Strona 1 z 1

[INTERPELACJA] Baza prawna i kwestie ekonomiczne

: 9 paź 2019, 06:57
autor: Stanisław Dmowski
Szanowni,

kieruję do Pana Premiera następujące pytania, jednocześnie oczekując na nie rzeczowej odpowiedzi.

1. W tamtej kadencji obiecał Pan, że uda się wprowadzić giełdę na zasadzie współpracy z tą, która działa w Sarmacji. Jak wyglądają postępy w tej sprawie?

2. Co z Bazą Prawną? Zauważyłem, że już nikomu nie chce się jej uzupełniać a prym wiedzie porządkowanie aktów na forum, gdzie nie ukrywam ciężko się połapać, co obowiązuje a co nie. Czy Baza Prawna będzie kontynuowana?

Re: [INTERPELACJA] Baza prawna i kwestie ekonomiczne

: 9 paź 2019, 08:26
autor: Robert II Fryderyk
Odpowiem na drugie pytanie. Nie będzie. Bowiem została zniesiona. Jedynym oficjalnym publikatorem jest wspomniany przez Was dział urzędowych ogłoszeń. Zgodnie ze stosowną ustawą. Dział ów podlega dalszym porządkom, te się jeszcze nie zakończyły. Praca nad tym jest żmudna. Zajmuję się tym osobiście. Prosiłem o pomoc nasze społeczeństwo lecz bez odpowiedzi. Ergo jeszcze to potrwa. Z wyrazami szacunku.

Re: [INTERPELACJA] Baza prawna i kwestie ekonomiczne

: 9 paź 2019, 08:51
autor: الوـس
Odpowiadając na pierwsze pytanie: Sprawa przeszła z konsultacji dotyczących mechaniki systemu do konsultacji dotyczących zaimplementowania zaproponowanych wcześniej rozwiązań.

Re: [INTERPELACJA] Baza prawna i kwestie ekonomiczne

: 9 paź 2019, 15:01
autor: Stanisław Dmowski
Nie jestem zbytnio przekonany co do tego, czy słusznie zakończono pracę nad Bazą Prawną. Za czasów swojej kadencji długo przesiadywałem, by pokazywała ona aktualne fakty. W nowych ogłoszeniach bardzo trudno się połapać, bo dalej nie widnieją tam pewne dekret, które obowiązują jak chociażby wspomniany przeze mnie w innym wątku dekret o tytułach honorowych, dekret o stopniach naukowych. Oferuje się do pomocy przy porządkowaniu, jednak nie w najbliższym czasie.

Co do giełdy, informacje są obiecujące, będę oczekiwał końcowego rezultatu.

Dziękuję!