Wniosek o przywrócenie obywatelstwa.

Wydział Spraw Obywatelskich. To tutaj można uzyskać obywatelstwo i złożyć stosowny wniosek.
Awatar użytkownika
Konstantin Wolframovich
Posty: 101
Rejestracja: 12 lis 2018, 06:36
NIM: 689878
Kontakt:

Wniosek o przywrócenie obywatelstwa.

Post autor: Konstantin Wolframovich »

Składam wniosek o przywrócenie mi, straconego obywatelstwa Królestwa Dreamlandu. Proszę o pilne rozpatrzenie ów wniosku. NIM 689878
Z wyrazami szacunku
/-/ por. Konstantin Wolframovich
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2989
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Wniosek o przywrócenie obywatelstwa.

Post autor: Maciej II »

DECYZJA

MY, MACIEJ II,

król Dreamlandu i Scholandii,

pan ziemi morlandzkiej, surmalajskiej i weblandzkiej, senior Furlandii i Luindoru, zwierzchnik Skytji,
senior Delty i Proftazji, Bergii i Elfidy, Arden i Inselii, Dolii i Faerie, Darei i Scholii,
źródło sprawiedliwości, zwierzchnik sił zbrojnych, Wielki Mistrz Heroldii Królestwa Dreamlandu, etc.,

orzekamy, co następuje:
na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy o obywatelstwie, w związku z art. 8 ust. 1 karty konstytucyjnej, orzekam o nadaniu obywatelstwa dreamlandzkiego Jego Ekscelencji Konstantynowi Wolframowiczowi, identyfikującemu się NIM 689878.


UZASADNIENIE
Ponieważ wniosek o obywatelstwo, złożony przez Jego Ekscelencję Konstantyna Wolframowicza w dniu 23 marca 2020, spełnia wymagania formalne określone w art. 2 ust. 2 ustawy o obywatelstwie oraz nie zachodzą przesłanki do wydania decyzji o odmowie nadania obywatelstwa, określone w art. 5 i art 6. ustawy o obywatelstwie, rozstrzygnięto jak w sentencji.



Pouczam, iż na zasadzie art. 11 ustawy o obywatelstwie Królestwa Dreamlandu nowy obywatel zobowiązany jest do złożenia przysięgi wg roty Ja, Konstantyn Wolframowicz przysięgam (opcjonalnie: przed obliczem [apostrofa do dowolnego bóstwa, bóstw lub wartości uniwersalnej]), że jako obywatel dreamlandzki, będę lojalny wobec Królestwa Dreamlandu, przestrzegał jego praw i wolności. Będę ze wszystkich swych sił wspierał Królestwo Dreamlandu i czynił wszystko co w mojej mocy na jego pomyślność.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Konstantin Wolframovich
Posty: 101
Rejestracja: 12 lis 2018, 06:36
NIM: 689878
Kontakt:

Re: Wniosek o przywrócenie obywatelstwa.

Post autor: Konstantin Wolframovich »

Ja, Konstantin Wolframovich przysięgam, że jako obywatel dreamlandzki, będę lojalny wobec Królestwa Dreamlandu, przestrzegał jego praw i wolności. Będę ze wszystkich swych sił wspierał Królestwo Dreamlandu i czynił wszystko co w mojej mocy na jego pomyślność.
/-/ por. Konstantin Wolframovich
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Wniosek o przywrócenie obywatelstwa.

Post autor: Stanisław Dmowski »

Fajnie, że wróciłeś :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnioski o obywatelstwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości