Wniosek o przydział pałacu senioralnego

Tutaj należy składać wnioski, prośby, oświadczenia i tym podobne pisma, skierowane do Jego Królewskiej Mości albo do Jego Dworu.
Awatar użytkownika
Alfred
Numer GG: 47634183
Kontakt:

Wniosek o przydział pałacu senioralnego

Post autor: Alfred » 2 kwie 2019, 14:49

Wasza Królewska Mość,

według informacji ze strony królewskiego stołecznego miasta Ekorre, kolejni Królowie Dreamlandu aż do Edwarda Artura otrzymywali po zakończeniu swojej służby pałace senioralne w ww. stolicy. Powołując się na ten zwyczaj, uprzejmie proszę o przydzielenie mi takiegoż pałacu. Nie jestem w stanie zaspokoić swoich potrzeb mieszkaniowych na wolnym rynku, na którym w tej chwili brak jakichkolwiek budynków czy lokali mieszkalnych, nie wspominając już o takich, których standard dorównywałby społecznej pozycji emerytowanego monarchy najstarszego polskiego państwa wirtualnego. W tej sytuacji bezpośrednia interwencja państwa i podjęcie aktywnej polityki mieszkaniowej staje się palącą koniecznością. Wobec czego wnoszę jak na wstępie.

Awatar użytkownika
Robert II Fryderyk
Król Dreamlandu i Scholandii
Numer GG: 933768
Herb:
Kontakt:

Re: Wniosek o przydział pałacu senioralnego

Post autor: Robert II Fryderyk » 2 kwie 2019, 16:04

Wasza Królewska Wysokość,

z przyjemnością prośbę Waszą spełnię, niemniej obecnie brak w okolicy wolnych pałaców godnych seniorów Królestwa Naszego. Dlatego postanowiłem, że zlecę budowę nowej dzielnicy, w której znajdą się pałace dla seniorów, którzy Królestwem rządzili po Edwardzie Arturze. Proszę śledzić doniesienia.

RIIF, r.

Awatar użytkownika
Alfred
Numer GG: 47634183
Kontakt:

Re: Wniosek o przydział pałacu senioralnego

Post autor: Alfred » 2 kwie 2019, 17:23

Cieszy mnie podjęcie kwestii z taką energią. Będę oczekiwał na klucze z entuzjazmem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kancelaria Królewska”