Zawiadomienie o popełnienie przestępstwa

Główne miejsce działania państwowej administracji. Tutaj można załatwiać wszystkie sprawy urzędowe.
Awatar użytkownika
Leszek van der Fryssau
NIM: 548063
Herb: l06
Kontakt:

Post autor: Leszek van der Fryssau »

Koppenberg, 11 grudnia 2020
sir Leszek van der Fryssau
Obywatel Królestwa Dreamlandu

Torkan Ingawaar
Minister Policji,
Pałac Rządowy,
Królewskie Miasto Dreamopolis
Wasza Ekscelencja,
Panie MInistrze,

składam oficjalne zawiadomienie, iż obywatel JKW Maciej II używa słownictwa nieadekwatnego do mojej, osoby. Żądam od pozwanego JKM @Maciej II publicznego przeproszenia mojej osoby oraz zakazu używania słów komunizujących jak również zakazu używaniu w korespodencji z obywatelami i postach i pismach urzędowych słów i skrótów - Tow., Towarzysz.
Uzasadnienie
W mojej 4 - letniej karierze w Dreamlandzie już spotkałem się z takimi określałem się do mojej osoby. Jako zacięty wróg komunizmu oraz dreamlandzki patriota, ówczesna partia KPD(Komunistyczna Partia Dreamlandu), rękami obywatela Kaufmana, próbowała zrobić socjalistę i geja.
Obywatel JKM @Maciej II Król - Senior, od kiedy przybyłem do Dreamlandu, na każdym kroku używa języka rodem z KPD. Nawet gdy objąłem godność Ministra Kultury, Informacji i Dziedzictwa Narodowego, nie skończyła. Używa do logotypu Ministerstwa, języka godnego pożąłowania.
To już nie chodzi tylko o moją osobę, to już chodzi o szkalowanie władz centralnych.

Materiały dowodowe:
viewtopic.php?f=24&t=11788 - wypowiedzi w poście Nowy Minister ultury, Informacji i Dziedzictwa Narodowego, dotyczące programu ministerstwa i kompetencji.
viewtopic.php?f=782&t=11776&p=87493#p87493 - post ob.Macieja o rządzie w temacie Wieje chujem - plan aktywności rządu
viewtopic.php?f=24&t=11772&p=87457#p87457 - post ob.Macieja o rządzie w temacie Początek rządowego rozkładu?
Obrazek
𝓛𝓮𝓼𝔃𝓮𝓴 𝓿𝓪𝓷 𝓭𝓮𝓻 𝓕𝓻𝔂𝓼𝓼𝓪𝓾
Marszałek Dworu
NIM: 156339
Kontakt:

Re: Zawiadomienie o popełnienie przestępstwa

Post autor: Torkan Ingawaar »

Postanowienie Ministra Policji
z dnia 14 grudnia 2020 roku
Na podstawie § 5 pkt 2 załącznika do Statutu Rządu Królewskiego z dnia 12 kwietnia 2020 roku Minister Policji postanawia:

I. Przyjąć złożone zawiadomienie.

II. Odmówić wszczęcia postępowania przygotowawczego przeciwko Maciejowi II ze względu na fakt, że czyny, które mu się zarzuca, nie noszą znamion przestępstwa ściganego z oskarżenia publicznego.

III. Pouczyć sir Leszka van der Fryssau, że zgodnie z art. 3. ust. 1. ustawy o wymiarze sprawiedliwości może dochodzić swoich praw na drodze powództwa prywatnego, wnosząc sprawę przed oblicze Króla.
Torkan Ingawaar
Minister Policji
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnioski urzędowe”