TRWA RENOWACJA FORUM DREAMLANDU — zgodnie z podjętymi przez najwyższe krajowe czynniki sprawcze decyzją rozpoczęła się renowacja dreamlandzkiego forum. W pierwszej kolejności dokonane zostały zmiany w strukturze forum głównego i forum dla mieszkańców. Konsolidacji uległo kilka działów, kilka zmieniło swoją nazwę. Uporządkowane zostały kwestie związane z bazą prawną (choć sama baza wciąż potrzebuje dużego nakładu pracy) jak i prasą działającą obecnie i ongi w Królestwie. Zmianom uległo również forum poświęcone zagranicy, jak i wstępnie usunięto kilka niepotrzebnych grup uprawnień. Kolejne działania zakładają dalsze porządki w kwestii uprawnień, zmiany na forach samorządów, uporządkowanie i ukształtowanie docelowej struktury, a na samym końcu migrację forum na nowy silnik. Wszelkie uwagi prosimy kierować na Discordzie oznaczając JKW Roberta II Fryderyka.

Wniosek dla Uniwersytetu Książęcego

Tutaj należy składać wnioski, prośby, oświadczenia i tym podobne pisma, skierowane do Jego Królewskiej Mości albo do Jego Dworu.
Awatar użytkownika
Christien van der Pohl
Książę Furlandii i Luindoru
Posty: 132
Rejestracja: 9 cze 2019, 22:50
Lokalizacja: Pałac Atving
Kontakt:

Wniosek dla Uniwersytetu Książęcego

Post autor: Christien van der Pohl » 8 lis 2019, 00:12

Drogi JKM Macieju II!

Już budowany Uniwersytet Książęcy chciałby rozpocząć pracę przy sporządzaniu statutu, tak aby był on gotowy wraz z ukończeniem budynku. Jako pełniący funkcję rektora JXM Christien van der Pohl zwracam się z uprzejmą prośbą o pozwolenie na nadawanie tytułów naukowych dla uczniów kończących proces nauki na naszej uczelni.

Uniwersytet zobowiązuje się do dokładnego sprawdzenia uczniów i zapewnienia sobie prestiżu i wysokiego poziomu nauki jak i kultury. Wobec tego wniosek uważam za zasadny.

(-) JXM Christien van der Pohl
Obrazek
(-) Jego Książęca Mość Księstwa Furlandii i Luindoru
Christien van der Pohl

Awatar użytkownika
Maciej II
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 974
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
Kontakt:

Re: Wniosek dla Uniwersytetu Książęcego

Post autor: Maciej II » 8 lis 2019, 00:54

Wasza Książęca Mość,

Choć teoretycznie o zdanie należałoby przede wszystkim pytać Jego Magnificencję Milana Trastamanty, to nie widzę przeszkód ku temu aby Uniwersytet Książęcy nadawał absolwentom tytuły naukowe.

Z wyrazami estymy,
(-) Maciej II, r.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kancelaria Królewska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość