Co dalej z Rodo?

Lenno króla-seniora Macieja II.
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Co dalej z Rodo?

Post autor: Maciej II »

Z dość dużym opóźnieniem chciałbym jeszcze raz podziękować Jego Książęcej Mości Casimirowi van Oranje-Nassau za udzielenie mojej osobie kredytu zaufania i powołanie mnie na urząd Gonfaloniera Rodo.
Zapewniam, że dołożę wszelkich starań aby jak najlepiej wykorzystać dane mi możliwości, tak by Rodo odzyskało utracony blask.

Zacznę więc od rzeczy najbardziej oczywistej ale i najbardziej potrzebnej, a więc zbudowanej od nowa strony miasta.
W dalszym planie jest natomiast stworzenie nowego muzeum Małej Furii z prawdziwego zdarzenia, które choćby częściowo próbowałoby opisać burzliwą (i ciekawą) historię miasta - na razie począwszy od roku 2002.
Na horyzoncie znajduje się również odnowienie eventowej tradycji miasta - tak by na Małej Furii ciągle coś ciekawego się działo.

Historycznie Rodo przybierało wiele twarzy (aka odświeżanie wizerunku)- najczęściej wraz z rządami kolejnych Gonfalonierów - więc i tym razem należy liczyć się z pewnymi zmianami w image'u miasta, jednakże z poszanowaniem dotychczasowej jego historii.
Liczę, że moje działania sprawią, że dotychczas ziejąca pustką Mała Furia na nowo ożywi się i znów przyciągnie rzesze obywateli spragnionych odpoczynku od codziennych spraw "kontynentu".

(-) Helmut Pohl, Gonfalonier
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Co dalej z Rodo?

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Jako osoba zarządzająca własnymi ziemiami, muszę życzyć powodzenia. Praca nie łatwa, a prywatnie brak mi własnej motywacji pracując jedynie dla siebie. Zamierza Ekscelencja cofać się w czasie i szukać danych o Rodo w przeszłości, czy budowa historii i strony odbywa się całkowicie od zera?
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Co dalej z Rodo?

Post autor: Maciej II »

Wykonałem już pewne ruchy mające zabezpieczyć dotychczasową historię Rodo. Zależy mi przede wszystkim na historii internetowej, gdyż historie przedinternetowe znalazłem co najmniej 2, w dodatku całkowicie się wykluczające.
Budowa strony zacznie (a właściwie zaczęła) się od zera, niemniej jednak będzie ona przebiegała z myślą o tym by nawiązywać do poprzednich wcieleń miasta.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
ODPOWIEDZ

Wróć do „Miasto Rodo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość