DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

Wnioski instytucji publicznych

Kolegium roztacza wszechstronną opiekę nad państwową infrastrukturą informatyczną.
Awatar użytkownika
Alfred
Numer GG: 47634183
Kontakt:

Wnioski instytucji publicznych

Post autor: Alfred » 11 kwie 2019, 08:16

W tym wątku proszę zgłaszać wszelkie wnioski w sprawach należących do właściwości Królewskiego Kolegium Inżynieryjnego, pochodzące od instytucji publicznych. Wszystkie sprawy staramy się załatwiać bez zbędnej zwłoki.

Awatar użytkownika
JPII
minister
Kontakt:

Re: Skargi i wnioski dotyczące serwisów internetowych

Post autor: JPII » 11 kwie 2019, 08:16

Elo, wnioskuję o reset hasła dla domeny DAR-u dar.dreamland.net.pl i przesłanie danych dostępowych do mnie, thx
Obrazek
Jezus Pedael Ipanienko-Ingawaar,
Komisarz Stepowej Krakozyjskiej Żuzypospolitej Ludowej

Awatar użytkownika
Alfred
Kontakt:

Re: Wnioski dotyczące środków technicznych dla serwisów prywatnych

Post autor: Alfred » 11 kwie 2019, 19:27

Przesuwam wniosek do właściwego dziennika skarg i wniosków. Jednocześnie wstrzymuję jego realizację do czasu uzyskania danych dostępowych do serwera.

Awatar użytkownika
JPII
minister
Kontakt:

Post autor: JPII » 11 kwie 2019, 19:50

Mordini, ale DAR jest instytucją publiczną, więc dlaczego ma mieć "serwis prywatny"? Tzn. czaję, że to nie jest w sumie instytucja państwowa no ale jestem troszku skonfuzjowany więc proszę o klaryfikację.
Obrazek

Awatar użytkownika
Alfred
Kontakt:

Post autor: Alfred » 11 kwie 2019, 20:01

Udzielam klaryfikacji: pomyliło mi się. Mam nadzieję, że zażegnałem konfuzję. W takim razie tworzę nowy, właściwy dziennik wniosków i do niego przesuwam. Oprócz tego informuję, że zrealizowałem wniosek.

Awatar użytkownika
JPII
minister
Kontakt:

Post autor: JPII » 11 kwie 2019, 20:08

Alfred pisze:
11 kwie 2019, 20:01
Udzielam klaryfikacji: pomyliło mi się. Mam nadzieję, że zażegnałem konfuzję. W takim razie tworzę nowy, właściwy dziennik wniosków i do niego przesuwam. Oprócz tego informuję, że zrealizowałem wniosek.
Hej Alfred,

podziękowanie za klaryfikację!

Pozdrawiam/ Kind regards

Jezus Pedael Ipanienko-Ingawaar
Dreamland Radio Agency CEO
Obrazek

Awatar użytkownika
matmax
minister
Kontakt:

Post autor: matmax » 11 kwie 2019, 22:20

JPII pisze:
11 kwie 2019, 20:08
Alfred pisze:
11 kwie 2019, 20:01
Alfred,

kudos za klaryfikację!

Pozdrawiam/ Kind regards

Jesus Pedael Ipanienko-Ingawaar
Dreamland Radio Agency CEO
FTFY
Mat Max von Salvepol
Minister Spraw Wewnętrznych
Ambasador w Wandystanie i Sarmacji
Daniel von Witt pisze:
13 sty 2019, 02:15
Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Królewskie Kolegium Inżynieryjne”