[Biuletyn MSZ] Oficjalna wizyta państwowa Prezydenta Federacji Nordackiej

Cykliczny biuletyn urzędowy Ministerstwa Spraw Zagranicznych Królestwa Dreamlandu
Awatar użytkownika
Robert II Fryderyk
Premier Rządu Królewskiego
Posty: 1658
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb:
Kontakt:

[Biuletyn MSZ] Oficjalna wizyta państwowa Prezydenta Federacji Nordackiej

Post autor: Robert II Fryderyk » 3 wrz 2019, 12:35

Szanowni Państwo,

odrywając się na moment od sytuacji mających miejsce poza granicami naszego Królestwa Ministerstwo Spraw Zagranicznych Królestwa Dreamlandu ma zaszczyt poinformować, że w dniu 7 września 2019 roku gościem Królestwa będzie Jego Ekscelencja Alfred Fabian von Tehen-Dżek, Prezydent Federacji Nordackiej, który w tym dniu odbędzie oficjalną wizytę w naszym kraju.

W planie wizyty, poza obecnością podczas koronacji Jego Królewskiej Mości Macieja II, znajduje się uroczysta kolacja z Ministrem Spraw Zagranicznych JKW Robertem II Fryderykiem podczas której podpisany zostanie traktat o wzajemnym uznaniu i nawiązaniu stosunków dyplomatycznych pomiędzy Królestwem Dreamlandu a Federacją Nordacką.

Federacja Nordacka to federalna republika prezydencka obejmująca swoim terytorium południową Nordatę. Kraj jest spadkobiercą kultury i narracji Unii Trzech Narodów. Federacja powstała powstała w dniu 27 października 2018 roku w wyniku podpisaniu przez Henryka Wespucciego, Kaspara Waksmana oraz Arkadiusza Deliarta noty dyplomatycznej o wyjściu 3 prowincji z Unii Trzech Narodów i utworzenie nowego kraju na ziemiach należących do tychże samorządów.

Położenie Federacji na mapie Nordaty (na niebiesko):

Obrazek
Robert II Fryderyk, r. s.
Premier Rządu Królewskiego
Jaki powinien być Nowy Dreamland? Manifest Nowej Ery Postalfredyzmu.

"Działania bez przedstawienia planu, propozycji nowych zasad jak ma to wyglądać. Słowem bez zasad i żadnego planu, a nawet informacji." — Julian/Laurencjusz at Afera, baridajski wieszcz narodowy.

Zablokowany

Wróć do „Biuletyn MSZ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość