[INTERPELACJA] Baza prawna i kwestie ekonomiczne

Sala prowadzenia obrad Parlamentu Królewskiego.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

[INTERPELACJA] Baza prawna i kwestie ekonomiczne

Post autor: Stanisław Dmowski »

Szanowni,

kieruję do Pana Premiera następujące pytania, jednocześnie oczekując na nie rzeczowej odpowiedzi.

1. W tamtej kadencji obiecał Pan, że uda się wprowadzić giełdę na zasadzie współpracy z tą, która działa w Sarmacji. Jak wyglądają postępy w tej sprawie?

2. Co z Bazą Prawną? Zauważyłem, że już nikomu nie chce się jej uzupełniać a prym wiedzie porządkowanie aktów na forum, gdzie nie ukrywam ciężko się połapać, co obowiązuje a co nie. Czy Baza Prawna będzie kontynuowana?
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: [INTERPELACJA] Baza prawna i kwestie ekonomiczne

Post autor: RIIF »

Odpowiem na drugie pytanie. Nie będzie. Bowiem została zniesiona. Jedynym oficjalnym publikatorem jest wspomniany przez Was dział urzędowych ogłoszeń. Zgodnie ze stosowną ustawą. Dział ów podlega dalszym porządkom, te się jeszcze nie zakończyły. Praca nad tym jest żmudna. Zajmuję się tym osobiście. Prosiłem o pomoc nasze społeczeństwo lecz bez odpowiedzi. Ergo jeszcze to potrwa. Z wyrazami szacunku.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: [INTERPELACJA] Baza prawna i kwestie ekonomiczne

Post autor: Aleksander »

Odpowiadając na pierwsze pytanie: Sprawa przeszła z konsultacji dotyczących mechaniki systemu do konsultacji dotyczących zaimplementowania zaproponowanych wcześniej rozwiązań.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: [INTERPELACJA] Baza prawna i kwestie ekonomiczne

Post autor: Stanisław Dmowski »

Nie jestem zbytnio przekonany co do tego, czy słusznie zakończono pracę nad Bazą Prawną. Za czasów swojej kadencji długo przesiadywałem, by pokazywała ona aktualne fakty. W nowych ogłoszeniach bardzo trudno się połapać, bo dalej nie widnieją tam pewne dekret, które obowiązują jak chociażby wspomniany przeze mnie w innym wątku dekret o tytułach honorowych, dekret o stopniach naukowych. Oferuje się do pomocy przy porządkowaniu, jednak nie w najbliższym czasie.

Co do giełdy, informacje są obiecujące, będę oczekiwał końcowego rezultatu.

Dziękuję!
Zablokowany

Wróć do „Sala Obrad”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość