznych zgodnie ze swoim sumieniem i najlepszą wiedzą; służyć wspólnemu dobru wedle swoich sił i umiejętności.
Pouczamy, że przysięgę należy złożyć przed Nami w ciągu tygodnia od wydania niniejszego postanowienia, a nadanie obywatelstwa będzie skuteczne dopiero od momentu złożenia przysięgi.
(podpis)
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Wniosek o nadanie obywatelstwa

Post autor: Aleksander »

Gratuluję. Mam nadzieję, że nie przekręciłem tytułu ;-)
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Wniosek o nadanie obywatelstwa

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Ja, Fryderyk Orański-Nassau, przysięgam: dochować wierności Królestwu Dreamlandu, jego Konstytucji i prawom; bronić ich przed wszelkimi zagrożeniami, z zewnątrz i wewnątrz; uczestniczyć w rozstrzyganiu spraw publicznych zgodnie ze swoim sumieniem i najlepszą wiedzą; służyć wspólnemu dobru wedle swoich sił i umiejętności; służyć wiernie Koronie Dreamlandzkiej.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Wniosek o nadanie obywatelstwa

Post autor: Andrzej »

Gratulacje! Witamy w domu :).
Andreas Rex Emeritus
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnioski urzędowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości