DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

Informacje podstawowe

Kolegium roztacza wszechstronną opiekę nad państwową infrastrukturą informatyczną.
Awatar użytkownika
Alfred
Posty: 1736
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:12
Numer GG: 47634183
Kontakt:

Informacje podstawowe

Post autor: Alfred » 10 kwie 2019, 21:31

Królewskie Kolegium Inżynieryjne rozwija, konserwuje i zabezpiecza przed nadużyciami państwową infrastrukturę informatyczną. Ponadto w części zarządza państwowymi serwisami internetowymi, w szczególności współstanowi — wraz z Królem, Premierem i ministrem spraw wewnętrznych — administrację forum.

W zakresie rozwijania infrastruktury Kolegium podlega Komitetowi Rozwoju, do którego należą Król, Premier i Generalny Inspektor Inżynierii. Ten ostatni jest kierownikiem KKI. Jego podwładnymi są inżynierowie i kanceliści. O ile inżynierowie wypełniają cały zakres zadań urzędu, kanceliści są wyłącznie administratorami serwisów internetowych, w tym forum. Zakres działania każdego urzędnika KKI ustala indywidualnie Generalny Inspektor.

Dekret królewski z 6 kwietnia 2019 r. o infrastrukturze informatycznej zawiera bardziej szczegółowe informacje o zadaniach tudzież organizacji Królewskiego Kolegium Inżynieryjnego.

Urząd jest w organizacji. Jego siedziba i symbole pozostają nieustalone.

Zablokowany

Wróć do „Królewskie Kolegium Inżynieryjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość