Wniosek o przydział pałacu senioralnego

Archiwum szeroki rozumianych spraw administracyjnych, już załatwionych. Także wszelkie archiwalia sprzed 27 maja 2018 r.
Awatar użytkownika
Alfred
Numer GG: 47634183
NIM: 196135
Kontakt:

Wniosek o przydział pałacu senioralnego

Post autor: Alfred » 2 kwie 2019, 14:49

Wasza Królewska Mość,

według informacji ze strony królewskiego stołecznego miasta Ekorre, kolejni Królowie Dreamlandu aż do Edwarda Artura otrzymywali po zakończeniu swojej służby pałace senioralne w ww. stolicy. Powołując się na ten zwyczaj, uprzejmie proszę o przydzielenie mi takiegoż pałacu. Nie jestem w stanie zaspokoić swoich potrzeb mieszkaniowych na wolnym rynku, na którym w tej chwili brak jakichkolwiek budynków czy lokali mieszkalnych, nie wspominając już o takich, których standard dorównywałby społecznej pozycji emerytowanego monarchy najstarszego polskiego państwa wirtualnego. W tej sytuacji bezpośrednia interwencja państwa i podjęcie aktywnej polityki mieszkaniowej staje się palącą koniecznością. Wobec czego wnoszę jak na wstępie.

Awatar użytkownika
Robert II Fryderyk
Premier Rządu Królewskiego
NIM: 747065
Herb:
Kontakt:

Re: Wniosek o przydział pałacu senioralnego

Post autor: Robert II Fryderyk » 2 kwie 2019, 16:04

Wasza Królewska Wysokość,

z przyjemnością prośbę Waszą spełnię, niemniej obecnie brak w okolicy wolnych pałaców godnych seniorów Królestwa Naszego. Dlatego postanowiłem, że zlecę budowę nowej dzielnicy, w której znajdą się pałace dla seniorów, którzy Królestwem rządzili po Edwardzie Arturze. Proszę śledzić doniesienia.

RIIF, r.
Robert II Fryderyk, r. s.
Premier Rządu Królewskiego
Jaki powinien być Nowy Dreamland? Manifest Nowej Ery Postalfredyzmu.

"Działania bez przedstawienia planu, propozycji nowych zasad jak ma to wyglądać. Słowem bez zasad i żadnego planu, a nawet informacji." — Julian/Laurencjusz at Afera, baridajski wieszcz narodowy.

Awatar użytkownika
Alfred
Numer GG: 47634183
NIM: 196135
Kontakt:

Re: Wniosek o przydział pałacu senioralnego

Post autor: Alfred » 2 kwie 2019, 17:23

Cieszy mnie podjęcie kwestii z taką energią. Będę oczekiwał na klucze z entuzjazmem.

Zablokowany

Wróć do „Archiwum administracyjne”