TRWA RENOWACJA FORUM DREAMLANDU — zgodnie z podjętymi przez najwyższe krajowe czynniki sprawcze decyzją rozpoczęła się renowacja dreamlandzkiego forum. W pierwszej kolejności dokonane zostały zmiany w strukturze forum głównego i forum dla mieszkańców. Konsolidacji uległo kilka działów, kilka zmieniło swoją nazwę. Uporządkowane zostały kwestie związane z bazą prawną (choć sama baza wciąż potrzebuje dużego nakładu pracy) jak i prasą działającą obecnie i ongi w Królestwie. Zmianom uległo również forum poświęcone zagranicy, jak i wstępnie usunięto kilka niepotrzebnych grup uprawnień. Kolejne działania zakładają dalsze porządki w kwestii uprawnień, zmiany na forach samorządów, uporządkowanie i ukształtowanie docelowej struktury, a na samym końcu migrację forum na nowy silnik. Wszelkie uwagi prosimy kierować na Discordzie oznaczając JKW Roberta II Fryderyka.

Obwieszczenie Prezesa SK

Miejsce właściwe do wnoszenia skarg wszczynających postępowania sądowe.
Awatar użytkownika
الوـس
Premier Rządu Królewskiego
Posty: 4292
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
Herb:
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Obwieszczenie Prezesa SK

Post autor: الوـس » 20 sty 2019, 19:42

Obywatelki i Obywatele Królestwa Dreamlandu,
w ostatnich czasach dało się zauważyć zmniejszoną aktywność sądu, a w szczególności jego prezesa, czyli mnie. Jak zapewne wiecie, ciężkie postaci realiozy dopadły również i mnie i tylko dzięki szybkiej i zdecydowanej interwencji cudotwórców w Szpitalu Górniczym na Tauzenie jeszcze przed wami stoję i mogę wypełniać swoje obowiązki prezesa.

W tym tygodniu udało się uporać ze wszystkimi sprawami jakie do tut. sądu wpłynęły. Udało się również wypłacić zaległe wynagrodzenia. Można powiedzieć, że w chwili obecnej Sąd Królestwa nie ma zaległości na żadnym polu i gotowy jest rozpoznawać kolejne sprawy z jakimi (niechybnie) zjawią się Dreamlandczycy. Mam cichą nadzieję, że jednak nie...

Z tego miejsca pragnę zaapelować o wzmocnienie kadr tut. sądu. W istocie jesteśmy tutaj we dwójkę wraz z SPSK von Wittem, co w przyszłości może utrudnić pracę. Wystarczy w zasadzie, by chociaż jedno z nas stało się stroną jakiegoś sporu, by niemożliwe stało się rozpoznanie ewentualnej skargi rewizyjnej od wydanego wyroku. Dlatego byłbym wdzięczny by każdy przemyślał, czy chce i czy podoła obowiązkom sędziego pokoju. Nie trzeba być gwiazdą realowej palestry, a w zasadzie nie trzeba mieć nawet dyplomu ukończenia studiów prawniczych, by móc orzekać w sądzie. Zdecydowanie istotniejsza jest chęć, umiejętność zachowania zdrowego dystansu wobec sprawy oraz gotowość do pracy. Ze swojej strony gwarantuję stałą dostępność zarówno przez PW jak i na GG w razie gdyby ktoś potrzebował porady lub pomocy przy orzekaniu.

Wszystkich chętnych proszę o zgłoszenia bądź w tym wątku, bądź bezpośrednio do mnie na PW. Również w tym wątku jak i na PW chętnie odpowiem na wszelkie pytania i rozwieję wszelkie wątpliwości.
(-) Aluś de la Ciprofloksja zu Hergemon und von Lichtenstein y de Arbuz och Apelsinklyfta
فقهاء‎‎
Hrabia Odwilży

Ruch Tauzen!

Hej Ruchu nasz!
Pokaż jak grasz.
Gdy upadniesz - wstań!
Nie poddawaj się!
My wspieramy cię.

Awatar użytkownika
JPII
Posty: 2007
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
Kontakt:

Re: Obwieszczenie Prezesa SK

Post autor: JPII » 20 sty 2019, 19:51

Cieszę się, że dreamlandzka orkiestra sprawiedliwości znowu ma swojego dyrygenta!
Obrazek
Jezus Pedael Ipanienko-Ingawaar,
Komisarz Stepowej Krakozyjskiej Żuzypospolitej Ludowej

Zablokowany

Wróć do „Dziennik podawczy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości