PK - Ordery i odznaczenia królewskie (Święto Królestwa 1 sierpnia 2021 r.)

Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5733
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

PK - Ordery i odznaczenia królewskie (Święto Królestwa 1 sierpnia 2021 r.)

Post autor: Aleksander »

Ekorre, dnia 1 sierpnia 2021 r.
POSTANOWIENIE KRÓLEWSKIE

My, Aleksander, król Dreamlandu i Scholandii, pan ziemi morlandzkiej, surmalajskiej i weblandzkiej, senior Furlandii i Luindoru, zwierzchnik Skytji, senior Delty i Proftazji, Bergii i Elfidy, Arden i Inselii, Dolii i Faerie, Darei i Scholii, źródło sprawiedliwości, zwierzchnik sił zbrojnych, Wielki Mistrz Heroldii Królestwa Dreamlandu, etc.,

postanawiamy, co następuje:
I. baronowi Leszkowi van der Fryssau, za wyróżniającą się aktywność publiczną, działalność na rzecz Królestwa Dreamlandu, odwagę i gorliwość, nadajemy tytuł wicehrabiego.

II. Jej Cesarskiej Mości Joannie Izabeli oraz Jego Ekscelencji Ludwikowi Tomoviciowi nadajemy Gwiazdę Orderu Korony Ebruzów w uznaniu udziału w rozwoju przyjacielskich stosunków między Dreamlandem, Sclavinią oraz Teutonią oraz w uznaniu zasług w stałym pogłębianiu integracji w ramach Unii Niepodległych Państw.

III. Jego Książęcej Mości Arkadiuszowi Maksymilianowi nadajemy Gwiazdę Orderu Korony Ebruzów w uznaniu zasług na rzecz mikroświatowego pokoju oraz wyrażając nadzieję na przyjazne i pełne wzajemnego szacunku współistnienie naszych państw.

IV. Postanowienie jest skuteczne z chwilą ogłoszenia.
Obrazek
(-) Alexander, r.s.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Król i Dwór Królewski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość