[WYSTĄPIENIE] Absencja Pierwszego Ministra - i co dalej?

Archiwum Parlamentu Królestwa i Zgromadzenia Ludowego.
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: [WYSTĄPIENIE] Absencja Pierwszego Ministra - i co dalej?

Post autor: Maciej II »

Jasne, tylko, że przekazanie pełni władzy absolutnej na ręce jednej osoby problemu nie rozwiązuje, ba, problem pogłębi, bo jeżeli z jakichś przyczyn odpadnie ta jedyna osoba, to znajdziemy się w sytuacji, gdzie nie ma już nikogo, kto weźmie odpowiedzialność. Nieustająca Regencja jest pomysłem jeszcze głupszym, wystarczy tylko spojrzeć na to, jak funkcjonuje u nas od marca Premier, dalsze mieszanie herbaty nie uczyni jej słodszą.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: [WYSTĄPIENIE] Absencja Pierwszego Ministra - i co dalej?

Post autor: Andrzej »

Zgłosiłem swoją kandydaturę. Chciałbym się zrehabilitować po moim ostatnim foszku i wprowadzić to co zapowiadałem wcześniej - uproszczenie prawa plus reagowanie na bieżące potrzeby kraju.
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: [WYSTĄPIENIE] Absencja Pierwszego Ministra - i co dalej?

Post autor: Chamberlain »

Maciej II pisze: 20 wrz 2020, 12:56 Natomiast od połowy tygodnia dochodzą do mnie sygnały, że niektórzy nie mogą się z Panem skontaktować w sprawach dalekich od błahych. Nie możemy sobie na to pozwolić.
Nie otrzymałem żadnych prywatnych wiadomości potwierdzającyc słowa Waszej Królewskiej Mości. Moja skrzynka pocztowa, profil na gadu gadu, mikronacyjny adres mailowy - wszystkie są puste. Żaden z obywateli Królestwa nie próbował sie ze mną skontaktować. Jedyną wiadomością, jaka do mnie właśnnie trafiła, jest nota dyplomatyczna w sprawie agrément dla kandydata na nowego ambasadora. I jest to sprawa sprzed dwóch dni, która została z marszu rozpatrzona. Proszę mi zatem powiedzieć, "na co sobie nie możemy pozwolić" i jak rozumięć słowa, że "wokół nas wciąż sporo się dzieje"?

Doceniam zagranie w stylu piromana, który właśnie obudził się z półtoramiesięcznego letargu, ale cała ta smutna, nakręcona przez Waszą Królewsk Mość inba przekreśla wysiłek z lipca i sierpnia, cofając nas w czasie o całe tygodnie do stanu emocjonalnej stypy spod szyldu "kraj się sypie" i "wieje chujem". Cóż to za kraj, który rozsypuje się po tygodniu choroby premiera?

Nie widzę dlaszej możliwości współpracy z WKM. Po prostu wyparowały we mnie resztki zaufania.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: [WYSTĄPIENIE] Absencja Pierwszego Ministra - i co dalej?

Post autor: Maciej II »

No tak, przykro mi, że uczyniłem z JE Premiera psychiczny wrak, załatwiając mu zastępstwo na czas choroby. Nie bardzo wiem jak to się ma do spraw z lipca i sierpnia, w każdym razie, jeżeli ktoś deklaruje, że jest chory i nie odzywa się od 9 dni, to być może należy jednak pójść dalej, życząc oczywiście zdrowia. To, że teraz pan sobie niemrawo kica, próbując wmówić mi, że jestem winny tego, że zostawił nas Pan bez wieści na ponad tydzień, jakoś nie przekonuje mnie do tego, że moja decyzja była błędna. Od Premiera wymaga się pewnego stopnia proaktywności, a nie odpowiadania na listy.

Nie wiem o jakiej współpracy ze mną Wasza Ekscelencja mówi, ja tu nie gram ni pierwszych, ni trzecich skrzypiec. Skupiłbym się raczej na wkładzie własnym w dalszy rozwój społeczności, która ostatnio stwierdziła, że znowu "wieje jej chujem".
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: [WYSTĄPIENIE] Absencja Pierwszego Ministra - i co dalej?

Post autor: Aleksander »

Licząc miesiąc za 30 dni, to w ramach trzymiesięcznej kadencji 9 dni stanowi 10% czasu. Trochę słabo.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: [WYSTĄPIENIE] Absencja Pierwszego Ministra - i co dalej?

Post autor: Andrzej »

Chamberlain pisze: 21 wrz 2020, 18:02 Nie widzę dlaszej możliwości współpracy z WKM. Po prostu wyparowały we mnie resztki zaufania.
XDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ale doceniam sugerowanie, że za waszego premierowania nie wieje w Dreamlandzie chujem.
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: [WYSTĄPIENIE] Absencja Pierwszego Ministra - i co dalej?

Post autor: Chamberlain »

Maciej II pisze: 21 wrz 2020, 18:22 No tak, przykro mi, że uczyniłem z JE Premiera psychiczny wrak, załatwiając mu zastępstwo na czas choroby.
Wasza Królewska Mość najwyraźniej nie nadąża za tokiem dyskusji, którą sam wywołał, więc może wyjaśnię. WKM nie załatwił mi „zastępstwa na czas choroby”, bo w świetle obowiązujących przepisów nie ma takiej możliwości i ten wątek nawet w tym kierunku nie zmierzał. To, co WKM zdołał natomiast osiągnąć , to uruchomienie parlamentarnej procedury wyboru nowego premiera, co nastąpiło pod lipnym i zmanipulowanym pretekstem („ludzie chcą się z panem skontaktować i nie mogą”). Wasza Królewska Mość wspaniałomyślnie załatwił mi następcę, nie zastępcę. To nie jedno i to to samo. Jutro lordowie będą w tej sprawie głosować.
Maciej II pisze: 21 wrz 2020, 18:22 Skupiłbym się raczej na wkładzie własnym w dalszy rozwój społeczności, która ostatnio stwierdziła, że znowu "wieje jej chujem".

A konkretnie stwierdził to Baxter i to chyba nim najmocniej tutaj wieje.

To jest zresztą najbardziej pikantna część tej debaty. Przez dwa i pół miesiąca starałem się animować ruch na forum, w szczytowym momencie klepiąc dziennie 10-15 postów w każdym możliwym dziale, by ludzie mieli o czym rozmawiać. Z powodu choroby zmuszony byłem zawiesić działalność na kilka dni, publicznie informując o sprawie. Mimo to zostałem spakowany i potraktowany jak zużyty kondom, a jak WKM to ujął, „społeczność, stwierdziła, że znowu wieje jej chujem”. Może więc jest coś nie tak z tą społecznością lub z aktywnością samego WKM, skoro mimo podejmowanych przez WKM wysiłków i w czasie mojej nieobecności lud wciąż się nudzi? Może WKM za mało się stara?

Procedura wyborcza w toku. Będę czekał na wynik głosowania.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: [WYSTĄPIENIE] Absencja Pierwszego Ministra - i co dalej?

Post autor: Andrzej »

Chamberlain pisze: 22 wrz 2020, 18:02 Przez dwa i pół miesiąca starałem się animować ruch na forum, w szczytowym momencie klepiąc dziennie 10-15 postów w każdym możliwym dziale, by ludzie mieli o czym rozmawiać.
Dziękujemy Towarzyszowi Premierowi za animowanie ruchu na forum. Gdyby Towarzysz Premier w szczytowym momencie nie klepał dziennie 10-15 postów w każdym możliwym dziale, Dreamland nie miałby o czym rozmawiać.
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Andy Sky
Posty: 359
Rejestracja: 20 lis 2012, 20:32
NIM: 279138
Lokalizacja: Elfidias, Alexiopolis
Kontakt:

Re: [WYSTĄPIENIE] Absencja Pierwszego Ministra - i co dalej?

Post autor: Andy Sky »

Miś pisze: 22 wrz 2020, 18:30
Chamberlain pisze: 22 wrz 2020, 18:02 Przez dwa i pół miesiąca starałem się animować ruch na forum, w szczytowym momencie klepiąc dziennie 10-15 postów w każdym możliwym dziale, by ludzie mieli o czym rozmawiać.
Dziękujemy Towarzyszowi Premierowi za animowanie ruchu na forum. Gdyby Towarzysz Premier w szczytowym momencie nie klepał dziennie 10-15 postów w każdym możliwym dziale, Dreamland nie miałby o czym rozmawiać.
Niebywałe, na prawdę nikt nie widział homonta Pana Premiera na ekranie? Przesłaniało pół Dreamlandu. Czy może nie chce się widzieć? ;>
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: [WYSTĄPIENIE] Absencja Pierwszego Ministra - i co dalej?

Post autor: Daniel von Witt »

Wygląda na to, że urząd Premiera rzeczywiście stracił na znaczeniu i przestał być darzony należnym mu szacunkiem, skoro gdy Premier zapowiada, że choruje i będzie nieobecny, co zauważyłem nawet ja, jako osoba, która nie śledzi forum na bieżąco, to nie zauważa tego Król wszczynający nieznaną chyba samemu sobie procedurę wyboru zastępcy temuż premierowi. A jest to, jak zauważono, rzeczywistym wyborem jego następcy. Przy tej okazji pojawiają się majaki, że warto byłoby wprowadzić tu absolutyzm i np. takiemu Królowi, za którego panowania "wieje chujem", a liczbę aktywnych obywateli nie trzeba nawet liczyć, powierzyć pełnię władzy. Wygląda to trochę tak, jakby Wasz kandydat na monarchę absolutnego wpadał w panikę, gdy "brak sternika u steru". A tenże Król kim tu jest? Elementem wystroju wnętrza? Nie wydaje mi się, skoro potrafi pomiatać współpracownikami, ale nie potrafi z nimi sterować krajem.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: [WYSTĄPIENIE] Absencja Pierwszego Ministra - i co dalej?

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

WKM- tak na przyszłość proszę do konstytucji wpisać że KD to Państwo demokratyczne, monarchia, Republika i takie tam pierdoły, w której wieje chujem. Jeśli już tak wysoki poziom narracyjny osiągnęliście, szkoda by przeszedł do annałów historii, niech trwa.

Alfred- Konstytucja jest zajebista, tylko czemu są nadal prawne niejasności. Od 2 lat czasów Roberta wywaliliście jedną konstytucję dobrą, ta miała być mega zajebista, gdy okazuje się zwykłym gniotem. Brawo dla samych tudzież prawo znawców.

Jednym słowem kilka osób wałkuje ten sam jałowy temat prawa i od 2 lat siedzicie w tym samym gównie. Od 2 lat nie potraficie powiększyć aktywnych obywateli choćby do 20 osób, gdzie aktywnych nawet 10 nie przekroczyliście. Czy to z władzą od 2 lat jest coś nie tak czy system gry macie do dupy? A może władza jest tak zadufana w sobie, by zniechęcać do gry? Jedno władzy KD się udało- aktywność KD sprowadzić do kilku stałych osób i tych samych. Jeśli to szczyt ambicji to gratuluję.

To tak w ramach jechanki po Premierze, podczas gdy ci krytykanci takie gnioty konstytucyjne popierają i sprowadzają dyskusje do poziomu kabaretu. Brawo!!!!
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: [WYSTĄPIENIE] Absencja Pierwszego Ministra - i co dalej?

Post autor: Aleksander »

Zasadniczo, to gdybyś kandydował, to bym ciebie poparł. Mówię serio. Dreamland potrzebuje Pierwszego Ministra von Wawrzyniaka.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: [WYSTĄPIENIE] Absencja Pierwszego Ministra - i co dalej?

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

الوـس pisze: 22 wrz 2020, 20:51 Zasadniczo, to gdybyś kandydował, to bym ciebie poparł. Mówię serio. Dreamland potrzebuje Pierwszego Ministra von Wawrzyniaka.


No nie teraz to żeś dał news
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: [WYSTĄPIENIE] Absencja Pierwszego Ministra - i co dalej?

Post autor: Aleksander »

Boisz się, czy nie wierzysz w swoje możliwości?
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: [WYSTĄPIENIE] Absencja Pierwszego Ministra - i co dalej?

Post autor: Maciej II »

Korzystam z takich narzędzi, jakimi obdarzył mnie ustawodawca. Jeżeli byłemu Premierowi to nie odpowiada, to prawdopodobnie powinien zastanowić się w Parlamencie nad katalogiem tych narzędzi. Gdy ktoś do mnie pisze, że tu robi, tam widzi Dreamland w tej inicjatywie, tylko nie jest w stanie skontaktować się z Premierem, to co ja mam zrobić? Zgodnie z prawem mogę zmienić premiera lub pozostaje mi umycie rąk i wzruszenie ramionami.
I tu wdarły się jakieś dwie błędne diagnozy, postawione przez tą tzw. moją opozycję. Po pierwsze: doskonale rozumiem procedurę, którą podjąłem. Jeżeli ktoś uważa, że jest inaczej, to prawdopodobnie robi to na siłę lub jest kretynem.
Po drugie: gdzie leży granica. Ja wiem, że Chamberlain zameldował chorobę, a jeżeli nie ma go przez 9 dni, to rozumiem, że mam czekać 14, 21 albo 40, bo inaczej się obrazi, że przedwcześnie zdjąłem go ze stołka. Ojciec JE Chamberlaina dla odmiany mamił mnie regularnie, że zaraz czymś się zajmie, na koniec kadencji wyszło, że to przecież ja byłem winny, bo go mogłem w dowolnej chwili zmienić.
Czy uważam zdjęcie Chamberlaina ze stanowiska Premiera za działanie na wyrost? Zapraszam do przeczytania cytatu ze mnie.
Maciej II pisze: 13 mar 2020, 22:12 Odsunięcie Króla od bieżącego procesu decyzyjnego i wręczenie mu w zamian armaty dobrym pomysłem nie jest, bo Król nie będzie strzelał z armaty do wróbla. Nie pozwoli sobie na rząd mniejszościowy, gdy kraj skręca na złą drogę, a nie ma komu kierować.
Daniel von Witt tworzy sobie jakąś tam retorykę, opartą na własnych wymysłach i przypuszczeniach, nadaje z tej swojej szopki w Saudade i mówi jak jest. Zaczynam się martwić, czy siedząc w tym zaduchu, przypadkiem nie nawdychał się jakiejś starej farby. Pozaciągaj się trochę Danielu tą nadmorską, saudadzką bryzą, może poczujesz nutkę tego, jak Ci wieje chujem w Elderlandzie za Twojego tam panowania. O ile wiem, to na dzień dzisiejszy nie da się nawet wejść na jego forum, bo domena nieopłacona. No i proszę się tak o mnie nie martwić, zaprowadzenie absolutyzmu w KD z pewnością uporządkowałoby parę spraw i wprowadziło by pewną ciągłość i konsekwencję, co zmniejszyłoby frustrację ludzi, w tym moją, niedziałaniem państwa. Pytanie co z tego i co dalej.

Czy ja wiem, czy się nie staram, myślę, że trochę za mało śledzi Pan, Panie Chamberlain, efekty mojej pracy. Jeżeli Pańska katorżnicza praca jest niedoceniana, to co mam powiedzieć ja, który dobił do 2006 postów w dwa lata, a przecież wciąż słyszę, że jestem winien niedostatecznego wzrostu Królestwa.
Sted Asketil, znany także jako Maciej I rozważał dwa scenariusze: przekazanie władzy mi albo zamknięcie Dreamlandu. Nie podołał, jego sprawa. Ale proszę, jednak może Pan tu siedzieć i narzekać na mnie, że jestem niewystarczająco dobrym władcą, na rok po tym wydarzeniu. Jeżeli jestem tak tragiczny, to posiadacie wszelkie prerogatywy żeby mnie zmienić. Co prawda, nie mam bladego pojęcia, kto chce być tym szczęściarzem, ani jak planuje przekonać do zamieszkania w Dreamlandzie tych dziesiątków czekających, aktywnych obywateli, ale na szczęście, nie będzie to już moje zmartwienie. Meteorytowe plemię von Wittów, obywatel rotryjski Dmowski oraz niezapomniany pan Wawrzyniak z pewnością zyskają na aktywności, gdy nie będzie tu już mojego plemienia Judaszowego. Ja się spakuję w moją małą walizeczkę i poświęcę się moim nie przynoszącym milionów obywateli inicjatywom gdzie indziej, w duchu dziękując Wielce Szanownym za uwolnienie mnie od kłopotu. To jak, działamy, czy dalej stękamy?
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: [WYSTĄPIENIE] Absencja Pierwszego Ministra - i co dalej?

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

الوـس pisze: 22 wrz 2020, 21:02 Boisz się, czy nie wierzysz w swoje możliwości?
Ani jedno ani drugie. Nie będę brał udziału w syfie jakie stworzyliście na samym finale z Alfredem. To Wasze dzieło więc je pielęgnujcie w dość "licznym aktywnie" gronie.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: [WYSTĄPIENIE] Absencja Pierwszego Ministra - i co dalej?

Post autor: Maciej II »

Jarek Wawrzyniak pisze: 22 wrz 2020, 21:53
الوـس pisze: 22 wrz 2020, 21:02 Boisz się, czy nie wierzysz w swoje możliwości?
Ani jedno ani drugie. Nie będę brał udziału w syfie jakie stworzyliście na samym finale z Alfredem. To Wasze dzieło więc je pielęgnujcie w dość "licznym aktywnie" gronie.
Zrób lepsze, gorzej nie będzie, 6 miesięcy temu postanowiliśmy zostać po raz pierwszy poligonem testowym, możemy nim zostać i po raz drugi.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: [WYSTĄPIENIE] Absencja Pierwszego Ministra - i co dalej?

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

To nie Wawrzyniak, Witt ani Dmowski WKM stęka bo na 40 postów to chyba żeśmy dużo miejsca nie zajęli. To Wasza aktywna 4 ujada nad prawem, które sami poparliście.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: [WYSTĄPIENIE] Absencja Pierwszego Ministra - i co dalej?

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Maciej II pisze: 22 wrz 2020, 21:55
Jarek Wawrzyniak pisze: 22 wrz 2020, 21:53
الوـس pisze: 22 wrz 2020, 21:02 Boisz się, czy nie wierzysz w swoje możliwości?
Ani jedno ani drugie. Nie będę brał udziału w syfie jakie stworzyliście na samym finale z Alfredem. To Wasze dzieło więc je pielęgnujcie w dość "licznym aktywnie" gronie.
Zrób lepsze, gorzej nie będzie, 6 miesięcy temu postanowiliśmy zostać po raz pierwszy poligonem testowym, możemy nim zostać i po raz drugi.

Tyle że ja miałem odwagę się przyznać do błędu w przeciwieństwie do WKM, który widzi w sobie uosobienie mądrości i ósmy cud świata zarazem. Nie wiem czy nie za mało zaszczytów na tak zacną mądrość ale na ten czas niech tyle styknie.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: [WYSTĄPIENIE] Absencja Pierwszego Ministra - i co dalej?

Post autor: Maciej II »

No nie, Wawrzyniak, Witt i Dmowski mają zbyt głęboko w dupie Dreamland, żeby stękać. Ale idąc za ciosem, ja również popieram kandydaturę Wawrzyniaka na Premiera, co prawda z pustego koryta się nie nachapie, ale chociaż zrobi nam Kulturkampf.

Co to znaczy, że przyznał się Pan do błędów? Za przeproszeniem, wyjebali z Sarmacji za robienie smrodu, to przyszedł Pan do nas, do kółka toksycznych cyników, które nie musi iść w jakieś miękkie środki typu areszt. My jednoznacznie mówimy: zapraszamy, proszę się rozgościć, czy chciałby się Pan napić wódeczki? I wódeczka jest zimna. I gęsta. A Pan nam dalej mówi to samo, o klikach i układach, co nie dają żyć. Zapraszamy do establishmentu. Mamy chociaż open bar.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Parlamentu Królestwa i Zgromadzenia Ludowego (2023)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość