STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

Zaproszenie na 3 rocznicę niepodległości Republiki Suderlandu

Ambasador: Ryszard Maj.
Awatar użytkownika
Ryszard Maj
Posty: 18
Rejestracja: 20 lut 2019, 14:16
Kontakt:

Zaproszenie na 3 rocznicę niepodległości Republiki Suderlandu

Post autor: Ryszard Maj » 19 maja 2019, 11:25

Obrazek
Obrazek
Ambasador Republiki Suderlandu w Królestwie Dreamlandu

Awatar użytkownika
Robert II Fryderyk
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 847
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
Numer GG: 933768
Herb:
Kontakt:

Re: Zaproszenie na 3 rocznicę niepodległości Republiki Suderlandu

Post autor: Robert II Fryderyk » 19 maja 2019, 15:00

Dziękuję Waszej Ekscelencji za przekazane zaproszenie. Jeśli tylko realne zobowiązania nie staną mi na przeszkodzie udam się do Suderlandu z wizytą by wspólnie z Wami świętować tak wspaniałe święto. Proszę przekazać moje najserdeczniejsze pozdrowienia Jego Ekscelencji Prezydentowi i całemu Narodowi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ambasada Republiki Suderlandu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość