List gratulacyjny

Lenno króla-seniora Macieja II.
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

List gratulacyjny

Post autor: Maciej II »

Wasza Okupacjo,

Gratuluję WO uzyskania statusu Regenta przy pomocy głosów spadochroniarzy, przyjętych do Rady na za pięć dwunasta.
Ponieważ jak to WO zgrabnie ujął "wynik był przesądzony" i tak się WO śpieszy z przyczepieniem się do stołka, że skrócił WO głosowanie o 6 dni, to prosiłbym również o podobny pośpiech przy wydawaniu mi dostępu do strony Rodo, na który czekam od przeszło 2 tygodni. Dodam jeszcze, że ten tryb prac Rady niezmiernie mi się podoba, cisną mi się na usta porównania do reala.

Gratuluję również spadochroniarzom, okrągłe trzy posty p. Steda (z czego jeden głos i jedno zgłoszenie do udziału w Radzie) oraz 2 posty p. Meteora (z czego jeden głos i jedno zgłoszenie do udziału w Radzie) w dziale US przez ostatnie pół roku są jak rozumiem zapowiedzią większej... aktywności w ramach Unii.

Obrazek

Pozdrawiam,

- H. Pohl
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: List gratulacyjny

Post autor: Daniel von Witt »

Dziękuję Waszej Ekscelencji za ciepłe słowa. Postaram się niezwłocznie rozwiązać najpilniejsze problemy związane z funkcjonowaniem prowincji i jej wszystkich części składowych. W dniu jutrzejszym zostanie wydana uroczysta proklamacja zapoczątkowująca okres regencji. Zapowiem w niej czym zajmę się do czasu wyboru Księcia.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: List gratulacyjny

Post autor: Sted Asketil »

Χέλμουτ Πολ pisze: 12 sty 2019, 20:51 Gratuluję również spadochroniarzom, okrągłe trzy posty p. Steda (z czego jeden głos i jedno zgłoszenie do udziału w Radzie) oraz 2 posty p. Meteora (z czego jeden głos i jedno zgłoszenie do udziału w Radzie) w dziale US przez ostatnie pół roku są jak rozumiem zapowiedzią większej... aktywności w ramach Unii.
Zycie. Trzeba bylo zglosic swoja osobe i kandydowac - prosze nie plakac teraz. Co by nie mowic, to osoba Daniela von Witta gwarantuje tak wyczekiwana przez Pana aktywnosc.
Po za tym w Unii nie czuje sie spadochroniarzem - ja tu jestem u siebie w domu :)

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: List gratulacyjny

Post autor: Maciej II »

Sted Asketil pisze: 12 sty 2019, 22:45 Zycie. Trzeba bylo zglosic swoja osobe i kandydowac - prosze nie plakac teraz. Co by nie mowic, to osoba Daniela von Witta gwarantuje tak wyczekiwana przez Pana aktywnosc.
Po za tym w Unii nie czuje sie spadochroniarzem - ja tu jestem u siebie w domu :)
No cóż, mi nie dano nawet szansy żeby zagłosować więc co tu mówić o składaniu kandydatury.
No widzi Pan, można czerpać wymierną przyjemność z gotowania, co wcale nie znaczy, że jest się fanem krojenia cebuli.
Czy w domu? Powiedziałbym, że raczej jak w motelu, ale skoro już przyjeżdża Pan i zatyka toaletę, a że nie da się jej tak łatwo odetkać to liczę, że będzie Pan tak uprzejmy i pokisi się z nami w zaduchu, choćby i przez chwilę.

Również pozdrawiam,
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: List gratulacyjny

Post autor: Sted Asketil »

Χέλμουτ Πολ pisze: 12 sty 2019, 23:21 Powiedziałbym, że raczej jak w motelu, ale skoro już przyjeżdża Pan i zatyka toaletę, a że nie da się jej tak łatwo odetkać to liczę, że będzie Pan tak uprzejmy i pokisi się z nami w zaduchu, choćby i przez chwilę.
Oczywiscie - taplanie sie we wlasnym gowienku nie przszkadza tak bardzo jak w cudzym :)
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: List gratulacyjny

Post autor: Maciej II »

Sted Asketil pisze: 13 sty 2019, 00:54 Oczywiscie - taplanie sie we wlasnym gowienku nie przszkadza tak bardzo jak w cudzym :)
Co kto lubi :)

A Pan Meteor jakoś skomentuje, czy po oddaniu głosu opuścił atmosferę i zobaczymy się znowu hm... na wyborach księcia?
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Posty: 1037
Rejestracja: 5 gru 2016, 15:04
Numer GG: 42085982
NIM: 423923
Herb: o03
Lokalizacja: Unia Saudadzka, Koppenberg
Kontakt:

Re: List gratulacyjny

Post autor: Oskar ben Grozny Witt »

Χέλμουτ Πολ pisze: 13 sty 2019, 01:25 A Pan Meteor jakoś skomentuje
Pan wybaczy, ale nie kwapi mi się odpowiadać na takie gówno jakim jest ten post.., co nie oznacza, że i ja również gratuluję DvW wybrania na regenta.

(—) Oskar wicehrabia ben Grozny Witt
(—) 오스카르 자작 벤 그로즈느 위트
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: List gratulacyjny

Post autor: Maciej II »

Jejku, to musi być jakaś zakrzywiona orbita.
Oskar ben Grozny Witt pisze: 14 sty 2019, 01:02 Pan wybaczy, ale nie kwapi mi się odpowiadać na takie gówno jakim jest ten post.., co nie oznacza, że i ja również gratuluję DvW wybrania na regenta.
Post taki sam jak sposób przejęcia władzy - cyt. "gówno".

PS> Gratuluję 3. postu w Unii!
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: List gratulacyjny

Post autor: Chamberlain »

Kompletna degeneracja.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: List gratulacyjny

Post autor: Daniel von Witt »

Wasza Ekscelencja nie ma przypadkiem gorączki?

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: List gratulacyjny

Post autor: Chamberlain »

Pohl trafił w punkt. Temat rozwinę w dziale ogólnym.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: List gratulacyjny

Post autor: Aleksander »

A propos Unii. Kiedyś mieliśmy dobre stosunki z Unią Tarnów.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: List gratulacyjny

Post autor: Stanisław Dmowski »

Chamberlain pisze: 15 sty 2019, 13:16 Kompletna degeneracja.
Daniel von Witt pisze: 12 sty 2019, 21:36 Dziękuję Waszej Ekscelencji za ciepłe słowa. Postaram się niezwłocznie rozwiązać najpilniejsze problemy związane z funkcjonowaniem prowincji i jej wszystkich części składowych. W dniu jutrzejszym zostanie wydana uroczysta proklamacja zapoczątkowująca okres regencji. Zapowiem w niej czym zajmę się do czasu wyboru Księcia.
Także gratuluję wyboru na Regenta, mam nadzieję, że znowu Unia odżyje, może będę miał okazję się do tego przyczynić.

Oczywiście nie wątpię, że Ekscelencja zna prawo, ale tak tylko pozwolę sobie przypomnieć. Zgodnie z art. 2 ust. 2 Karty Konstytucyjnej macie 7 dni od wyboru na złożenie homagium Królowi. Jeśli tego nie dokonacie, Wasz wybór będzie nieważny. Wtedy to dopiero będzie kompletna degeneracja...
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: List gratulacyjny

Post autor: Daniel von Witt »

Dotyczy Księcia, a nie Regenta.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: List gratulacyjny

Post autor: Maciej II »

Daniel von Witt pisze: 15 sty 2019, 20:45 Dotyczy Księcia, a nie Regenta.

(-) Daniel von Witt
Dotyczy organu stojącego na czele kraju federacji. Jako regent - wypełnia Pan definicję takiego właśnie organu.
Oczywiście, w przypadku gdyby dalej nie był Pan zainteresowany złożeniem homagium to sprawa trafi przed Sąd Królestwa.

Pozdrawiam,
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Tomasz von Habsburg
Posty: 1329
Rejestracja: 3 maja 2016, 16:55
NIM: 659175
Herb: t10
Lokalizacja: Habsburg (Księstwo Furlandii i Luindoru)
Kontakt:

Re: List gratulacyjny

Post autor: Tomasz von Habsburg »

Χέλμουτ Πολ [do Daniela von Witta] pisze: 15 sty 2019, 21:25Dotyczy organu stojącego na czele kraju federacji. Jako regent - wypełnia Pan definicję takiego właśnie organu.
Skąd Wasza Ekscelencja ma takie informacje? Chyba nie z Konstytucji Księstwa Furlandii i Luindoru.

Ja osobiście zagłosowałem za Jego Książęcą Wysokością Danielem von Wittem, dlatego że nie widzę dla tego wyboru alternatywy. Osoba Jego Książęcej Wysokości gwarantuje, że Księstwo przetrwa do czasu wyboru swego nowego władcy. Termin debaty i głosowania nie został również ze mną ustalony — akurat wtedy przebywałem na forum.

(-) Tomasz baron von Habsburg
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: List gratulacyjny

Post autor: Sted Asketil »

Panie Pol... Alez prosze sie nie krepowac. Pan poda siebie jako kandydata na Ksiecia. Ma Pan moj glos. Potrafi Pan cos wiecej niz tylko pieprzyc trzy po trzy?

Ps Kurde i znowu bede musial napisac 30 razy ze nie bede przeklinal na forum... Moze poprosze o bana na 3 dni :P
Ostatnio zmieniony 15 sty 2019, 21:53 przez Sted Asketil, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: List gratulacyjny

Post autor: Aleksander »

To Daniel von Witt jest jakimś księciem? Coś mi musiało umknąć, że tyle się tego teraz nadaje...
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: List gratulacyjny

Post autor: Maciej II »

Tomasz von Habsburg pisze: 15 sty 2019, 21:46 Skąd Wasza Ekscelencja ma takie informacje? Chyba nie z Konstytucji Księstwa Furlandii i Luindoru.

Ja osobiście zagłosowałem za Jego Książęcą Wysokością Danielem von Wittem, dlatego że nie widzę dla tego wyboru alternatywy. Osoba Jego Książęcej Wysokości gwarantuje, że Księstwo przetrwa do czasu wyboru swego nowego władcy. Termin debaty i głosowania nie został również ze mną ustalony — akurat wtedy przebywałem na forum.
Z Karty Konstytucyjnej Królestwa Dreamlandu, która jest dokumentem nadrzędnym względem Konstytucji Księstwa Furlandii i Luindoru na podst. Art. 4 II Konstytucji Księstwa Furlandii i Luindoru " Prawo krajowe winno być rozumiane tak, by zachować jego zgodność z prawem federalnym Królestwa Dreamlandu."

Ależ doskonale pana rozumiem, Daniel von Witt również i moim zdaniem wypełnia należycie funkcję Regenta i gwarantuje działanie naszego księstwa ale to, że jako opcja polityczna mi nie odpowiada skutkuje tym, że będę aktywnie działał w opozycji do niego. Przecież chyba o to chodzi w mikronacjach, nieprawdaż?
Sted Asketil pisze: 15 sty 2019, 21:48 Panie Pol... Alez prosze sie nie krepowac. Pan poda siebie jako kandydata na Ksiecia. Ma Pan moj glos. Potrafi Pan cos wiecej niz tylko pieprzyc trzy po trzy?
Bardzo mnie cieszą wyrazy poparcia ale wydaje mi się, że zasiadywanie na Unijnym tronie kłóci się z moją naturą i mnie na dłuższą metę nie interesuje. Ale moja bierność w pasywnym prawie wyborczym nie oznacza, że nie mam prawa rzucać Regentowi DvW kłód pod nogi.

Pozdrawiam,
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: List gratulacyjny

Post autor: Sted Asketil »

To moze zlikwidowac? Ze zacytuje "Nie kop pana bo sie spocisz!" Oszczedzimy Panu trudu... Unii nie bedzie, nikt niedokona secesji.

Rekawica dalej na ziemi - jak pozostali Panowie?

Dzieki za szczerosc - pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Miasto Rodo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość