TRWA RENOWACJA FORUM DREAMLANDU — zgodnie z podjętymi przez najwyższe krajowe czynniki sprawcze decyzją rozpoczęła się renowacja dreamlandzkiego forum. W pierwszej kolejności dokonane zostały zmiany w strukturze forum głównego i forum dla mieszkańców. Konsolidacji uległo kilka działów, kilka zmieniło swoją nazwę. Uporządkowane zostały kwestie związane z bazą prawną (choć sama baza wciąż potrzebuje dużego nakładu pracy) jak i prasą działającą obecnie i ongi w Królestwie. Zmianom uległo również forum poświęcone zagranicy, jak i wstępnie usunięto kilka niepotrzebnych grup uprawnień. Kolejne działania zakładają dalsze porządki w kwestii uprawnień, zmiany na forach samorządów, uporządkowanie i ukształtowanie docelowej struktury, a na samym końcu migrację forum na nowy silnik. Wszelkie uwagi prosimy kierować na Discordzie oznaczając JKW Roberta II Fryderyka.

Wniosek odnośnie grup.

Kolegium roztacza wszechstronną opiekę nad państwową infrastrukturą informatyczną.
Awatar użytkownika
Christien van der Pohl
Książę Furlandii i Luindoru
Kontakt:

Wniosek odnośnie grup.

Post autor: Christien van der Pohl » 5 wrz 2019, 22:29

Drodzy członkowie KKI.

Chciałbym was prosić aby utworzona została grupa oddzielna dla funkcji Księcia FiL, motywuję prośbę tym iż „stołek” Księcia to ważna funkcja jeśli chodzi o doglądanie rozwoju owej części Królestwa. Do tej pory Książę nie wyróżniał się niczym od obywateli, milo byłoby gdyby imię i nazwisko obecnie Panującego wyświetlało się innym kolorem.
Nie chodzi tutaj tylko o mnie, to urozmaicenie również dla następnych Książąt.
Obrazek

(-) Jego Książęca Mość Księstwa Furlandii i Luindoru
Christien van der Pohl

Awatar użytkownika
Maciej II
Król Dreamlandu i Scholandii
Kontakt:

Re: Wniosek odnośnie grup.

Post autor: Maciej II » 5 wrz 2019, 23:12

Podumałem i zrobiłem, kolor nie jest chyba stały ale wydaje mi się dość wyróżniający, pozostawiam Ekscelencjom z KKI dalsze prace w kierunku ewentualnego unormowania kolorystyki ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Królewskie Kolegium Inżynieryjne”