STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

PUBLICZNA INFORMACJA DOT. NOWYCH JEDNOSTEK OKOP-U

Biuro podawcze Generalnego Komisariatu.
Awatar użytkownika
Konstantin Wolframovich
Posty: 58
Rejestracja: 12 lis 2018, 06:36
Kontakt:

PUBLICZNA INFORMACJA DOT. NOWYCH JEDNOSTEK OKOP-U

Post autor: Konstantin Wolframovich » 15 lis 2018, 20:18

PUBLICZNA INFORMACJA DOT. NOWYCH JEDNOSTEK OKOP-U.
Wraz z rozkazem Ministra Bezpieczeństwa o zorganizowaniu pułków granicznych na terenie Domeny Królewskiej, dnia 13 listopada, rozpoczęły się prace wyszukiwania najwydatniejszych miejsc pod organizację jednostek, baz i komisariatów.
Obowiązkiem każdego Pułku na danym terenie administracyjnym, jest dbanie o łączność i logistykę jednostek podległym pułkowi, jest także sztabem dla danego terytorium.

Jednostki Graniczne sprawują funkcję specjalnych komisariatów oraz częściowo funkcję militarną. Są podległe Pułkowi na danym terenie.

Bazy Patrolowe pełnią funkcję patrolowania nabrzeży oraz wód, przy użyciu odpowiednich pojazdów. Strażnicy służący w Bazach Patrolowych posiadają broń długą. Podlegają Jednostką Granicznym.

Komisariaty pełnią funkcję policji w mieście, w którym się znajdują. Strażnicy posiadają broń krótką. Podlegają Bazą Patrolowym.
Załączona mapa posiada narzucone nowe obiekty.
Obrazek


Dnia 15.11.2018-r rozkazem Dowódcy Pułków, Konstantina Wolframovicha, wyżej wymienione jednostki OKOP-u mają zostać remontowane oraz zacząć budowę wymaganej infrastruktury do prawidłowego funkcjonowania jednostek.
/-/ Konstantin Wolframovich

Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
minister
Posty: 2516
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
Numer GG: 44703021
Herb:
Lokalizacja: Dreamland, Księstwo Furlandii i Luindoru, Alhambra
Kontakt:

Re: PUBLICZNA INFORMACJA DOT. NOWYCH JEDNOSTEK OKOP-U

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau » 7 gru 2018, 00:15

Unia Saudadzka wygląda niemal jak osobne państwo. W pewien sposób urokliwe.
(-) Fryderyk Karol Albert markiz Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."Aluś, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sekretariat Główny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość