DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

Nowy szef KKI i priorytety

Kolegium roztacza wszechstronną opiekę nad państwową infrastrukturą informatyczną.
Awatar użytkownika
matmax
minister
Kontakt:

Nowy szef KKI i priorytety

Post autor: matmax » 12 cze 2019, 19:07

Szanowny Dreamlandzie,

jak zapewne niektórzy mieli okazję zauważyć, zostałem powołany na stanowisko Generalnego Inspektora Inżynierii, dawniej znanego pod mniej fascynującym mianem szefa KSI.

Jak widać, pierwsze działania zostały podjęte - do składu KKI powołałem Daisuke Kamitsuruyoshi i Andy'ego Sky, od których otrzymałem zainteresowanie działaniami w ramach informatycznych zmian w Dreamlandzie. Jeśli się nie mylę, w składzie KKI są też obecnie Piotr Harniakiewicz i Tomasz von Habsburg - w najbliższym czasie porównam moje informacje ze stanem prawnym i jeżeli będzie potrzeba i zainteresowanie, to wydam odpowiednie akty prawne.

W gronie osób, które mogą być zainteresowane KKI, podjęta została dyskusja nad priorytetami i sposobem pracy - mam dosyć kontrowersyjny pomysł, by po raz pierwszy w historii sam proces działania KSI/KKI został nieco bardziej uporządkowany. Szczegóły wkrótce, jak ustalimy, jak one dokładnie mają wyglądać.

Zbieram również dalsze zgłoszenia do grona KKI. Doskonale zdaję sobie sprawę, że jest to w pewnym sensie nużąca robota, ale jako potencjalna zaleta wspomnę, że to głównie dzięki zdobytemu w mikronacjach doświadczeniu aktualnie stać mnie na głupoty.
Mat Max von Salvepol
Minister Spraw Wewnętrznych
Ambasador w Wandystanie i Sarmacji
Daniel von Witt pisze:
13 sty 2019, 02:15
Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.

Awatar użytkownika
Robert II Fryderyk
Herb:
Kontakt:

Re: Nowy szef KKI i priorytety

Post autor: Robert II Fryderyk » 12 cze 2019, 21:18

Bardzo się cieszę! Liczę, że teraz będzie już tylko lepiej. Jeśli tylko będę mógł Wam pomóc to możecie na mnie liczyć.
Robert II Fryderyk, r. s.

Awatar użytkownika
matmax
minister
Kontakt:

Post autor: matmax » 12 cze 2019, 21:29

Robert II Fryderyk pisze:
12 cze 2019, 21:18
Bardzo się cieszę! Liczę, że teraz będzie już tylko lepiej. Jeśli tylko będę mógł Wam pomóc to możecie na mnie liczyć.
Wymagania skądś muszą pochodzić, samo istnienie zespołu dla istnienia jest trochę przeciwskuteczne ;)
Mat Max von Salvepol
Minister Spraw Wewnętrznych
Ambasador w Wandystanie i Sarmacji
Daniel von Witt pisze:
13 sty 2019, 02:15
Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.

Awatar użytkownika
Robert II Fryderyk
Herb:
Kontakt:

Post autor: Robert II Fryderyk » 12 cze 2019, 21:52

A dostarczanie wymagań to gwarantuję ;-)
Robert II Fryderyk, r. s.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Królewskie Kolegium Inżynieryjne”