TRWA RENOWACJA FORUM DREAMLANDU — zgodnie z podjętymi przez najwyższe krajowe czynniki sprawcze decyzją rozpoczęła się renowacja dreamlandzkiego forum. W pierwszej kolejności dokonane zostały zmiany w strukturze forum głównego i forum dla mieszkańców. Konsolidacji uległo kilka działów, kilka zmieniło swoją nazwę. Uporządkowane zostały kwestie związane z bazą prawną (choć sama baza wciąż potrzebuje dużego nakładu pracy) jak i prasą działającą obecnie i ongi w Królestwie. Zmianom uległo również forum poświęcone zagranicy, jak i wstępnie usunięto kilka niepotrzebnych grup uprawnień. Kolejne działania zakładają dalsze porządki w kwestii uprawnień, zmiany na forach samorządów, uporządkowanie i ukształtowanie docelowej struktury, a na samym końcu migrację forum na nowy silnik. Wszelkie uwagi prosimy kierować na Discordzie oznaczając JKW Roberta II Fryderyka.

P GAK - degradacja i wydalenie ze struktur [de la Sparasan]

Awatar użytkownika
Maciej II
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 974
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
Kontakt:

P GAK - degradacja i wydalenie ze struktur [de la Sparasan]

Post autor: Maciej II » 19 paź 2019, 00:54

POSTANOWIENIE
GŁÓWNODOWODZĄCEGO ARMIĄ KRÓLEWSKĄ

z dnia 19 października 2019 roku

o degradacji i wydaleniu ze struktur

My Maciej II, Król Dreamlandu i Scholandii, Zwierzchnik Sił Zbrojnych, Głównodowodzący Armią Królewską,
postanawiamy co następuje:
I. szer. Augusto de la Sparasan w związku z haniebnym złamaniem polecenia służbowego bezpośredniego przełożonego, zasad koleżeństwa i honoru oficerskiego, zostaje wydalony z korpusu oficerskiego Armii Królewskiej i karnie zdegradowany do rangi szeregowca.

II. szer. Augusto de la Sparasan zostaje wydalony ze struktur siłowych Armii Królewskiej, odbiera mu się wszelkie dostępy związane z pełnieniem wcześniejszych funkcji, wyprowadza się go bezzwłocznie poza teren jednostki wojskowej.

III. szer. Augusto de la Sparasanowi nie przysługuje status weterana Armii Królewskiej, gdyż jego haniebne czyny łamią słowa złożonej przez niego przysięgi wojskowej.

IV. Postanowienie jest skuteczne z chwilą ogłoszenia.

(-) Maciej II, r.
Głównodowodzący Armią Królewską

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne akty (Wojsko, Uczelnie, KSI/KKI, itp.)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość