TRWA RENOWACJA FORUM DREAMLANDU — zgodnie z podjętymi przez najwyższe krajowe czynniki sprawcze decyzją rozpoczęła się renowacja dreamlandzkiego forum. W pierwszej kolejności dokonane zostały zmiany w strukturze forum głównego i forum dla mieszkańców. Konsolidacji uległo kilka działów, kilka zmieniło swoją nazwę. Uporządkowane zostały kwestie związane z bazą prawną (choć sama baza wciąż potrzebuje dużego nakładu pracy) jak i prasą działającą obecnie i ongi w Królestwie. Zmianom uległo również forum poświęcone zagranicy, jak i wstępnie usunięto kilka niepotrzebnych grup uprawnień. Kolejne działania zakładają dalsze porządki w kwestii uprawnień, zmiany na forach samorządów, uporządkowanie i ukształtowanie docelowej struktury, a na samym końcu migrację forum na nowy silnik. Wszelkie uwagi prosimy kierować na Discordzie oznaczając JKW Roberta II Fryderyka.

Zaproszenie na Galę Rocznicową do Republiki Bialeńskiej.

Tutaj należy składać wnioski, prośby, oświadczenia i tym podobne pisma, skierowane do Jego Królewskiej Mości albo do Jego Dworu.
Awatar użytkownika
Ronon Dex
Posty: 64
Rejestracja: 28 paź 2014, 20:19
Kontakt:

Zaproszenie na Galę Rocznicową do Republiki Bialeńskiej.

Post autor: Ronon Dex » 7 lis 2019, 23:52

W związku z łączącą nas ostatnio bliską współpracą kieruję do Waszej Królewskiej Mości zaproszenie na Galę z Okazji 6-tej Rocznicy Powstania Republiki Bialeńskiej, bez pośrednictwa Ambasadora lub Mojego Ministra Spraw Zagranicznych...

Obrazek

Gala jest rozłożona na cały weekend - ponieważ trudno zebrać się jednego dnia, a już nie wspominając o określonej godzinie. Liczę na to, że Wasza królewska Mość zaszczyci nas swoją obecnością.
Turysta z Republiki Bialeńskiej.

Awatar użytkownika
Maciej II
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 982
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
Kontakt:

Re: Zaproszenie na Galę Rocznicową do Republiki Bialeńskiej.

Post autor: Maciej II » 8 lis 2019, 03:31

Wasza Ekscelencjo,

Rozwiewając wszelkie wątpliwości, jednoznacznie stwierdzam, że pojawię się na uroczystościach.

Z wyrazami estymy,
(-) Maciej II, r.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kancelaria Królewska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość