Hymn Dreamlandu

Strefa krwawej wolności. Można dostać pasem po głowie, można też się zrelaksować i porozmawiać o realu.
Awatar użytkownika
Karl Friedrich
Posty: 53
Rejestracja: 14 sty 2021, 18:30
NIM:
Lokalizacja: Dreamopolis

Hymn Dreamlandu

Post autor: Karl Friedrich »

Dreamland Musi mieć swój hymn, Prześlijcie mi Parę propozycji tekstu.
Karl Friedrich von Kuther
Awatar użytkownika
Ametyst I Dziecię
Posty: 341
Rejestracja: 4 lip 2016, 15:57
NIM: 277148
Herb: https://kustosz.stempel.org.pl/1018/996 ... 129281.png
Lokalizacja: Hirschberg-Joksopolis / Wolnograd
Kontakt:

Re: Hymn Dreamlandu

Post autor: Ametyst I Dziecię »

Ametyst z rodu Faradobusów

Król Hirschbergii i Weerlandu, Prezydent Republiki Bialeńskiej
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Hymn Dreamlandu

Post autor: Andrzej »

Królestwo monstrualne
Dreamlandzkie wirtualne
Co na wyspach jest
I na kontynencie też
Obywateli ma (z czego ponad połowa to nieaktywni królowie-seniorzy)
Mirkonacja ta
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2989
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

re: Wniosek o Wydanie Książeczki Wojskowej

Post autor: Maciej II »

"Dreamland odchodzi" - słyszę znów z Twoich ust.
Zawsze prawda miała jakiś sens.
Te dni jak bajka, piękne jak 1000 postów,
Ty się śmiałaś zawsze, no i cześć.

Królestwo Dreamlandu, mówię Ci,
To jest najlepsze państwo pośród mirkonacji,
Wieje tu chujem, mówię Ci,
Królestwo Dreaaamlanduu
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Hymn Dreamlandu

Post autor: Andrzej »

Tymczasem zupełnie nieironicznie zaproponuję: https://www.youtube.com/watch?v=ZlLdhaz13Yo
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2989
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Hymn Dreamlandu

Post autor: Maciej II »

Obrazek
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Karl Friedrich
Posty: 53
Rejestracja: 14 sty 2021, 18:30
NIM:
Lokalizacja: Dreamopolis

Re: Hymn Dreamlandu

Post autor: Karl Friedrich »

Nad morzem leży Wielka Mikronacja, to jest Dreamland. Z Twoich skał Wynurza się nowy Świat, pod Aleksandrowym Panowaniem, Boże Chroń Króla! Twoje Dary są święte, Pałac Niech broni nas, Niech Wygra Mikronacja. Tam gdzie jest Ekorre, Tam gdzie jest Dreamopolis, Tam gdzie są Srebrne Pałace, Boże Chroń Króla! Do broni za Dreamland już dziś, za króla moc, Brońmy Ojczyzny. Na Skarbowej Łące rodu Fryssau, pod twoim Panowaniem, boże Chroń Króla! I naszego Alusia, i naszego Macieja, Bóg ma Was w opiece. I wyśpiewują Wszystkie Mikronacje , Dreamland jest Fajny, Brońcie Dreamlandu, Boże Chroń Króla! I wyśpiewują Wszystkie Mikronacje , Dreamland jest Fajny, Brońcie Dreamlandu, Boże Chroń Króla!
Karl Friedrich von Kuther
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2989
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Hymn Dreamlandu

Post autor: Maciej II »

a to p$#$#!%e zdejmuje kominiarę, zakładam ja wtedy gdy ide na robote, kopyto biore, wjezdzam na ostro, bez zadnego ziewania, KD, dwadzieścia jeden w tej zwrotce, teraz ja nawijam, cały czas pokornie podbijam do tematu którym są wspomnienia, z przyjaciółmi przeżyte wspólne razem chwile, gdy się powaliłem dwu tysięcznego drugiego wspomnieniami żyłem. Od rzeczywistości odbiłem nie tylko zobaczyłem kto kim k$!$a jest, na kogo można liczyć tak mimo wielu z nas niech się liczy zostali ze mną cały czas ten mój przekaz zrozum, jeśli potrafisz ogarnąć moje słowa to co mam do powiedzenia. Jestem przygotowany na każdą ewentualność w życiu bo liczą się wspomnienia z którymi przetrwałem sześć lat pozbawienia na niejeden temat załączają się wspomnienia, z których dziś się śmieje bo było zaj$#iscie. Przede mną jeszcze całe życie, wróciłem do rzeczywistości, nie rozumiem przyszłości chłopaki napadli gdyż może być gorzej, bo nie wiadomo co nas w życiu spotka, komu się powinie noga z mej pamięci kasuje wszystkie złe wspomnienia bo nie ma dla nich miejsca, przede mną jeszcze czas którego nie da się zatrzymać, lecz każda przeżyta chwila wypełnia moją ciszę w mym sercu które bywa drżące, niespokojne jak wzburzona rzeka. Chociaż jestem na wolności nie jest jak ma być, jak było w przeszłości. Okrąg mej pamięci powoli się zamyka, czas uciekł ale w spokoju się przyglądam życiu chwilą, rzeczywistym faktom na teraz jak nie jest teraz bardziej poglębiam się w mych słowach tkwi to we mnie, nie mogę ogarnąć mi tu co raz ciężej jakoś k$!$a nie wiem co się dzieje, lecz pamiętam o kolegach, których dziś tu nie ma, bo zap!!#$$!ają swoje młode lata w pudle. z Pamięcią dla nich zawsze, z wyrazami zawsze, z szacunkiem zawsze, bo to sprawy serca od waszki. Dla git Marcycha od przyjaciół dla przyjaciół, bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda. To dla Ciebie ziomuś trzmaj się marcych pamiętaj jeszcze pare dni i będziesz tutaj z nami na wolnosci, na wolnosci. jestes przyjacielem to badz nim zawsze, w sercu badz zawsze trzymaj sie nasz sztywno, bo ludzi jestesmy prawda jedna istotna kwestia, jestesmy soba, wspomnienia odrebna sprawa.
na pewno nie moja, na pewno nieee, ucioekam w przeszlosc, abym mogl trzezwo spojrzec w przyszlosc.
chcoiaz los chce inaczej ja musze byc soba, zycie ty k$!$o ktore czesto nogi mi podkladasz w chwile up!!#$$!asz ja ide do przodu ja ide wytrwale chociaz od lat zamkniety bylem w klatce to i tak znaczenie jest to male bo nie tylko wspomnienia ogarnely moje serce za którymi bardzo mocno tęsknie bo z nimi nie tylko w mej pamieci obraz widze swych chlopakow slowa
tez dla ciebie, stanales na mej drodze za co ci dziekuje, bo dzieki tobie uwierzylem w siebie, powiem krotko,t rzymaj sie nasz sztywno, badz prawdziwy, badz zawsze soba i ch%! wbijaj w te osoby ktore miedzy nami szmelcą. ktorzy chca zapszepascic nie tylko nasza szanse badz tez zawsze. pozdrowki z
inowroclawia. wyrazy szczerego podziekowania za wszystko,, za wszystko, pozdrowki z inowroclawia. wyrazy szczerego podziekowania za wszystko, szczery uklon w twoja strone chlopaczyno.

2008 rok produkcja, to dla ciebie ziomuś, trzymaj się, odjazd!

narodziłem się ponownie, żyłem i żyć muszę dla niej, dla ulicy dla tych dzieci które mają tą niepewność, brudne zasyfiałe mury dookoła cienie, wszedzie te j$#ane szczury wielu w biedzie poszukuje wciąż pomocy, wsparcia. lecz w tym syfie nie znajduje tutaj krzty oparcia. każdy ch%! na swój strój. Dookoła ciosy jak nie pałą to z zylety. zamiast się zjednoczyć wojna, ta domowa nas podusi, także całą tą planetę brudny pieniądz kusi. Jak każdego cały czas, nie zapomnij o wartościach jak historia goscia, nigdy przez ten papier nie zatracę bliskich. Przyjaciele i rodzina na tej drodze to rzecz święta przyjaźn, milosc zaufanie i lojalnosc to potęga, serce, dusza krew przedewszystkim wolnośc która dla nas jest bezcenna. nie ścisła przy dzieciach, zaopiekuj się jak własnym bratem jedna z zasad którą nie zamienię na warte z karatem, kazdy chce zarobic, na ta wypasiona fure, na ta wypasiona chate, nie zapomnij co jest najwazniejsze w zyciu. mam zasade walczyc z glowa, sercem, duszą mową. mam to powołanie, śmierc jezusa mnie porusza to jest siła to ostatnie siły bicia serca. nigdy nie zalamal sily kazdy poj$# i
szyderca. narodzony zeby w zyciu cierpiec, przez cierpienie innych, kazdy sie pogubił i zagubil kiedys wlasna droge, teraz szsz jest wrogiem, każdy prawuś został z bogiem, który pali stopy ludzi.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Karl Friedrich
Posty: 53
Rejestracja: 14 sty 2021, 18:30
NIM:
Lokalizacja: Dreamopolis

Re: Hymn Dreamlandu

Post autor: Karl Friedrich »

Dobra przyjmuję tekst mojego autorstwa
Karl Friedrich von Kuther
Awatar użytkownika
Ludwik Tomović
Posty: 130
Rejestracja: 6 cze 2015, 00:01
NIM:
Kontakt:

Re: Hymn Dreamlandu

Post autor: Ludwik Tomović »

Maciej II pisze: 15 sty 2021, 21:31 a to p$#$#!%e zdejmuje kominiarę, zakładam ja wtedy gdy ide na robote, kopyto biore, wjezdzam na ostro, bez zadnego ziewania, KD, dwadzieścia jeden w tej zwrotce, teraz ja nawijam, cały czas pokornie podbijam do tematu którym są wspomnienia, z przyjaciółmi przeżyte wspólne razem chwile, gdy się powaliłem dwu tysięcznego drugiego wspomnieniami żyłem. Od rzeczywistości odbiłem nie tylko zobaczyłem kto kim k$!$a jest, na kogo można liczyć tak mimo wielu z nas niech się liczy zostali ze mną cały czas ten mój przekaz zrozum, jeśli potrafisz ogarnąć moje słowa to co mam do powiedzenia. Jestem przygotowany na każdą ewentualność w życiu bo liczą się wspomnienia z którymi przetrwałem sześć lat pozbawienia na niejeden temat załączają się wspomnienia, z których dziś się śmieje bo było zaj$#iscie. Przede mną jeszcze całe życie, wróciłem do rzeczywistości, nie rozumiem przyszłości chłopaki napadli gdyż może być gorzej, bo nie wiadomo co nas w życiu spotka, komu się powinie noga z mej pamięci kasuje wszystkie złe wspomnienia bo nie ma dla nich miejsca, przede mną jeszcze czas którego nie da się zatrzymać, lecz każda przeżyta chwila wypełnia moją ciszę w mym sercu które bywa drżące, niespokojne jak wzburzona rzeka. Chociaż jestem na wolności nie jest jak ma być, jak było w przeszłości. Okrąg mej pamięci powoli się zamyka, czas uciekł ale w spokoju się przyglądam życiu chwilą, rzeczywistym faktom na teraz jak nie jest teraz bardziej poglębiam się w mych słowach tkwi to we mnie, nie mogę ogarnąć mi tu co raz ciężej jakoś k$!$a nie wiem co się dzieje, lecz pamiętam o kolegach, których dziś tu nie ma, bo zap!!#$$!ają swoje młode lata w pudle. z Pamięcią dla nich zawsze, z wyrazami zawsze, z szacunkiem zawsze, bo to sprawy serca od waszki. Dla git Marcycha od przyjaciół dla przyjaciół, bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda. To dla Ciebie ziomuś trzmaj się marcych pamiętaj jeszcze pare dni i będziesz tutaj z nami na wolnosci, na wolnosci. jestes przyjacielem to badz nim zawsze, w sercu badz zawsze trzymaj sie nasz sztywno, bo ludzi jestesmy prawda jedna istotna kwestia, jestesmy soba, wspomnienia odrebna sprawa.
na pewno nie moja, na pewno nieee, ucioekam w przeszlosc, abym mogl trzezwo spojrzec w przyszlosc.
chcoiaz los chce inaczej ja musze byc soba, zycie ty k$!$o ktore czesto nogi mi podkladasz w chwile up!!#$$!asz ja ide do przodu ja ide wytrwale chociaz od lat zamkniety bylem w klatce to i tak znaczenie jest to male bo nie tylko wspomnienia ogarnely moje serce za którymi bardzo mocno tęsknie bo z nimi nie tylko w mej pamieci obraz widze swych chlopakow slowa
tez dla ciebie, stanales na mej drodze za co ci dziekuje, bo dzieki tobie uwierzylem w siebie, powiem krotko,t rzymaj sie nasz sztywno, badz prawdziwy, badz zawsze soba i ch%! wbijaj w te osoby ktore miedzy nami szmelcą. ktorzy chca zapszepascic nie tylko nasza szanse badz tez zawsze. pozdrowki z
inowroclawia. wyrazy szczerego podziekowania za wszystko,, za wszystko, pozdrowki z inowroclawia. wyrazy szczerego podziekowania za wszystko, szczery uklon w twoja strone chlopaczyno.

2008 rok produkcja, to dla ciebie ziomuś, trzymaj się, odjazd!

narodziłem się ponownie, żyłem i żyć muszę dla niej, dla ulicy dla tych dzieci które mają tą niepewność, brudne zasyfiałe mury dookoła cienie, wszedzie te j$#ane szczury wielu w biedzie poszukuje wciąż pomocy, wsparcia. lecz w tym syfie nie znajduje tutaj krzty oparcia. każdy ch%! na swój strój. Dookoła ciosy jak nie pałą to z zylety. zamiast się zjednoczyć wojna, ta domowa nas podusi, także całą tą planetę brudny pieniądz kusi. Jak każdego cały czas, nie zapomnij o wartościach jak historia goscia, nigdy przez ten papier nie zatracę bliskich. Przyjaciele i rodzina na tej drodze to rzecz święta przyjaźn, milosc zaufanie i lojalnosc to potęga, serce, dusza krew przedewszystkim wolnośc która dla nas jest bezcenna. nie ścisła przy dzieciach, zaopiekuj się jak własnym bratem jedna z zasad którą nie zamienię na warte z karatem, kazdy chce zarobic, na ta wypasiona fure, na ta wypasiona chate, nie zapomnij co jest najwazniejsze w zyciu. mam zasade walczyc z glowa, sercem, duszą mową. mam to powołanie, śmierc jezusa mnie porusza to jest siła to ostatnie siły bicia serca. nigdy nie zalamal sily kazdy poj$# i
szyderca. narodzony zeby w zyciu cierpiec, przez cierpienie innych, kazdy sie pogubił i zagubil kiedys wlasna droge, teraz szsz jest wrogiem, każdy prawuś został z bogiem, który pali stopy ludzi.
Najlepszy dzisiaj, tzn. przedwczoraj
Obrazek

/-/
dr net. ppor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavińskiej
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Hymn Dreamlandu

Post autor: Andrzej »

Pośmialim się, pośmialim, ale prosiłbym tow. Marszałka jako gospodarza Wysokiej Izby o przeniesienie wątku we właściwe miejsce.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Otton van der Berg
Posty: 1104
Rejestracja: 22 gru 2012, 14:02
NIM: 108161
Lokalizacja: Alahambra/Unia Saudadzka
Kontakt:

Re: Hymn Dreamlandu

Post autor: Otton van der Berg »

Raczej do hydeparku niz na parlamencie
A co do Hymnu to pamiętam już kiedyś był wątek o tym i szukaliśmy czegoś na YT
(-)Wicehrabia Otton van der Berg OOIII ONZII
Obrazek
ObrazekObrazek>>>
Lenno Alhambra
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Hymn Dreamlandu

Post autor: Aleksander »

W temacie hymnu pozwolę sobie zauważyć, iż z uwagi na brak oficjalnego hymnu, podczas naszej wizyt w Palatynacie Leocji odegrany został hymn królewski.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Hymn Dreamlandu

Post autor: Andrzej »

Wzruszający utwór.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1648
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Hymn Dreamlandu

Post autor: Torkan Ingawaar »

Wątek jako niezwiązany z pracą Parlamentu przenoszę do kawiarni.
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2989
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Hymn Dreamlandu

Post autor: Maciej II »

---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kawiarnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość