TRWA RENOWACJA FORUM DREAMLANDU — zgodnie z podjętymi przez najwyższe krajowe czynniki sprawcze decyzją rozpoczęła się renowacja dreamlandzkiego forum. W pierwszej kolejności dokonane zostały zmiany w strukturze forum głównego i forum dla mieszkańców. Konsolidacji uległo kilka działów, kilka zmieniło swoją nazwę. Uporządkowane zostały kwestie związane z bazą prawną (choć sama baza wciąż potrzebuje dużego nakładu pracy) jak i prasą działającą obecnie i ongi w Królestwie. Zmianom uległo również forum poświęcone zagranicy, jak i wstępnie usunięto kilka niepotrzebnych grup uprawnień. Kolejne działania zakładają dalsze porządki w kwestii uprawnień, zmiany na forach samorządów, uporządkowanie i ukształtowanie docelowej struktury, a na samym końcu migrację forum na nowy silnik. Wszelkie uwagi prosimy kierować na Discordzie oznaczając JKW Roberta II Fryderyka.

Wnioski instytucji publicznych

Kolegium roztacza wszechstronną opiekę nad państwową infrastrukturą informatyczną.
Awatar użytkownika
Alfred
Numer GG: 47634183
Kontakt:

Wnioski instytucji publicznych

Post autor: Alfred » 11 kwie 2019, 08:16

W tym wątku proszę zgłaszać wszelkie wnioski w sprawach należących do właściwości Królewskiego Kolegium Inżynieryjnego, pochodzące od instytucji publicznych. Wszystkie sprawy staramy się załatwiać bez zbędnej zwłoki.

Awatar użytkownika
JPII
Kontakt:

Re: Skargi i wnioski dotyczące serwisów internetowych

Post autor: JPII » 11 kwie 2019, 08:16

Elo, wnioskuję o reset hasła dla domeny DAR-u dar.dreamland.net.pl i przesłanie danych dostępowych do mnie, thx
Obrazek
Jezus Pedael Ipanienko-Ingawaar,
Komisarz Stepowej Krakozyjskiej Żuzypospolitej Ludowej

Awatar użytkownika
Alfred
Kontakt:

Re: Wnioski dotyczące środków technicznych dla serwisów prywatnych

Post autor: Alfred » 11 kwie 2019, 19:27

Przesuwam wniosek do właściwego dziennika skarg i wniosków. Jednocześnie wstrzymuję jego realizację do czasu uzyskania danych dostępowych do serwera.

Awatar użytkownika
JPII
Kontakt:

Post autor: JPII » 11 kwie 2019, 19:50

Mordini, ale DAR jest instytucją publiczną, więc dlaczego ma mieć "serwis prywatny"? Tzn. czaję, że to nie jest w sumie instytucja państwowa no ale jestem troszku skonfuzjowany więc proszę o klaryfikację.
Obrazek

Awatar użytkownika
Alfred
Kontakt:

Post autor: Alfred » 11 kwie 2019, 20:01

Udzielam klaryfikacji: pomyliło mi się. Mam nadzieję, że zażegnałem konfuzję. W takim razie tworzę nowy, właściwy dziennik wniosków i do niego przesuwam. Oprócz tego informuję, że zrealizowałem wniosek.

Awatar użytkownika
JPII
Kontakt:

Post autor: JPII » 11 kwie 2019, 20:08

Alfred pisze:
11 kwie 2019, 20:01
Udzielam klaryfikacji: pomyliło mi się. Mam nadzieję, że zażegnałem konfuzję. W takim razie tworzę nowy, właściwy dziennik wniosków i do niego przesuwam. Oprócz tego informuję, że zrealizowałem wniosek.
Hej Alfred,

podziękowanie za klaryfikację!

Pozdrawiam/ Kind regards

Jezus Pedael Ipanienko-Ingawaar
Dreamland Radio Agency CEO
Obrazek

Awatar użytkownika
matmax
minister
Kontakt:

Post autor: matmax » 11 kwie 2019, 22:20

JPII pisze:
11 kwie 2019, 20:08
Alfred pisze:
11 kwie 2019, 20:01
Alfred,

kudos za klaryfikację!

Pozdrawiam/ Kind regards

Jesus Pedael Ipanienko-Ingawaar
Dreamland Radio Agency CEO
FTFY
Mat Max von Salvepol
Minister Spraw Wewnętrznych
Ambasador w Wandystanie i Sarmacji
Daniel von Witt pisze:
13 sty 2019, 02:15
Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Królewskie Kolegium Inżynieryjne”