TRWA RENOWACJA FORUM DREAMLANDU — zgodnie z podjętymi przez najwyższe krajowe czynniki sprawcze decyzją rozpoczęła się renowacja dreamlandzkiego forum. W pierwszej kolejności dokonane zostały zmiany w strukturze forum głównego i forum dla mieszkańców. Konsolidacji uległo kilka działów, kilka zmieniło swoją nazwę. Uporządkowane zostały kwestie związane z bazą prawną (choć sama baza wciąż potrzebuje dużego nakładu pracy) jak i prasą działającą obecnie i ongi w Królestwie. Zmianom uległo również forum poświęcone zagranicy, jak i wstępnie usunięto kilka niepotrzebnych grup uprawnień. Kolejne działania zakładają dalsze porządki w kwestii uprawnień, zmiany na forach samorządów, uporządkowanie i ukształtowanie docelowej struktury, a na samym końcu migrację forum na nowy silnik. Wszelkie uwagi prosimy kierować na Discordzie oznaczając JKW Roberta II Fryderyka.

Jak dołączyć do Lectorium Clandestinum?

Wielka Loża Dreamlandu.
Awatar użytkownika
August von H-Sparasan
Posty: 96
Rejestracja: 30 sie 2019, 12:29
Lokalizacja: Alhambra, Unia Saudadzka

Jak dołączyć do Lectorium Clandestinum?

Post autor: August von H-Sparasan » 8 wrz 2019, 18:05

Obrazek
JAK DOŁĄCZYĆ DO LECTORIUM CLANDESTINUM?
Zostając klandestynem stajesz się częścią wielkiej tradycji i w jednym momencie zyskujesz wielu bliskich sobie ludzi w całym mikroświecie. Jak zatem dołączyć do Lectorium?

Do loży jak do wielu innych organizacji można zostać przyjętym na podstawie złożonej deklaracji. Klandestynem może zostać tylko i wyłącznie człowiek wolny, zgadzający się z wartościami zawartymi w Oktalogu oraz dewizą „Wolność Równość Braterstwo”, świadom podejmowanych decyzji. Pochodzenie, zawód czy wykształcenie nie mają tutaj żadnego znaczenia, wszyscy są sobie braćmi (i siostrami)!

Procedura wstąpienia do Lectorium wolna jest od pośpiechu. Po wyrażeniu listownej deklaracji wstąpienia, przeprowadzeniu rozmowy, w której sprawdza się, czy kandydat godny jest zaufania dokonuje się proces inicjacji do loży. Pojawiają się wraz z nim nie tylko przywileje, ale obowiązki tj. zachowanie dyskrecji i wzajemna pomoc w potrzebie.
Kontakt (na te adresy należy przesyłać listy z deklaracją):
  • adres pocztowy --> lectoriumclandestinum@wp.pl
  • kontakt przez komunikator Gadu-Gadu --> 69074512
  • kontakt poprzez komunikator Discord --> LC#5946
  • kontakt dreamlandzki --> Augusto de La Sparasan
/-/Augusto de la Sparasan
Rzecznik prasowy Lectorium Clandestinum

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lectorium Clandestinum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość