DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

Wnioski dotyczące środków technicznych dla serwisów prywatnych

Kolegium roztacza wszechstronną opiekę nad państwową infrastrukturą informatyczną.
Awatar użytkownika
Alfred
Posty: 1736
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:12
Numer GG: 47634183
Kontakt:

Wnioski dotyczące środków technicznych dla serwisów prywatnych

Post autor: Alfred » 10 kwie 2019, 21:42

Obywatelu!

Na podstawie art. 3 ust. 1 dekretu królewskiego o infrastrukturze informatycznej możesz otrzymać od rządu federalnego środki techniczne do zbudowania społecznie pożytecznego serwisu internetowego, w szczególności poddomenę w domenie dreamland.net.pl wraz z miejscem na serwerze, dostępnym przez FTP, oraz bazę danych MySQL/Postgres.

Środki takie przyznaje Generalny Inspektor Inżynierii. Wniosek o ich przyznanie możesz zgłosić w tym wątku. We wniosku zamieść następujące informacje:
  1. Zwięzły opis serwisu internetowego, który chcesz utworzyć. Z opisu powinna wynikać społeczna pożyteczność planowanego serwisu. Jeśli zależy Ci na zachowaniu swoich planów w tajemnicy, możesz przekazać tę część wniosku drogą prywatnej wiadomości na forum.
  2. Pożądaną nazwę poddomeny w domenie dreamland.net.pl.
  3. Wskazanie, czy chcesz otrzymać także bazę danych. Jeśli wolisz otrzymać bazę danych Postgres, zaznacz to także, inaczej otrzymasz bazę MySQL.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Królewskie Kolegium Inżynieryjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość