Scholandzki skarb odzyskany!

Twórczość artystyczna, badania naukowe, spekulacje filozoficzne.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Scholandzki skarb odzyskany!

Post autor: Stanisław Dmowski »

Przeglądając bibliotekę uniwersytecką natrafiłem na odnośnik do strony scholandzkiej uczelni KUS. Niestety link nie działał, jak się dowiedziałem, miały na to wpływ zajścia sprzed kilku lat, w których to palce maczał były król Scholandii.

Okazuje się jednak, że cały dorobek scholandzkiej myśli naukowej nie przepadł. Uratowali to Wandejczycy! Bardzo dziękuję Prezydentce Wandystanu, tow. Paulinie, która mi to uświadomiła i pomogła odnaleźć. Zwrócę się z pewnością do Was z zapytaniem o możliwość przeniesienia prac do Biblioteki św. Róży, ale to później.

Oto i on. Biblioteka zawierająca wytwory scholandzkich naukowców na przestrzeni wielu lat. Niezwykle ciekawe prace dot. teologii, dyplomacji (te wykorzystamy do naszego kanonu) i prawa. Zagadnienia poruszanie przez Schwabena i Abogarda nie starzeją się. Coś pięknego, uwielbiam wspominać te miłe czasy. :)
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Scholandzki skarb odzyskany!

Post autor: Polyna »

Przy czym za zachowanie tych stron podziękujcie Karolinie Aleksandrze, bo to ona zleciła mi zarchiwizowanie stron Scholandii. Ja tylko wpisałam wget -mkpEHDscholandia.org --random-wait http://www.scholandia.org/ i nacisnęłam Enter.
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Scholandzki skarb odzyskany!

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Praca z zakresu spraw zagranicznych. Muszę znaleźć chwilę na zapoznanie się z nią, ale może to być pomocne dla dalszych prac na uniwersytecie.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kultura i nauka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości