[Biuletyn MSZ] Oficjalna wizyta państwowa Prezydenta Federacji Nordackiej

Cykliczny biuletyn urzędowy Ministerstwa Spraw Zagranicznych Królestwa Dreamlandu
Awatar użytkownika
Robert II Fryderyk
Posty: 1095
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
Herb:
Kontakt:

[Biuletyn MSZ] Oficjalna wizyta państwowa Prezydenta Federacji Nordackiej

Post autor: Robert II Fryderyk » 3 wrz 2019, 12:35

Szanowni Państwo,

odrywając się na moment od sytuacji mających miejsce poza granicami naszego Królestwa Ministerstwo Spraw Zagranicznych Królestwa Dreamlandu ma zaszczyt poinformować, że w dniu 7 września 2019 roku gościem Królestwa będzie Jego Ekscelencja Alfred Fabian von Tehen-Dżek, Prezydent Federacji Nordackiej, który w tym dniu odbędzie oficjalną wizytę w naszym kraju.

W planie wizyty, poza obecnością podczas koronacji Jego Królewskiej Mości Macieja II, znajduje się uroczysta kolacja z Ministrem Spraw Zagranicznych JKW Robertem II Fryderykiem podczas której podpisany zostanie traktat o wzajemnym uznaniu i nawiązaniu stosunków dyplomatycznych pomiędzy Królestwem Dreamlandu a Federacją Nordacką.

Federacja Nordacka to federalna republika prezydencka obejmująca swoim terytorium południową Nordatę. Kraj jest spadkobiercą kultury i narracji Unii Trzech Narodów. Federacja powstała powstała w dniu 27 października 2018 roku w wyniku podpisaniu przez Henryka Wespucciego, Kaspara Waksmana oraz Arkadiusza Deliarta noty dyplomatycznej o wyjściu 3 prowincji z Unii Trzech Narodów i utworzenie nowego kraju na ziemiach należących do tychże samorządów.

Położenie Federacji na mapie Nordaty (na niebiesko):

Obrazek
Robert II Fryderyk, r. s.

Zablokowany

Wróć do „Biuletyn MSZ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość