Przedłożenie kandydatury na Marszałka Armii Królewskiej oraz Naczelnego Dowódcę Sił Zbrojnych

Główne miejsce działania państwowej administracji. Tutaj można załatwiać wszystkie sprawy urzędowe.
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2989
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Przedłożenie kandydatury na Marszałka Armii Królewskiej oraz Naczelnego Dowódcę Sił Zbrojnych

Post autor: Maciej II »

Przedłożenie kandydatury na Marszałka Armii Królewskiej oraz Naczelnego Dowódcę Sił Zbrojnych

Rodo, Prefektura Małej Furii, dn. 4.12.2020

Jego Królewska Mość tow. Aleksander,
Pałac Królewski,
Świeckie Miasto Ekorre

DW: kol. Alfred,
Premier Rządu Królewskiego,
Pałac Rządowy,
Świeckie Miasto Dreamopolis
Wasza Królewska Mość,

Pragnę drogą oficjalną przedłożyć moją kandydaturę na bezczasowego Marszałka Armii Królewskiej oraz Naczelnego Dowódcę Sił Zbrojnych, aby została ona rozpatrzona na posiedzeniu jawnym Komitetu Planowania Strategicznego, zgodnie z artykułem 3 ust. 1 pkt. 3 Ustawy o Obronności z dnia 12 kwietnia 2020.

Uzasadnienie


Jako najstarszy stopniem żołnierz Armii Królewskiej, a zarazem autor i ojciec jej obecnego kształtu, chciałbym kontynuować moje dzieło poprzez wprowadzenie dalszych, głębokich reform w AK, tak potrzebnych do jej prawidłowego funkcjonowania oraz wejścia przez nią żołnierskim krokiem, a więc na obydwu nogach, w struktury militarne Armii Międzynarodowej Unii Państw. Co prawda pozwoliłem już sobie na wystosowanie powyższej prośby kanałami prywatnymi - ale uważam, że pełna przejrzystość w podjęciu takiej decyzji może mieć kluczowe znaczenie w dalszej działalności Armii Królewskiej.

Moją kandydaturę motywuję przede wszystkim faktem długiej służby na stanowisku Naczelnego Dowódcy, uważam, że wiem czego Armia Królewska potrzebuje, by dalej powolutku się rozwijać. Jestem autorem znacznej większości aktualnych publikacji nt. armii, ale uważam, że moja misja w niej wciąż nie została zakończona. Zależy mi na przeprowadzeniu reformy w kontekście konkretnych aktów prawnych dotyczących uregulowania stosunku służbowego, rang wojskowych, odznaczeń wojskowych, zasad wypłaty żołdu oraz regulaminu pełnienia służby. Wierzę, że bez tych filarów, wejście Armii Królewskiej w struktury Unii będzie w najlepszym przypadku niewypałem, w najgorszym- należne jej miejsce zostanie zakrzyczane i wyparte przez bardziej zmobilizowanych do tego sojuszników. Robienie polityki w dzisiejszych czasach przejadło mi się, natomiast chciałbym dalej rozwijać pewne aspekty rzeczywistego dreamlandzkiego życia, dlatego adresuję niniejszą prośbę w pierwszej kolejności do Waszej Królewskiej Mości, a nie do Pierwszego Ministra, którego uważam przede wszystkim za polityka, nie zaś osobę, która bezstronnie zdecyduje o najlepszym losie tak drogiej mi armii.
Cześć Pracy,
(-) marszałek Maciej II, r.s. d.s.
Obrazek
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Alfred
król-senior
Posty: 2535
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:12
Numer GG: 47634183
NIM: 196135
Kontakt:

Re: Przedłożenie kandydatury na Marszałka Armii Królewskiej oraz Naczelnego Dowódcę Sił Zbrojnych

Post autor: Alfred »

Maciej II pisze: 4 gru 2020, 18:37 Robienie polityki w dzisiejszych czasach przejadło mi się, natomiast chciałbym dalej rozwijać pewne aspekty rzeczywistego dreamlandzkiego życia, dlatego adresuję niniejszą prośbę w pierwszej kolejności do Waszej Królewskiej Mości, a nie do Pierwszego Ministra, którego uważam przede wszystkim za polityka, nie zaś osobę, która bezstronnie zdecyduje o najlepszym losie tak drogiej mi armii.
Niepotrzebna złośliwość. Doceniam fachową wiedzę Waszej Królewskiej Wysokości na polu obronności, nie widzę też lepszego kandydata na to stanowisko. Nie zamierzam więc stawać Wam na przeszkodzie w rozwijaniu armii.
(—) Alfred de Ebruz, r. s.
salus rei publicae suprema lex esto!
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2989
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Przedłożenie kandydatury na Marszałka Armii Królewskiej oraz Naczelnego Dowódcę Sił Zbrojnych

Post autor: Maciej II »

Ponawiam moją prośbę, tym razem wobec Premiera @Andrzej Szmejchel
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Przedłożenie kandydatury na Marszałka Armii Królewskiej oraz Naczelnego Dowódcę Sił Zbrojnych

Post autor: Andrzej »

Popieram kandydaturę Macieja II na Marszałka Armii Królewskiej oraz Naczelnego Dowódcę Sił Zbrojnych.
Andreas Rex Emeritus
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnioski urzędowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość