Obwieszczenie Prezesa SK

Miejsce właściwe do wnoszenia skarg wszczynających postępowania sądowe.
Awatar użytkownika
الوـس
Posty: 4829
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
user_herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Obwieszczenie Prezesa SK

Post autor: الوـس »

Obywatelki i Obywatele Królestwa Dreamlandu,
w ostatnich czasach dało się zauważyć zmniejszoną aktywność sądu, a w szczególności jego prezesa, czyli mnie. Jak zapewne wiecie, ciężkie postaci realiozy dopadły również i mnie i tylko dzięki szybkiej i zdecydowanej interwencji cudotwórców w Szpitalu Górniczym na Tauzenie jeszcze przed wami stoję i mogę wypełniać swoje obowiązki prezesa.

W tym tygodniu udało się uporać ze wszystkimi sprawami jakie do tut. sądu wpłynęły. Udało się również wypłacić zaległe wynagrodzenia. Można powiedzieć, że w chwili obecnej Sąd Królestwa nie ma zaległości na żadnym polu i gotowy jest rozpoznawać kolejne sprawy z jakimi (niechybnie) zjawią się Dreamlandczycy. Mam cichą nadzieję, że jednak nie...

Z tego miejsca pragnę zaapelować o wzmocnienie kadr tut. sądu. W istocie jesteśmy tutaj we dwójkę wraz z SPSK von Wittem, co w przyszłości może utrudnić pracę. Wystarczy w zasadzie, by chociaż jedno z nas stało się stroną jakiegoś sporu, by niemożliwe stało się rozpoznanie ewentualnej skargi rewizyjnej od wydanego wyroku. Dlatego byłbym wdzięczny by każdy przemyślał, czy chce i czy podoła obowiązkom sędziego pokoju. Nie trzeba być gwiazdą realowej palestry, a w zasadzie nie trzeba mieć nawet dyplomu ukończenia studiów prawniczych, by móc orzekać w sądzie. Zdecydowanie istotniejsza jest chęć, umiejętność zachowania zdrowego dystansu wobec sprawy oraz gotowość do pracy. Ze swojej strony gwarantuję stałą dostępność zarówno przez PW jak i na GG w razie gdyby ktoś potrzebował porady lub pomocy przy orzekaniu.

Wszystkich chętnych proszę o zgłoszenia bądź w tym wątku, bądź bezpośrednio do mnie na PW. Również w tym wątku jak i na PW chętnie odpowiem na wszelkie pytania i rozwieję wszelkie wątpliwości.
(-) Aluś de la Ciprofloksja zu Hergemon und von Lichtenstein y de Arbuz och Apelsinklyfta ë Kòmùdny
فقهاء‎‎
Hrabia Odwilży

Ruch Tauzen!

Hej Ruchu nasz!
Pokaż jak grasz.
Gdy upadniesz - wstań!
Nie poddawaj się!
My wspieramy cię.

Awatar użytkownika
Miś
Marszałek Parlamentu Królestwa
Posty: 2182
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Obwieszczenie Prezesa SK

Post autor: Miś »

Cieszę się, że dreamlandzka orkiestra sprawiedliwości znowu ma swojego dyrygenta!
Mischa Baxter
Czerwony Baron

Zablokowany

Wróć do „Dziennik podawczy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości