[Wykład] Kultura rybna na ziemiach Dreamlandu

Twórczość artystyczna, badania naukowe, spekulacje filozoficzne.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: [Wykład] Kultura rybna na ziemiach Dreamlandu

Post autor: Aleksander »

Wyborny wykład milordzie!
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: [Wykład] Kultura rybna na ziemiach Dreamlandu

Post autor: Stanisław Dmowski »

Kongres przecież już się skończył. Ekscelencja Habsburg niestety nie znalazł czasu na napisanie, nad czym ubolewam. A zresztą...co ja się będę tłumaczył, ministrze! Do odpowiedzi!
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: [Wykład] Kultura rybna na ziemiach Dreamlandu

Post autor: Aleksander »

A ja myślałem, że to taki pirformens i brak wykładu jest wykładem, a nawet wręcz krytyką niskiej kultury rybnej w naszym państwie.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: [Wykład] Kultura rybna na ziemiach Dreamlandu

Post autor: Stanisław Dmowski »

الوـس pisze: 12 lis 2018, 19:50 A ja myślałem, że to taki pirformens i brak wykładu jest wykładem, a nawet wręcz krytyką niskiej kultury rybnej w naszym państwie.
Jeszcze jak!
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: [Wykład] Kultura rybna na ziemiach Dreamlandu

Post autor: Polyna »

الوـس pisze: 12 lis 2018, 19:50 A ja myślałem, że to taki pirformens i brak wykładu jest wykładem, a nawet wręcz krytyką niskiej kultury rybnej w naszym państwie.
Ja jedyne co wiem o rybach w Dreamlandzie to to, że kibice Ruchu Tauzen to leszcze.
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: [Wykład] Kultura rybna na ziemiach Dreamlandu

Post autor: matmax »

Drama Queen pisze: 12 lis 2018, 21:19 Ja jedyne co wiem o rybach w Dreamlandzie to to, że kibice Ruchu Tauzen to leszcze.
Są jeszcze dorsze z Sangajokk.
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: [Wykład] Kultura rybna na ziemiach Dreamlandu

Post autor: Aleksander »

Drama Queen pisze: 12 lis 2018, 21:19
الوـس pisze: 12 lis 2018, 19:50 A ja myślałem, że to taki pirformens i brak wykładu jest wykładem, a nawet wręcz krytyką niskiej kultury rybnej w naszym państwie.
Ja jedyne co wiem o rybach w Dreamlandzie to to, że kibice Ruchu Tauzen to leszcze.
Z naszą ekipa to nawet te pedały z rosario i 7utschbonbon razem by sobie nie dały rady.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Tomasz von Habsburg
Posty: 1329
Rejestracja: 3 maja 2016, 16:55
NIM: 659175
Herb: t10
Lokalizacja: Habsburg (Księstwo Furlandii i Luindoru)
Kontakt:

Re: [Wykład] Kultura rybna na ziemiach Dreamlandu

Post autor: Tomasz von Habsburg »

الوـس pisze: 12 lis 2018, 19:50A ja myślałem, że to taki pirformens i brak wykładu jest wykładem, a nawet wręcz krytyką niskiej kultury rybnej w naszym państwie.
Takiż właśnie był mój ukryty plan — wpierw skłonić do refleksji nad własnym v-żywotem, bezsłownie skomentować teraźniejszość oraz sprawić, aby uświadomiono sobie pustkę, którą kultura rybna zapełnić powinna, a potem opowiadać o dawnych czasach i ludowym folklorze. Niech się jednak v-serca Waszych Ekscelencji nie trwożą, albowiem kiedy będzie wszystko gotowe (głównie praca), czas ten nadejdzie.

(-) Tomasz baron von Habsburg
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kultura i nauka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości