Wniosek o obywatelstwo

Wydział Spraw Obywatelskich. To tutaj można uzyskać obywatelstwo i złożyć stosowny wniosek.
Awatar użytkownika
Esteladio
Posty: 46
Rejestracja: 5 sty 2019, 16:30
NIM: 178438
Kontakt:

Wniosek o obywatelstwo

Post autor: Esteladio »

Wasza Królewska Wysokość-Premierze,
niniejszym zwracam się z wnioskiem o nadanie mi obywatelstwa Królestwa Dreamlandu, celem uzyskania możliwości rozszerzenia spektrum działalności w Królestwie, Nie sprecyzowałem jeszcze swoich planów na aktywność, ale bardzo interesuje mnie perspektywa pracy w Parlamencie Królewskim lub sprawowanie drobnych funkcji publicznych związanych z prawem. W związku z tym, że część wolnych stanowisk wymaga określonego stażu obywatelskiego, zwracam się o nadanie mi obywatelstwa już teraz, żeby co rychlej móc wykorzystać tutaj swój potencjał.
Oświadczam, że nie posiadam obywatelstw innych państw. Posiadałem obywatelstwo sarmackie.
Z wyrazami szacunku
(—) Severin von Verwaltung

NIM: 178438
(—) Severin von Verwaltung-Rentner
Gość zagraniczny
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Wniosek o obywatelstwo

Post autor: RIIF »

Zarządzam, na podstawie art. 4 ustawy o obywatelstwie, 24-godzinny okres na zgłoszenia przez obywateli Królestwa Dreamlandu poważnych zastrzeżeń wobec nadania wnioskującemu obywatelstwa. Wskazany czas upłynie jutro (16.01.2020) o godzinie 18:55.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Wniosek o obywatelstwo

Post autor: RIIF »

Serdecznie witam nowego obywatela! Pouczam o potrzebie złożenia przysięgi.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Esteladio
Posty: 46
Rejestracja: 5 sty 2019, 16:30
NIM: 178438
Kontakt:

Re: Wniosek o obywatelstwo

Post autor: Esteladio »

Ja, Severin von Vervwaltung przysięgam, że jako obywatel dreamlandzki, będę lojalny wobec Królestwa Dreamlandu, przestrzegał jego praw i wolności. Będę ze wszystkich swych sił wspierał Królestwo Dreamlandu i czynił wszystko co w mojej mocy na jego pomyślność.
(—) Severin von Verwaltung-Rentner
Gość zagraniczny
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnioski o obywatelstwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość