Plan

Siedziba Gubernatora, centrum decyzyjne dla Domeny Królewskiej
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Plan

Post autor: Daniel von Witt »

Martin Schlesinger pisze:Taki jest plan.
A jaka jest, po prawie pięciu miesiącach od jego wygłoszenia, realizacja?

(-) Daniel ax. von Witt
Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji
Awatar użytkownika
Alfred
król-senior
Posty: 2535
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:12
Numer GG: 47634183
NIM: 196135
Kontakt:

Re: Plan

Post autor: Alfred »

Jak wyszło, nietrudno zauważyć. Nie ma czego podsumowywać.

Mogę tylko przyznać się do porażki. Moje zapowiedzi pozostały niezrealizowane. Trudności techniczne nie pozwalają mi nawet, bym zaczął je realizować teraz.

Czuję się związany złożonymi obietnicami. Kiedy odzyskam komputer, przystąpię do realizacji swoich zamiarów, które zresztą znacząco zrewidowałem. O ile w międzyczasie nie znajdzie się lepszy kandydat na urząd gubernatorski, naturalnie.
(—) Alfred de Ebruz, r. s.
salus rei publicae suprema lex esto!
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: Plan

Post autor: Gaston de Senancour »

Czy Królowa zamierza podjąć jakiekolwiek działania zmierzające do podźwignięcia Domeny, która stanowi mniej mniej więcej jedną trzecią terytorium Królestwa? Co ze stroną? Co ze strategią rozwoju? Co z ofertą dla nowych mieszkańców?
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Plan

Post autor: Karolina Aleksandra »

Poszukiwania Gubernatora Domeny Królewskiej trwają od początku mojego panowania. Zwróciłam się z propozycją objęcia tego stanowiska do paru osób, jednakże spotkałam się głównie z odmową. W ostatnim czasie pojawiła się wprawdzie osoba, która dawała nadzieję na zmianę tego stanu rzeczy, jednak ostatecznie plan nie doszedł do skutku.

Zatem: poszukiwania Gubernatora wciąż trwają i w najbliższych dniach zostaną zintensyfikowane. Jednak, z uwagi na to, że zakończyłam wizyty w innych prowincjach, czas teraz na Domenę i osobisty zarząd nad nią. Efektów i planów, jak i wizyt w aktywnych miejscowościach oraz lennach, można spodziewać się na dniach.

(—) Karolina Aleksandra
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pałac Gubernatora”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość