TRWA RENOWACJA FORUM DREAMLANDU — zgodnie z podjętymi przez najwyższe krajowe czynniki sprawcze decyzją rozpoczęła się renowacja dreamlandzkiego forum. W pierwszej kolejności dokonane zostały zmiany w strukturze forum głównego i forum dla mieszkańców. Konsolidacji uległo kilka działów, kilka zmieniło swoją nazwę. Uporządkowane zostały kwestie związane z bazą prawną (choć sama baza wciąż potrzebuje dużego nakładu pracy) jak i prasą działającą obecnie i ongi w Królestwie. Zmianom uległo również forum poświęcone zagranicy, jak i wstępnie usunięto kilka niepotrzebnych grup uprawnień. Kolejne działania zakładają dalsze porządki w kwestii uprawnień, zmiany na forach samorządów, uporządkowanie i ukształtowanie docelowej struktury, a na samym końcu migrację forum na nowy silnik. Wszelkie uwagi prosimy kierować na Discordzie oznaczając JKW Roberta II Fryderyka.

Oktalog Klandestyński

Wielka Loża Dreamlandu.
___
Posty: 87
Rejestracja: 26 maja 2018, 21:48
Kontakt:

Oktalog Klandestyński

Post autor: ___ » 14 cze 2018, 00:11

Obrazek
Oktalog Klandestyński
albo
Osiem Spośród Najważniejszych Prawd i Najdoskonalszych Cnót Szkoły Klandestyńskiej
******
  1. Ludzkość nie jest jednakowa, lecz równowartościowa.
  2. Ludzkość nie jest doskonała, lecz wadliwa — słaba, ignorancka i mała wobec przytłaczającego i skomplikowanego Wszechświata.
  3. Każdy człowiek winien pracować z poświęceniem i odpowiedzialnością za swe czyny i postępowanie, zarówno nad rozwojem samego, jak i nad poprawą dobrobytu całej ludzkości.
  4. Każdy człowiek winien porównywać się wyłącznie do człowieka, którym był wczoraj — nigdy do innych osób.
  5. Każdy człowiek winien samodzielnie poszukiwać prawdy — nie narzucając nikomu swojego zdania, lecz krytycznie porównując je z innymi.
  6. Każdy człowiek winien żyć w zgodzie ze sobą i otoczeniem, a jego myśli, uczucia i wola winny pozostawać w harmonii.
  7. Każdy człowiek winien poznawać otaczający go świat zarówno dosłownie, jak i metaforycznie.
  8. Dążenie do szczęścia jest bezcelowe, gdyż szczęście przychodzi nieprzewidywalnie i równie nieprzewidywalnie znika. Dążenie do prawdy winno stać zawsze ponad szczęściem, doraźnymi i wąskimi korzyściami osobistymi.
***

Zablokowany

Wróć do „Lectorium Clandestinum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości