Powrót Króla z drogich zamorskich wczasów

Wszelkie ogłoszenia Króla i Dworu Królewskiego
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Powrót Króla z drogich zamorskich wczasów

Post autor: Maciej II »

Szanowni,

Korona powróciła z wojaży światowych by ucieszyć Was dobrą nowiną! Jesteśmy tu z Wami i jesteśmy gotowi ponownie założyć chomąto na szyję, by wraz z poddanymi delektować się wspaniałą degrengoladą dreamlandzkiego społeczeństwa. Nie lękajcie się, dla każdego chętnego coś się znajdzie! Mamy multum dobrych pomysłów, którymi zasilimy Królestwo, przynajmniej na kilka miesięcy. Jeżeli zahibernowaliście w oczekiwaniu na coś szczególnego, jakiś szczególny sygnał, to właśnie teraz jest dobry moment na pobudkę. Odejście niektórych członków naszej społeczności, mimo tego, że poniekąd zapowiedziane, uderzyło w Nas z podwójną siłą, dlatego nie wszystko może działać od razu tak jak powinno. Wszystkie Wasze, niespełnione z tego powodu, prośby kierujcie proszę na adres pałacu w Ekorre, postaram się je możliwie szybko urzeczywistnić. Z tego co widzę, wybory nie mogą zostać na ten moment przeprowadzone z racji absencji Komisarza Wyborczego Królestwa. Liczę, że nie będzie to dla Nas duży problem i jakaś myśl racjonalizatorska w tym kierunku zostanie zrealizowana. Czy to poprzez przeprowadzenie reformy konstytucyjnej, czy też odpowiednio przygotowane zgłoszenie na tą zaszczytną funkcję, w polu możliwości widzę również powrót JE KWK i na ten bardzo również liczę.
Sprawy związane z zagranicą zostaną możliwie, mam nadzieję, szybko oddelegowane do wszystkich właściwych organów prócz mnie. Inne bieżące rzeczy nie przychodzą mi obecnie na myśl i będę musiał nieco nadrobić czytania, by zorientować się w bieżącej sytuacji politycznej zagranicą. Nie żeby stanowiło to jakąś szczególną część moich obowiązków, zależy mi jednak na zachowaniu pewnej ciągłości w zewnętrznej obecności KD, nie żeby ta została przez niefortunny splot zdarzeń w dużej mierze poważnie zakłócona.
Jeżeli interesuje Was jakaś intratna posada, która właśnie się zwolniła, to ślijcie mi proszę Prywatne Wiadomości z konkretami - postaram się możliwie jak najszybciej odpowiedzieć.

Tymczasem życzę Wam miłego dnia.

Wersja TL;DR (po wandejsku):


Meine Kurwiduplo, meine Kurwipikkolo,

Krul is back. I ni mniej ni więcej powraca do swoich dawnych zadań. Znaleźliśmy się nad przepaścią i jedyne co nam pozostaje to zrobić duży krok naprzód. Jestem sehr unzufrieden, że demokratyczny aparat państwowy, wstający z kolan, by walczyć o lepsze jutro, postanowił pod moją nieobecność potknąć się, zaliczyć głową kaloryfer... i już nie wstać. Cytując proroka Stonuga: "nie warto było... nie warto było robić nic!" Krul pała żądzą krwi. Wo iszt meine Dreamgwardia, wo iszt meine Adelschaft? Laden sie Kanonen, meine Herren. Jeder Partisan wird erschossen sein!

(-) M2, r.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Powrót Króla z drogich zamorskich wczasów

Post autor: Polyna »

Maciej II pisze: 3 mar 2020, 13:01
Wersja TL;DR (po wandejsku):


Meine Kurwiduplo, meine Kurwipikkolo,

Krul is back. I ni mniej ni więcej powraca do swoich dawnych zadań. Znaleźliśmy się nad przepaścią i jedyne co nam pozostaje to zrobić duży krok naprzód. Jestem sehr unzufrieden, że demokratyczny aparat państwowy, wstający z kolan, by walczyć o lepsze jutro, postanowił pod moją nieobecność potknąć się, zaliczyć głową kaloryfer... i już nie wstać. Cytując proroka Stonuga: "nie warto było... nie warto było robić nic!" Krul pała żądzą krwi. Wo iszt meine Dreamgwardia, wo iszt meine Adelschaft? Laden sie Kanonen, meine Herren. Jeder Partisan wird erschossen sein!
Wunderszyn wandejski. Gdybym mogła, dałabym wam za certyfikat W_JAJO (Wandejski JAko Język Obcy).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tablica informacyjna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość