TRWA RENOWACJA FORUM DREAMLANDU — zgodnie z podjętymi przez najwyższe krajowe czynniki sprawcze decyzją rozpoczęła się renowacja dreamlandzkiego forum. W pierwszej kolejności dokonane zostały zmiany w strukturze forum głównego i forum dla mieszkańców. Konsolidacji uległo kilka działów, kilka zmieniło swoją nazwę. Uporządkowane zostały kwestie związane z bazą prawną (choć sama baza wciąż potrzebuje dużego nakładu pracy) jak i prasą działającą obecnie i ongi w Królestwie. Zmianom uległo również forum poświęcone zagranicy, jak i wstępnie usunięto kilka niepotrzebnych grup uprawnień. Kolejne działania zakładają dalsze porządki w kwestii uprawnień, zmiany na forach samorządów, uporządkowanie i ukształtowanie docelowej struktury, a na samym końcu migrację forum na nowy silnik. Wszelkie uwagi prosimy kierować na Discordzie oznaczając JKW Roberta II Fryderyka.

Informacje podstawowe

Kolegium roztacza wszechstronną opiekę nad państwową infrastrukturą informatyczną.
Awatar użytkownika
Alfred
Posty: 1736
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:12
Numer GG: 47634183
Kontakt:

Informacje podstawowe

Post autor: Alfred » 10 kwie 2019, 21:31

Królewskie Kolegium Inżynieryjne rozwija, konserwuje i zabezpiecza przed nadużyciami państwową infrastrukturę informatyczną. Ponadto w części zarządza państwowymi serwisami internetowymi, w szczególności współstanowi — wraz z Królem, Premierem i ministrem spraw wewnętrznych — administrację forum.

W zakresie rozwijania infrastruktury Kolegium podlega Komitetowi Rozwoju, do którego należą Król, Premier i Generalny Inspektor Inżynierii. Ten ostatni jest kierownikiem KKI. Jego podwładnymi są inżynierowie i kanceliści. O ile inżynierowie wypełniają cały zakres zadań urzędu, kanceliści są wyłącznie administratorami serwisów internetowych, w tym forum. Zakres działania każdego urzędnika KKI ustala indywidualnie Generalny Inspektor.

Dekret królewski z 6 kwietnia 2019 r. o infrastrukturze informatycznej zawiera bardziej szczegółowe informacje o zadaniach tudzież organizacji Królewskiego Kolegium Inżynieryjnego.

Urząd jest w organizacji. Jego siedziba i symbole pozostają nieustalone.

Zablokowany

Wróć do „Królewskie Kolegium Inżynieryjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości