TRWA RENOWACJA FORUM DREAMLANDU — zgodnie z podjętymi przez najwyższe krajowe czynniki sprawcze decyzją rozpoczęła się renowacja dreamlandzkiego forum. W pierwszej kolejności dokonane zostały zmiany w strukturze forum głównego i forum dla mieszkańców. Konsolidacji uległo kilka działów, kilka zmieniło swoją nazwę. Uporządkowane zostały kwestie związane z bazą prawną (choć sama baza wciąż potrzebuje dużego nakładu pracy) jak i prasą działającą obecnie i ongi w Królestwie. Zmianom uległo również forum poświęcone zagranicy, jak i wstępnie usunięto kilka niepotrzebnych grup uprawnień. Kolejne działania zakładają dalsze porządki w kwestii uprawnień, zmiany na forach samorządów, uporządkowanie i ukształtowanie docelowej struktury, a na samym końcu migrację forum na nowy silnik. Wszelkie uwagi prosimy kierować na Discordzie oznaczając JKW Roberta II Fryderyka.

[Biuletyn MSZ] Awara Południowa

Cykliczny biuletyn urzędowy Ministerstwa Spraw Zagranicznych Królestwa Dreamlandu
Awatar użytkownika
Robert II Fryderyk
Posty: 1308
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
Herb:
Kontakt:

[Biuletyn MSZ] Awara Południowa

Post autor: Robert II Fryderyk » 9 wrz 2019, 18:37

W dniu dzisiejszym Minister Spraw Zagranicznych Królestwa Dreamlandu odbył spotkanie w cztery oczy z Ministrem Spraw Zagranicznych Księstwa Sarmacji JE Januszkiem von Hippogriffem-Pałaszem. Celem roboczego spotkania było przedłożenie sarmackiemu ministrowi propozycji Królestwa Dreamlandu dotyczącej uregulowania sprawy awarskiej.

Stanowisko Królestwa zostało wypracowane na podstawie propozycji przygotowanej przez MSZ, omówione w ramach Komitetu Spraw Zagranicznych przy znaczącym udziale Jego Królewskiej Mości Macieja II i JHW Alusia de la Ciprofloksji Premiera Rządu Królewskiego. W kolejnym kroku wypracowana tak propozycja została przedłożona najstarszym i najbardziej zaangażowanym przedstawicielom narodu scholandzkiego, i również wśród nich uzyskała akceptację.

Na tym etapie, proszę tu o zrozumienie, nie będę przedstawiał szanownym czytelnikom szczegółów propozycji, ale chcę podkreślić jej dwa ogromne atuty — pierwszy, że przyjęcie tej propozycji przez Sarmację pozwoli wygasić tlący się konflikt awarski raz na zawsze; drugi, że uzgodniona została także ze Scholandczykami, a co za tym idzie to pierwsza kompleksowa propozycja uwzględniająca zdanie mieszkańców Scholandii.

Propozycja ta spotkała się z ciepłym przyjęciem sarmackiego ministra, i zostanie przedstawiona przez niego na roboczym spotkaniu Rady Ministrów w Srebrnym Rogu, i podczas audiencji na Dworze Jego Książęcej Mości Piotra III Łukasza. Ministerstwo Spraw Zagranicznych Królestwa Dreamlandu pokłada ogromne nadzieje w rozpoczętych rozmowach. Mamy szansę osiągnąć trwały pokój i zbudować wytrzymały fundament pod przyszły rozwój stosunków z Sarmacją.
Robert II Fryderyk, r. s.
"Działania bez przedstawienia planu, propozycji nowych zasad jak ma to wyglądać. Słowem bez zasad i żadnego planu, a nawet informacji." — Julian/Laurencjusz at Afera, baridajski wieszcz narodowy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Biuletyn MSZ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość