TRWA RENOWACJA FORUM DREAMLANDU — zgodnie z podjętymi przez najwyższe krajowe czynniki sprawcze decyzją rozpoczęła się renowacja dreamlandzkiego forum. W pierwszej kolejności dokonane zostały zmiany w strukturze forum głównego i forum dla mieszkańców. Konsolidacji uległo kilka działów, kilka zmieniło swoją nazwę. Uporządkowane zostały kwestie związane z bazą prawną (choć sama baza wciąż potrzebuje dużego nakładu pracy) jak i prasą działającą obecnie i ongi w Królestwie. Zmianom uległo również forum poświęcone zagranicy, jak i wstępnie usunięto kilka niepotrzebnych grup uprawnień. Kolejne działania zakładają dalsze porządki w kwestii uprawnień, zmiany na forach samorządów, uporządkowanie i ukształtowanie docelowej struktury, a na samym końcu migrację forum na nowy silnik. Wszelkie uwagi prosimy kierować na Discordzie oznaczając JKW Roberta II Fryderyka.

Drabina Klandestyńska

Wielka Loża Dreamlandu.
Awatar użytkownika
August von H-Sparasan
Posty: 96
Rejestracja: 30 sie 2019, 12:29
Lokalizacja: Alhambra, Unia Saudadzka

Drabina Klandestyńska

Post autor: August von H-Sparasan » 11 wrz 2019, 09:37

Obrazek
DRABINA KLANDESTYŃSKA

Jednym z głównych celów Lektorium jest dążenie do prawdy, wysiłek ten, czynimy powoli, lecz sukcesywnie, czerpiąc z tego wielką satysfakcję. To dążenie wydarza się etapami, czego symbolem w naszym towarzystwie są progi wtajemniczeń. W Lectorium Clandestinum są ich cztery, symbolizowane przez hebrajskie słowa.
  • Pszat- rozumienie proste, próg pierwszy,
  • Remez- aluzja,
  • Drasz- interpretacja,
  • Sod- tajemnica, próg mistrzowski.
Stopnie to element zgłębiania naszej przygody w tym świecie, zachęta do wzajemnego współzawodnictwa w duchu realizowania naszej mikronacyjnej zabawy. "Pszat" otrzymuje się wraz z inicjacją, czyli oficjalnym przyjęciem do towarzystwa, "Sod", czyli ostatniego wtajemniczenia, dostępują tylko nieliczni, którzy najbardziej zasłużyli się dla towarzystwa. Każde wtajemniczenie poprzedzone jest inicjacją.
August von Hippogriff-de la Sparasan
Antyfaszysta, badacz wojskowy, chorąży Armii Królewskiej

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lectorium Clandestinum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość