STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

Oktalog Klandestyński

Wielka Loża Dreamlandu.
___
Posty: 87
Rejestracja: 26 maja 2018, 21:48
Kontakt:

Oktalog Klandestyński

Post autor: ___ » 14 cze 2018, 00:11

Obrazek
Oktalog Klandestyński
albo
Osiem Spośród Najważniejszych Prawd i Najdoskonalszych Cnót Szkoły Klandestyńskiej
******
  1. Ludzkość nie jest jednakowa, lecz równowartościowa.
  2. Ludzkość nie jest doskonała, lecz wadliwa — słaba, ignorancka i mała wobec przytłaczającego i skomplikowanego Wszechświata.
  3. Każdy człowiek winien pracować z poświęceniem i odpowiedzialnością za swe czyny i postępowanie, zarówno nad rozwojem samego, jak i nad poprawą dobrobytu całej ludzkości.
  4. Każdy człowiek winien porównywać się wyłącznie do człowieka, którym był wczoraj — nigdy do innych osób.
  5. Każdy człowiek winien samodzielnie poszukiwać prawdy — nie narzucając nikomu swojego zdania, lecz krytycznie porównując je z innymi.
  6. Każdy człowiek winien żyć w zgodzie ze sobą i otoczeniem, a jego myśli, uczucia i wola winny pozostawać w harmonii.
  7. Każdy człowiek winien poznawać otaczający go świat zarówno dosłownie, jak i metaforycznie.
  8. Dążenie do szczęścia jest bezcelowe, gdyż szczęście przychodzi nieprzewidywalnie i równie nieprzewidywalnie znika. Dążenie do prawdy winno stać zawsze ponad szczęściem, doraźnymi i wąskimi korzyściami osobistymi.
***

Zablokowany

Wróć do „Lectorium Clandestinum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość